Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Accubattery mi pokazuje kapacitet od 2850mah do 2450mah dok se mob puni :) što znači da mi je baterija na realnih ~2600mah posle godinu dana :)

Tačno toliko i sot mi fali :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jos kad bi taj djubrex od programa valjao... Ihaj
 
Što se mene tiče valja :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da resim problem sa tihim zvukom u sluskama? Posle update je postao bar 30% tisi...na netu kazu region treba da se promeni na brazil recimo, ali te opcije vise nema u miui 11 ..ima li neki fix za to?
 
Da li neko zna kako da resim problem sa tihim zvukom u sluskama? Posle update je postao bar 30% tisi...na netu kazu region treba da se promeni na brazil recimo, ali te opcije vise nema u miui 11 ..ima li neki fix za to?

Oduvek je evropski region imao tisi zvuk u slusalicama zbog zakona u Evropi oko glasnoce... Probaj sa bilo kojim regionom van Evrope.
 
Može i dalje da se promeni region. Podešavanja-dodatne postavke i tu imas region.
 
A ono kad se spoje slušalice pa izabere u Headphones & audio effects neki model Mi slušalica? To je pre pravilo razliku.
 
Na kseu nemas jer je xeu radjen na osnovu kineskog firmwarea. Tako da ne bi trebalo imati problema sa jacinom zvuka

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Stvarno je baterija užas na desetki. A i to što su sjebali kvalitet zvuka preko Blutut sluški je poprilično iritantno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
možeš da elaboriraš?prvi put čujem da a10 utiče na bluetooth audio stek...
 
Da li je neko imao problem sa GPS signalom na ovom telefonu i da li moze softverski da se resi, nekom kalibracijom i slicno? Juce sam u autu intenzivno koristio i Google maps i Here we go, i sa 4g netom i offline i konstantno se javlja kasnjenje od 10-15m i brzinu kretanja pokazuje uvek za desetak km/h manju od realne. Brisao sam i cash i aplikacije, instalirao ponovo i isto. Ranije sam koristio S7 sa Exynosom i nikad nisam imao slicnih problema. Inace sam na A9, MIUI global stable 10.3.5.

Jos jedno pitanje vezano za transfer slika USB-om na komp - kada povezem i otvorim folder Camera, ne mogu da vidim preview fotki iako namestim na large ili extra large icons, samo se pojavljuje windowsova default ikonica za photos. Kada kopiram ceo folder na hdd kompjutera i onda otvorim folder, sve je normalno. Jel to znaci da mi fali neki driver?
 
Ćao ljudi, jel menjao neko bateriju, ili naručivao odnekud

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
U officijalnim servisu menjaju za 3500din. Na novom Bgd je servis.
Ja nisam menjao jer smaraju da nije telefon za EU tržište [emoji102] [emoji102]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
U officijalnim servisu menjaju za 3500din. Na novom Bgd je servis.
Ja nisam menjao jer smaraju da nije telefon za EU tržište [emoji102] [emoji102]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Pustio sam ti poruku pre neki dan kad sam video tvoj post, ja sam im slao mejl pitali su me za IMEI i rekli :

Poštovani,

Za navedeni uređaj nemamo servinu podršku samim tim ni mogućnost servisiranja

Hvala na razumevanju,

Pozdrav



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Za njih nisam ni cuo, znam da je bilo pre 2 god, da su pisali za A1 Pc centar da je, pa sam.mislio da je i sad

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Da li je neko imao problem sa GPS signalom na ovom telefonu i da li moze softverski da se resi, nekom kalibracijom i slicno? Juce sam u autu intenzivno koristio i Google maps i Here we go, i sa 4g netom i offline i konstantno se javlja kasnjenje od 10-15m i brzinu kretanja pokazuje uvek za desetak km/h manju od realne. Brisao sam i cash i aplikacije, instalirao ponovo i isto. Ranije sam koristio S7 sa Exynosom i nikad nisam imao slicnih problema. Inace sam na A9, MIUI global stable 10.3.5.

Telefon(GPS) uvek pokazuje 5km/h manje od auta. Primetio sam i da oni displeji pored puta koji pokazuju brzinu takođe uvek pokazuju 5km/h manje od auta. E sad ne znam šta je tačno, GPS ili auto?

@Miksat, telefon je za naše tržište, ovde kupljen?
Ja bih isto menjao bateriju, oslabila je dosta. A planiram da nosim mi 8 još neko vreme, iskreno odgovara mi na svim poljima i radi kao sat. Ne treba mi kamera od 300mpx i 11gb rama, radi sve to i na mi 8 kako treba.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Telefon(GPS) uvek pokazuje 5km/h manje od auta. Primetio sam i da oni displeji pored puta koji pokazuju brzinu takođe uvek pokazuju 5km/h manje od auta. E sad ne znam šta je tačno, GPS ili auto?

@Miksat, telefon je za naše tržište, ovde kupljen?
Ja bih isto menjao bateriju, oslabila je dosta. A planiram da nosim mi 8 još neko vreme, iskreno odgovara mi na svim poljima i radi kao sat. Ne treba mi kamera od 300mpx i 11gb rama, radi sve to i na mi 8 kako treba.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Jedno pitanje koji auto vozis, i da li si ovaj problem imao sa proslim telefonima :)
 
Clio 4, ali imamo i Corsu kod kuće, mislim da je isto.
I da, mislim da je i sa prošlim telefonima bilo isto. Uvek 5km/h manje preko GPS-a.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Svaki auto ti je podešen da 5kmh više pokazuje nego što se stvarno krećes. Čisto da ne bi probijao ograničenja. Kod nekih možeš aktivirati da pokazuje stvarnu brzinu na tabli.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
@Miksat, telefon je za naše tržište, ovde kupljen?
Ja bih isto menjao bateriju, oslabila je dosta. A planiram da nosim mi 8 još neko vreme, iskreno odgovara mi na svim poljima i radi kao sat. Ne treba mi kamera od 300mpx i 11gb rama, radi sve to i na mi 8 kako treba.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Da, uzeo sam kod Vlade na KP.
Meni AccuBattery pokazuje health 2585 mAh od mogućih 3400, tako se i ponaša baterija... Gledao sam na aliexpressu da poručim, za sve je shipping 10$ i seller shipping method, pa mi se i ne naručuje jer uvek kad naručujem biram samo Singapure post.



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Svaki auto ti je podešen da 5kmh više pokazuje nego što se stvarno krećes. Čisto da ne bi probijao ograničenja. Kod nekih možeš aktivirati da pokazuje stvarnu brzinu na tabli.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Upravo tako :) zato sam ga pitao da li je i sa ostalim telefonima isto ;) Neke marke steluju kilometar sat da pokazuje tacnu brzinu (npr Ford) neke da pokazuje malo visu brzinu od stvarne.
 
Zna li neko šta mi je ovo plavo gore u ćošku? Izgleda kao GPS ali nista se ne dešava kad ga isključim
d3edb09e8b2f2c9bc341dbce2a04ad78.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno