Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

E baš bedak. Jel bio golišav ili u nekoj masci?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Golisav, ne nosim case nikad :( Bedak, jer od svih telefona koje sam promenio, ovaj mi se najbolje pokazao, odusevljen sam bio. Dodje mi opet isti da kupim
 
Pa od samog pocetka sam hteo beli, ali su bas teski da se nadju. Crni mi naleteo povoljno, zato sam ga uzeo
 
Priznaj da ti je namerno ispao, da bi mogao da kupis beli :D
 
Kako se na ovom telefonu na prednjoj kameri podesava da kada slika ekran pobeli kako bi se videlo u mraku? Nikako da provalim a koristim telefon 2 nedelje već :) nemam taj gcam koji svi imate ovde

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Instaliraj gcam i problem rešen ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Prednja kamera je nebo i zemlja stock vs GCam, u korist GCam naravno. Odlicna prednja kamera.
 
Kako se na ovom telefonu na prednjoj kameri podesava da kada slika ekran pobeli kako bi se videlo u mraku? Nikako da provalim a koristim telefon 2 nedelje već :) nemam taj gcam koji svi imate ovde

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Uključi blic [emoji848]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nema ni Pocophone blic ali kada se uključi u opcijama kamere blic, onda ekran svetli i daje osvetljenje...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To da ali ipak nije klasican blic. [emoji3]
Sve u svemu treba instalirati GCam za vrhunsku prednju kameru.
 
Bolje ista nego nista. [emoji4]
Gcam naravno ali za neke nezahtevne korisnike dobra je i stock...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Šta treba da znači to za nezahtevne?
Nije kvantna fizika pokrenuti drugu aplikaciju i koristiti je gotovo isto kao i fabričku. Pogotovo što nema posla oko rutovanja i td.
 
Nije kvantna fizika pokrenuti drugu aplikaciju i koristiti je gotovo isto kao i fabričku. Pogotovo što nema posla oko rutovanja i td.

Da li bese i na Mi 8 ima fabricki ukljucen cam2api pa nema potrebe da se otkljucava BL, root-uje itd da bi se ubacila GCam? I kako radi GCam na MIUI? Jel bolje nego na Redmi Note seriji sa onim kresovanjem, crnim fotkama itd.


EDIT:
Da li i Mi 8 ima "problem" kao i svi drugi notch modeli Xiaomi-a da ne prikazuje notifikacije gore u status baru?
 
Poslednja izmena:
Otključan je, samo instaliraš .apk i to je to. Odlično radi, nikakvih problema nemam.
Za notch imaš mod, pisano je o tome par strana ranije. Za to ti treba rut. Radi savršeno.
 
E to mi je vazno, da radi 1/1 kad je vec ubacujem.

A za mod mislis na onaj sto postavlja notifikacije ispod sata u levom delu? To sam video, ali sam mislio da mozda postoji lepse i bolje resenje. Ono mi je tek ocajno.
 
Šta treba da znači to za nezahtevne?
Nije kvantna fizika pokrenuti drugu aplikaciju i koristiti je gotovo isto kao i fabričku. Pogotovo što nema posla oko rutovanja i td.
Nezahtevne, mislim na one koji ne fotografišu mnogo i stock kamera završava posao...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
E to mi je vazno, da radi 1/1 kad je vec ubacujem.

A za mod mislis na onaj sto postavlja notifikacije ispod sata u levom delu? To sam video, ali sam mislio da mozda postoji lepse i bolje resenje. Ono mi je tek ocajno.
Ne znam šta je očajno, izgleda odlično i radi odlično. Notch je veliki tako da tu ima dovoljno mesta i za sat i za red obaveštenja. Bilo bi očajno da nema sata gore i da bleje samo male ikonice u donjem redu.
 
Jel koristi jos neko pixel xl kao input model?


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja koristio do pre desetak dana, na pixel 3xl su mi prirodnije boje(ljude slikam, ne objekte..)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Prva pixel xl druga pixel 3, mnogo mi je zuto ovo.. :DIMG_20190130_060709.jpegIMG_20190130_060635.jpeg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koristio sam pixel 3 input nekoliko dana i nisu mi se svidele slike. Na pixel xl mi je skroz okej i lepše su mi za oko. Pogotovo noću kad je žuto svetlo na sve strane. 3xl mi pravi "čudne" slike.
 
Sad otišao do Logica da kupim Mi 8, kad videh uživo notch odustao. Načelno nemam ništa protiv notch ali ovaj je*e kevu, ne može biti širi. Kao da displej ima rogove.
 
Pa notch je isti kao na iPX. Po meni problema nema znajuci sta je sve strpano u njega. Mogli su i taj stereo mod da ubace kao na Mix seriji ali sad sta je tu je, ne moze sve. [emoji4]
 
Sad otišao do Logica da kupim Mi 8, kad videh uživo notch odustao. Načelno nemam ništa protiv notch ali ovaj je*e kevu, ne može biti širi. Kao da displej ima rogove.

Ja sam isto tako mislio kada se pojavio telefon i kad sam ga prvi put uživo video. Ali eto već 2 meseca ga koristim i uopšte mi ne smeta. Već sam se posle par sati navikao. Jeste notch ogroman ali šta sve ovaj telefon pruža za ovu cenu...Definitivno nema konkurencije. Best buy. Bolje da mi telefon ima notch nego edge ekran.
 
I ja sam se brzo navikao iako sam bio veliki protivnik ovako ružnog notcha. Ali kada malo bolje razmislim ovo rešenje mi je mnogo lepše nego pilula na S10+ :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno