Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Ja to nemam ni na beti. Na stable sam imao nešto, ali nije kao na S7.
 
Kod mene na xeu piše koliko je preostalo do kraja punjenja.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pravo je vrijeme da se uzme Mi8, još 3 mjeseca će biti aktuelan 845, softver je zreo, a cijena neće ići ispod 340€ u narednih pola god.
 
Dobra je kupovina od kako je izašao. Ima ovo dugo da šljaka. O podršci da ne pričam.
Eno juče stari Redmi Note 3 Pro dobio MIUI update težak oko 300mb. Svaka im čast.
 
Juče drndao ortakov mi8 malo duži period , kakva brutalnost od moba . U januaru je definitivno moj [emoji7]

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ovaj vrhunski oleo premaz, ooodlican displej i fluidnost, bas nekako stvaraju lep osecaj dok se koristi. Sve glatko ide, nema frejm drop-a nigde, instant se sve otvara..FB app radi kao nikad pre :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je l j još neko ima problem kad slika preko vacapa? Moja devojka na Poco kad slika uvek prva slika bude plava, a meni uvek odaljena u odnosu na ono što sam slikao. Strašan bag...
 
Ja nikad ne koristim slikanje kroz app, jer je slika uzasna, kvalitet je bas ocajan.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kod mene ponekad plava, ali samo uslikam opet i sve bude ok
Je l j još neko ima problem kad slika preko vacapa? Moja devojka na Poco kad slika uvek prva slika bude plava, a meni uvek odaljena u odnosu na ono što sam slikao. Strašan bag...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa kad nešto trebam brzo da slikam i pošaljem ne mogu da palim kameru pa tražim sliku i šaljem, nego mi je potrebno da slikam direktno iz vacapa. Ali očigledno je ova kamera neupotrebljiva za slikanje iz nekog drugog programa koji nije stock ili GCam. Stvarno sramota.
 
Sad sam probao kod mene nije plavo, ono OK je, nije kao sa Gcam i njegovom app ali je zadovoljavajuća.
 
Danas sam slikao 2 slike u vacapu, prva ispala dobro, druga plava. Poslao sam im fidbek sa videom. Možda i isprave.
 
Ma njegove slike nisu ni blizu što Đilkoš postavi. Neki problem ima fon, nije kopija, nego senzori nisu isti kamere, ili šta već. Plus mu gasi procese noću.
Ima li uopšte kopija Mi 8?
 
Proveren je preko imei broja. Telefon je legalno kupljen. Stigao je u vakuumu. Kamere su kao i kod svakog drugog Mi 8. Ne znam šta tripuješ?
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko gde bi trebalo da su povoljniji Xiaomi telefoni Singapur, Malezija ili Tajland, drugar je u obilasku i vraća se za 2-3 meseca pa sam mislio da mi pazari nešto kada krene?

Sent from my MI 6
 
Izasla beta 8.12.7. Jel odradio neko update?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Od kako imam sat Bluetooth mi je stalno uključen. Pozivi preko njega, cackanja itd sve, baterija se razlikuje možda za par procenata.

Koliko sam se bojao za bateriju toliko sam sad oduševljen.
 
I meni je Bluetooth uvek uključen zbog sata, kao i sve ostalo. Sve što postoji na telefonu je uvek uključeno i još ni jednom nisam uspeo da telefon potrošim za dan, ili ga dopunjavam samo ili ga ostavim pa mi izgura i sutradan.
 
Odradio bih update, al se bojim da ce mi upropastiti sada savrsenu bateriju. :D
39023921acc37149213de180fc8ad8d2.jpg
f685960090267483fba7e2360d4b3b5e.jpg
7c95c3b61d7273f11b7d7f4545b4375c.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ti nemoj, sačekaj.

Ja sam npr na 8.11.15 i dalje [emoji16]
 
Znam da si na njemu :D
Toliko dobro radi sve na telefonu da je postao dosadan :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
[emoji848]
175414c4cfa2a5d3ebc93e67e73b0632.jpg


Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
@Zupermen, probaj malo Pixel rom pa se vrati na stari da razbiješ monotoniju :)
A gde nam je @Joxy :), šta je sa tim čovekom...
 
Moram prvo da otkljucam BL, a sve me mrzi da to odradim... Neka je on meni dosadan, bar sve radi kako treba :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Evo ga update i na xeu
e8200bec31bb37c291f6a867898db9f7.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Znam da si na njemu :D
Toliko dobro radi sve na telefonu da je postao dosadan :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ja se ne mrdam odatle [emoji16]

Sve je kako treba, kasnije možda posle nove godine odradim update neki i to je to.
 
Ne radi OIS ni na jednom još aosp romu, hteo sam i ja da predjem, ali bitan mi je video usput i low light fotkanje.
 
Nazad
Vrh Dno