Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Misliš android 10 ? :)
Kada će na stabile ? Krajem novembra ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Do kraja decembra ce da stigne. To potpada u Q4 :D
 
Za pohvalu su svakako :)
Pitao sam za novembar jer sam negde pročitao da kao tada treba da izbace za mi8 , pa reko da mi neko potvrdi :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Izašla beta xeu Android 10. Brzi su [emoji1305]
 
Ja flešnuo malo pre, za sad sve ok [emoji106]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Loznica, i ja koristim bas to cafele staklo. Ne ulazi prasina, ima jedan izrez samo, oleo odlican, nije skupo, sad je jos jeftinije malo.

Sad cu da narucim jos jedno da imam u rezervi.

Kombinacija sa nillkin nature case-om, prezadovoljan.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kod mene već uveliko miui 11 i a10 [emoji23]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na xeu 9.8.22 sam (miui 10) ... Jel za ovaj najnoviji miui11 i a10 sad treba drugi twrp, drugi magisk? Je l' dovoljan factory reset ili bolje da formatiram i data?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Digni twrp na poslednji official za svaki slučaj, nisam siguran da li mora.
Ja nisam radio ni clear cache [emoji23] samo dirty flash

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na xeu 9.8.22 sam (miui 10) ... Jel za ovaj najnoviji miui11 i a10 sad treba drugi twrp, drugi magisk? Je l' dovoljan factory reset ili bolje da formatiram i data?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

3.3.1.0 official skines sa twrp.me i flesujes kao img kroz twrp. Stavis miroom poslednji i vozi. Ja sam clean radio, jer sam prelazio na miroom, ali i bolje nemam bug-ova.
 
3.3.1.0 official skines sa twrp.me i flesujes kao img kroz twrp. Stavis miroom poslednji i vozi. Ja sam clean radio, jer sam prelazio na miroom, ali i bolje nemam bug-ova.
Hvala
Je l' može link za mi room? Našao sam samo za 9.9.27 android 9

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Varijacija samo. Više je custom miui nego EU. Nešto je bilo žalbe na eu za desetku, pa čisto da probam i ovaj. Generalno nema greške, isti su, sem što eu ima više jezika.
 
Kad ti bude pukla u jednom trenutku i izgubiš ono što si hteo taj trenutak da uhvatis, nećeš više stavljati ove.

Imaš u prvom postu za Android 10, ako si na pie i dalje, onda ona prva BSG je najbolja i dalje...

Šteta što više ne radi na Android 10 :(
 
Pa ne znam, probacu je malo pa cu videti jos, tek sam skinuo, bsg je isto, za sad mi se cini da je dobra

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ne prelazim na android 10 dok ne srede kameru od bsg. Prezadovoljan sam kako radi, koliko sam samo slika sa putovanja napravio i koliko uspomena imam. A što je najj svi se čude kakve slike pravi selfi kamera. [emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Upravo odradio dirty flash na a10, radi bsg.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Activate this device

Da li neko zna prosto i jednostavno rešenje za ovu pošast?

Kupio sam drugi telefon, moj Mi8 sam poklonio drugoj osobi.
Kada je ubacila njenu karticu, nakon hard reset-a, dobili smo obaveštenje This device is locked.
Prevrnuo sam internet, od otvaranja telefona i korišćenja nekakvih Tools za otključavanje telefona, preko nekih prostih rešenja, koje sam isprobao..ali bez uspeha.
Kucao sam password sa mog Mi account-a, ali ne prolazi..Coundnt verify Mi Account ID . Invalid username or password.
Pokušao sa njenim Mi account-om, identična situacija.

samo da kažem da MI8 nikada nije otključavan, na njemu je zvaničan MIUI10 Global Stable..dakle sve po default-u.
 

Prilozi

  • pošast.jpg
    pošast.jpg
    24.5 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
Ima li telefona i dalje u prodaji kod nas?
 
Instalirao sam. Sve radi super nema nikakvih bugova za sad. Zanima me samo jel ovo bug ili ne može da radi bez uključeno AOD:

Kada podesim when notification come and the screen is off na "show animation" , nijedna animacija ne radi već samo počne da blinka led....

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Imaš li ovako?
Taj efekat sa strane treba da vidiš, doduše ima tamo da biraš razne efekte. Tako je na xeu bar
e3f00515486041bd4d08dd3d99ea8ae8.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno