Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

4ka im baksuzan broj, tako i oneplus je preskočio broj 4

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sta ovaj link treba da predstavlja? kod mene samo neke vesti politicke?
 
Da citiram iz navedenog linka:

According to some leading technology blogs, some Asian countries believe four is a number that brings ill luck. This syndrome is called Tetraphobia or the fear of four. According to Wikipedia, Number 4 (四; accounting 肆; pinyin sì) is considered an unlucky number in Chinese because it is nearly homophonous to the word "death" or "decease" (死 pinyin sǐ). So, ifOnePlus comes with 4, it will be called OnePlus Death, which obviously wouldn’t be wise to call a flagship phone, no matter how hipster-like it may sound. And OnePlus isn’t the only one to join the numerology bandwagon. The Finnish legend Nokia also suffered from tetraphobia and that is why you never had any Nokia phones with 4. However, OnePlus 5 is worth the wait. With dual cameras and super features, this will once again rock. To know about the phones, which are releasing in next two month, click here.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
u koliko sati se ocekuje konferencija?
 
6.21'' Samsung Amoled / 600nit osvetljenje
18.7:9 odnos strana
 
Evo sada predstavljanje Mi 8...154mm po visini, ima notch, 6.21" ekran, bice 4 boje...svetlo plava, tamno plava, sampanj i crna...citac otiska prsta ipak nije u ekranu, nego pozadi... :)
 
Nisam mogao pogledati celu prezentaciju, gledao sam samo do onog miui 10 i voznja u automobilu. Predstavlen je onaj manji Mi8? koje su cene?
 
Јел представљен Mi Band 3?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Evo u vezi cena, najjeftinija varijanta izidje 360evra , 128gb je 400evra a 256gb je 440evra. sto je odlicno.
Xiaomi Mi 8 has a starting variant of 6GB +64GB which is Yuan 2699. The 6GB RAM +128GB variant is Yuan 2999, while the 6GB RAM and 256GB storage version costs Yuan 3299.
 
Poslednja izmena:
FP u " display-u" ima Explorer edition, takodje i "providna" ledja...
To je izgleda posebna edicija.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da ispravio sam u onom postu. Kazu da je ta SE verzija poboljsana verzija Mi8, da li to znaci da ce biti skuplja?
 
Meni se bas svidja sto su FP sensor stavili pozadi da se ne mucimo vise sa onim napred:d Sta znam nekako prakticnije iz licnog iskustva kad je pozadi.

Notch im nije trebao, ali to je vec opsta poznata temafika. Sto se mene tice pitanje broj 1 je autonomija baterije.
Takodje, sto se tice cene, 360$ deluje bas, bas dobro, ako bude kod nas oko ili ispod 400e na kp kad se pojavi bice super. Sve preko sta znam, vec ima mix 2s za 480e i tek ce da ide dole, a to je za mene fon sa neverovatnim dizajnom, uz malu ogradu donjeg bezela koji je u skladu sa kocneptom fona morao biti malo tanji.
 
Poslednja izmena:
Pa moze biti tanji ako ima obrvu ili ako izostave prednju kameru :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Malo mi preko ovog sajta sto pratim, pobrkano. Prvo kazu ima otisak prsta u displeju, pa onda pozadi. Onda ove dve fotografije, Mi8 na kineskom, a Mi8SE na engleskom. Mozda ce Mi8 biti za Kinesko trziste a SE Global.
 

Prilozi

  • mi8_se_1.jpg
    mi8_se_1.jpg
    41.1 KB · Pregleda: 202
  • xiaomimi8_prices.jpg
    xiaomimi8_prices.jpg
    41.4 KB · Pregleda: 194
Mi 8 je 6.21" sa sd845, Mi 8 SE je manji(5.8") i ima SD710, a Mi 8 explorer edition je posebna edicija obicnog mi 8.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Cene Mi 8 SE will cost Yuan 1799 for the 4GB RAM+64GB variant, while the 6GB RAM and 64GB variant will cost Yuan 1999. 240evra za slabiju varijantu i 265evra za jacu.

i Mi 8 Explorer Edition comes with 8GB RAM and 128GB storage on board. The price is Yuan 3699 sto je oko 490evra
 
Poslednja izmena:
Mi 8 je 6.21" sa sd845, Mi 8 SE je manji(5.8") i ima SD710, a Mi 8 explorer edition je posebna edicija obicnog mi 8.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Hvala, tek sam sad skonto da ima 3 modela. Vodio sam se pricom za obican Mi8 i SE, pa nisam ni obracao paznju kako se ustvari nazivaju.:)
 
500e ovaj Explorer edition :)

uploadfromtaptalk1527754360178.jpg

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Xiaomi vreme tek dolazi, ako samo odigraju pametno, imaju velike šanse da se razbiju od para, ne samo od telefona neko i od IoT-a.

Sa druge strane, previše modela telefona izbacuju.
 
Odlicni uredjaji, i odlicne cene. Meni i ovaj SE odlican. Vidim predstavili i VR standalone kacigu sa snapdragon 821 u saradnji sa Oculus-om
 
Xiaomi pokidao :) :) :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Upravo tako. Pokidali su :) Mogao bi LG da se malo ugleda na njih bar sto se tice cena :) Ustvari svi bi mogli.
 
Ova specijalna verzija mi8 kao Huawei Porsche design samo sa fid i jedno 5x jeftiniji. Xiaomi stvarno objasnio. :)

Sent from my Passport using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno