Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

:) dobar si. Hvala na pokusaju da pomognes stvarno mi treba pomoc ali evo ovako,
kad udjem u poruke (aplikaciju koja je po difoltu) nema te cuvene tri tacke da bi usao u dodatna podesavanja, samo pise po sredini
Messaging i nanize krecu poruke i to je sve sto ima?
 
Nema tri tacke nema nista samo poruka :)
Zadrži dugme recent i otvoriće ti taj meni sa podešavanjima za poruke.

Alternativa ti je da odeš u podešavanja i nađeš podešavanja fabričkih aplikacije (system app settings) i tu nađeš poruke.

U oba slučaja dolaziš do menija sa podešavanjima i onda uključiš izveštaj o dostavi.
 
Zadrži dugme recent i otvoriće ti taj meni sa podešavanjima za poruke.

Alternativa ti je da odeš u podešavanja i nađeš podešavanja fabričkih aplikacije (system app settings) i tu nađeš poruke.

U oba slučaja dolaziš do menija sa podešavanjima i onda uključiš izveštaj o dostavi.

E ovo radi :) (zadrzi dugme recent).
Ne bih se toga setio nikad :)
Hvala na brzom odgovoru
 
Nema na čemu. To (zadržiš recent) uglavnom otvara meni, podešavanja i sl zavisno od aplikacije.
 
Ja sam na Global MIUI, mozda je tu razlika.. Ali kao sto rece Vincent87, mozes iz settings pa System app settings. Ili da drzis dugo dugme recent :) bitno je da si resio :)
 
Previše se furaju na ios, pa neke osnovne stvari znaju biti iritantne i teške za nalaženje. Pogotovo za korisnike koji se prvi put sreću sa MIUI.
 
Imam mi8 (global version) i trenutno sam na MIUI 10.2.3.0. Vidim da je izasao MIUI 10.3.1.0 ali ja ne dobijam nikakvo obavestenje da mogu OTA da updatujem?
 
Imam mi8 (global version) i trenutno sam na MIUI 10.2.3.0. Vidim da je izasao MIUI 10.3.1.0 ali ja ne dobijam nikakvo obavestenje da mogu OTA da updatujem?

Zato sto su povukli tu verziju, ja sam bukvalno prvi dan dok je bila aktivna uradio update... Pricaju da ima neke greske, ali ja sa svojim koriscenjem telefona, ne vidim iste..
 
Jok, ceka se verovatno sledeca. Isto je bilo i za Pocophone F1, ali su tamo Indijci azurniji sa izbacivanjem zakrpa i softvera.
 
Što koristite protiv reklama? Čini mi se i kad otvorim frizider samo iskaču. Telefon nije rutovan. Blokada mi se nije dobro pokazala ili je ja ne umijem podesiti dobro.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Što koristite protiv reklama? Čini mi se i kad otvorim frizider samo iskaču. Telefon nije rutovan. Blokada mi se nije dobro pokazala ili je ja ne umijem podesiti dobro.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ja sam usao u svaku MIUI aplikaciju na telefonu otisao u podesanja u svakoj i nasao Receive recomendations opciju i iskljucio :) jeste sporo ali radi :D
 
Hvala na informaciji. Ali što da radim za aplikacije koje sam skinuo sa play store-a ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^ to blokira sve reklame ili samo na system apk ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Valjda sam uspio sa ovom aplikacijom, konačno da odmorim od reklama.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Što koristite protiv reklama? Čini mi se i kad otvorim frizider samo iskaču. Telefon nije rutovan. Blokada mi se nije dobro pokazala ili je ja ne umijem podesiti dobro.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Hvala na informaciji. Ali što da radim za aplikacije koje sam skinuo sa play store-a ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Tvoj prvi post deluje kao da insinuiraš na to da je miui pun reklama kojima ne možeš ništa, dok tebe očigledno muče druge reklame. :)

MIUI reklame se isključe prilikom prve instalacije uređaja i u 3 fabričke aplikacije pomoću 6 klikova i to je to, nema ih više nigde. Jedino je možda na Poco-u drugačije, ne znam, nisam gledao.
 
Pretpostavljam na što "pucaš", nasmijao si me iskren da budem. [emoji3] ne koristimo svi samo fabricke aplikacije , nego neki tel koriste i za druge stvari osim društvenih mreža, ali neću se više na tome zadržavati bespotrebno.
U svakom slučaju poslušao sam @Gorth i ugasio sam reklame u fabričkim aplikacijama ali sam poslušao i @nightshadow i za sada Od reklama nema ni glasa ni traga.
Hvala momcima na korisnim savjetima, sig će trebati još nekome.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ево и ја да се прикључим теми. Користим mi mix 2 већ 8 месеци и одлучих се да га заменим за mi 8 уз моју доплату тако да ми у среду стиже телефон.
Јел препоручујете gcam и какав је звучник то ме занима?
 
Zvučnik u slušalici nije baš najsjajniji, to mu je jedna od mana. Previse je tih. Gcam obavezno instaliraj, fotke su odlične.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Instalirao sam GCam iz prvog posta i podesio po onim uputstvima, ali mi pravi tamnije slike u odnosu na stock kameru (naravno sa više detalja). Da li treba to tako ili ne?
 
Treba , mada opet zavisi do moda :)
Ako ti treba svetlije koristi night mod

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Posle dugo vremena uključio sam automatsko osvetljenje ekrana i za divno čudo radi dobro.
4944ef64d36aa02ea83af860421f40a7.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno