Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Radi enkripcija na Xeu, ako ti ne radi onda format data (gubiš sve podatke), pa stavljaj ponovo.
 
Jel za clean flash dovoljno wipe svega ili mora i format data? Na xeu sam.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bolje uradi format data, pa onda stavis rom u internu memoriju i fleshuj kroz twrp

ili mozes, wipe sve sem system i interne
 
Ok, hvala. Uradiću to čim nađem vremena.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Da li na nova launcheru mogu da se uključe stock animacije. Probao one opcije u novoj ali nije to to?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ubacili su novi battery usage grafik u najnovijoj beti.
9412d6e7914bb7bf1fe8fc000b70ec28.jpg
 
Je l provalio neko da kada je upaljen dark mode i DC dimming da crna nije crna nego neka baš tamno teget? I čini mi se da je ekran za nijansu belji.
 
Jel ovde neko pomenuo da staklo za XS max bolje leže na Mi8 nego neka za Mi8?
 
Da ,bilo je ranije priča :)

A jedan od razloga je taj što nillkin nije izbacio staklo sa crnim ramom za mi8 , možda je nekada i bilo ali sada ga na oficijalnoj AliExpress stranici nema

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Može verovatno i bilo koja druga , ali sacekaj da ti još neko odgovori

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nema šanse da sa X (5.8") odgovara za Mi 8 (6.2"). Samo XS max dolazi u obzir.
 
Ja koristim staklo za iphone xs max

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Takodje i ja na Pocophone koristim od XS Maxa

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jel možete kad stignete da slikate da vidim kako izgleda, pre svega po ivicama ali i gore kod kamere i senzora s obzirom da nema istu širinu notch-a a verovatno baš ni oblik tj kosinu.
Slikao sam ja imaš ovde na temi . Negde u maju ja mislim. Odlično naleže, i onaj isečak za notch ide baš do senzora u notchu, ne prekriva ih

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam pri stavljanju pobegao malo levo ali je okej ovako. Možda je moglo još malo dole da ode al dobro. Bolje nisam mogao da slikam (Xperia Z2)
e0ec8a0008092f8f21646ab6af026632.jpg
630d04d1587843f7f24b1808f96d97ff.jpg
7f593e0b39838bf0bb62c0fb096d0d11.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Izgleda gotovo identično kod obojice (našao sam post @slavisaj). Svakako više pokriva nego obična za Mi8, samo je važno da nema vazduha po obodu.

Jesu vam to neka konkretna stakla ili ova noname sa oglasa?
 
Izgleda gotovo identično kod obojice (našao sam post @slavisaj). Svakako više pokriva nego obična za Mi8, samo je važno da nema vazduha po obodu.

Jesu vam to neka konkretna stakla ili ova noname sa oglasa?

Moje je no name, najjeftinije u radnji sto sam nasao. Meni treba samo da ne izgrebem displej :)
 
Deluje lepo ali se plašim prvog pada telefona

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ako ne padne direktno na ekran svakako mu zaštitno staklo neće pomoći. Ja ta zaštitna stakla nikad nisam koristio, a uvek sam dobio po jedno uz telefon. Niti pokriva kako treba niti štiti preterano od pada, a 2000 za staklo da dam neću sigurno. Meni završava posao što se tiče grebanja ekrana, to mi je najbitnije.
 
Nazad
Vrh Dno