Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

^^ uspeo sam preko stora da onesposobim YouTube pa sam onda mogao da postavim Vanced, jedino linkove iz chrome nece da otvara u Vanced.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Skinuo sam update za jun (trenutno je na aprilu) i čini mi se da je pisalo da moram da uradim restart kako bi prihvatio update, ali mi je ubrzo ponudio update za jul. Kada krenem da skinem i taj, pukne i u view more stoji neki exception (stack trace u javi) iz koga ne može ništa pametno da se zaključi. Sa restartom se ništa ne dešava, samo ostane na aprilskoj verziji. Kao da ne može da primeni junski update zbog notifikacije o julskom. Imate li neki savet šta raditi? Software je onaj koji se dobija kupovinom u Mi store-u, ne znam trenutno tačnu oznaku, telefon nije moj, nego kevin.

Da javim samo, ja sam svoj problem rešio update-om preko mobile data kao što mi je predložio član @Kidence. Clear cache-a i storage-a u mom slučaju nije pomogao (ili je možda upalila kombinacija obe stvari, pošto sam prvo radio clear, pa onda update preko mobilne mreže).
 
Poslednja izmena:
Novi stable napokon :)
uploadfromtaptalk1569242779181.png

Mislim da je dodat Google digital wellbeing.
To jedino mogu da primetim za ovih par minuta :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel sam ja jedini koji i dalje na global beti? :D


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisi sam :D mene mrzi da cackam bilo sta. Godinama unazad sam stalno budzio, ne treba mi to :D
 
Zato sam ja nekako naterao sebe da pređem na stable I sada ne diram ništa :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I mene mrzi bas :D a i nemam potrebu neku, radi savrseno :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Izašla beta 9.9.24 android 10. Miui 11.

S obzirom da je dosta stvari iz miui 11 na 9.9.3 xeu, nemam razloga da uskacem u early beta build-ove.
 
Kako šljaka Gcam sa Android 10? Jel se i dalje koristi ona iz prvog posta ili?

I s kojom verzijom je ubačen Android 10 na Mi 8?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Koliko vidim još uvek je android 9.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je l može nekako da se menja vibracija na Xeu? Nekako mi je preterana i preduga. Na 9.6.27 je bila kako treba.
 
Kineska closed beta
Trebalo bi uskoro da stigne valjda na xeu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Posle dugo vremena skinuo sam tempered staklo , jao ... Kao da sam dobio novi mob :)

Jos da se sačeka a10 i miui 11 i to je to :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja promenio pozadinu i ikonice, sad mi se ne menja fon :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Realno bas sam ovih dana gledao i bukvalno ne znam sta bih uzeo a da je toooliko bolje. Koliko sam video mogu dobiti lepsi fon i veću bateriju.. Za dosta vise para..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je l' probao neko san1ty 7, sad izisla. Koristim PixelExp 9.0 on ima vec integrisanu gcam, pa nisam prob'o.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Evo ko je kukao na ovu veliku bitnu stvar, dolazi sa MIUI 11

e9c10e80d387ceb4b1c83b6f24ac78b7.jpg
 
Kaže lik neki rus što je instalirao miui 11. Sjajno što je bajao da nadjes novi milan font i sve da uklopi da bude kao na miui 11.

Nista onda, opcija dok se ne vidi, nije ubačena, meni svejedno :D
 
Ovo je screen sa miui 11 mi9tpro.
Nema te opcije
6f069fc03a36d8cde62bc9329ee3202e.jpg


Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
E prc, moraću da ga instaliram na kraju. :d
ako ti je već rutovan telefon, nikakav problem.
edxposed je daleko stabilniji od svakog prethodnog, skroz je drugačiji sistem, nema usporavanja, nema problema.
a ovaj custoMIUIzer modul je bukvalno kao gravity box samo za MIUI i radi kao sat.
ima gomilu zaista korisnih opcija, možeš ih ovde sve videti. klikći strelicu na desno da bi video sve modove za system, launcher, controls i various
https://code.highspec.ru/CustoMIUIzer/
 
Nazad
Vrh Dno