Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Postavi neku sliku kako ti stoji taj nilkin na telefonu. I ja o njemu razmisljam

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nemam drugi mobilni pri ruci .. ali od svih kejsova ovaj mi najbolje leži u ruci . Istina ne štiti nešto preterano mobilni ,ali dovoljno da se ne grebe kada se spušta na astal.

Došao updejt za betu, 1.8gb ...

uploadfromtaptalk1550511184458.png

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Gde ima da se uzme to staklo ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ja sam za Mi8 uzeo na KP. Staklo je bas lepo leglo, malo je uze od samog moba ali ako se dobro postavi moze tacno da prekriva citavu povrsinu ekrana a sa strane da ostanu samo bezeli. Ima i oleo premaz, stvarno vrhunsko staklo za taj novac.
Sad za OP samo njega trazim, nadam se da ce lepo da legne kao na Mi8. :)
 
Jel radi dark mod kako treba loznice?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Kakav crni Dark mod ? :) valjda bi to reklamirali tamo po njihovim Indus forumima da su ga ubacili ;)

Čeka se mi9 za Dark mod ;)
https://en.miui.com/thread-5643509-1-1.html

@joxy
Ni ovaj nillkin nije los , mada sam se zeznuo pri stavljanju i sada ponovo čekanje 20ak dana .. šteta što nema ovde negde da se uzme

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam upravo stavio prvo staklo za MI 8, i prijatno sam iznenađen. Uzeo sam Ibywind protektor uz koji se dobija i plastični šablon za postavljanje stakla, tako da u deo milimetra tačno pokriva celu površinu ekrana a nema belih linija sa strane, niti problema sa futrolama.
 
Pa nova beta treba da ima dark mod koji se aktivira iz developer menija. Ti nisi na xeu?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Jok. Na global beta nema to u dev opcijama ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Aha. Na xeu vidim da ima, ja cu sutra valjda uspeti da otključam bootloader pa cu probati kako radi.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Zanimljivo je to što mi je na prvo pokretanje posle update pozivi i poruke sve bilo crno, ja se ponadao Dark mode. Posle desetak sekundi se sve vratilo na belo. Više nisu crni ni oni poneki delovi što su bili, sada je sve belo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Postoje teme skroz crne, ne znam što su se ljudi uzbudili oko dark moda.
 
Tim temama uvek nešto fali .. tipa wa poruka bude u crnom textu na crnoj pozadini itd itd. Uvek je bolje kada ga proizvođač ubaci u sam Rom.

Ja čekam ovaj novi aod sa izbacivanjem mi9 ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@fkloznica, tako je. Uze mi reč iz usta. Našao sam jednu skroz stock crnu temu, al kad se uključi AOD telefon blokira i mora restart da bi proradio...

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
S obzirom da radi samo poruke i pozivi na aod, ničemu ne služi, pa mi je isključen. Da ima za sve, pa ajde. Imam sat koji mi je uvek na ruci, aod mi ništa ne znači.
 
Pokazuje i vacap, mesindzer.. Meni dosta :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Messenger i Facebook ne koristim, ali viber i telegram bi bilo dobro da prikazuje :)
 
Hahaha šta je ovo dark mode došao sam od sebe. Sve crno... Pozivi, poruke, notifikacije, galerija.

Edit: kada sam ušao u postavke ono belo i sad se sve vratilo ponovo na belo. WTF?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Posto je danas zvanicno objavljen novi Xiaomi ,kakvo je misljenje o mi 9 ? Vredi li ga cekati ili kupovati mi 8
 
Posto je danas zvanicno objavljen novi Xiaomi ,kakvo je misljenje o mi 9 ? Vredi li ga cekati ili kupovati mi 8
Pa mi 9 ima SD855 i 5G podršku. Jedino što će biti nešto skuplji.

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Neće biti nešto, već osetno skuplji.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Pa mi 9 ima SD855 i 5G podršku. Jedino što će biti nešto skuplji.

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока
Nema 5G. Inace bruka telefon, ali nije ko zna kakav upgrade u odnosu na Mi 8. Zavisi od cene koju ce imati ovde.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Plus je text jeziv. Pokušaj prevoda sa phonearene

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne znam da li ste primetili? da li je to bug, ili to tako treba. Na mi8 npr kad dobijem notifikaciju npr za FB Mesinger, okvir ekrana zasvetli. ne upali se ekran.
 
Nazad
Vrh Dno