Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Ja koristim Google photos, pa mi to ne smeta, mislim većini. Sad ko koristi galeriju baš neku offline, ima problem. Ima u nekim novijim verzijama, ali meni se kvalitet nekih ne svidja. Isprobaj.
 
Ovo za foldere ume da iziritira baš jako u nekim trenucima, ali kapiram opali 2 slike sa i bez zamućenja pozadine pa da ne pretrpava folder kamere. Ja tako jednom mesečno kad se nakupi uzmem pa prebacim sve u folder kamere.
 
Ne znam da li ste primetili, ja sam na zadnjem xeu rom, ne ovaj od juce. i notifikacije gore levo pokazuje 3 ikonice, a za ostale ide tacka.
 
Poslednji je 9.6.20, nema ovaj od juče, od prekjuče, a pre njega je 9.6.13.

Ispada da si danas flesovao noviji od jučerašnjeg. :)

Inače da, lepo je što su to ubacili.
 
Evo čak pokazuje i 4 ikonice

e2af3c7a02199a5e266e9d0d1ef574b9.jpg
33436d886755a31f834c8c78d4dda8b1.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
A kada je sat gore jednu ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Po meni je Center clock Dipper i dalje najbolja opcija za prikaz obaveštenja u notch-u.
 
Evo screen shot kad nisam na prvoj stranici ekrana. Pokaziva 3 tačke
818a1bff695e7937ddc3275b997cf29f.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ove nove gcam mi slikaju neke talase žute kada slikam belu boju .. da li je tako kod svih ili mi polako odlazi kamera ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ove nove gcam mi slikaju neke talase žute kada slikam belu boju .. da li je tako kod svih ili mi polako odlazi kamera ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Pa kad hoćete novije i bolje, a nema bolje od poslednje bsg za Mi8 ;)
 
Kako da podesim minimum za auto brightness posto je ovaj bas da se ne vidi nista?
Googlao sam i nista. I zna li neko kako da ukljucim ovaj night mode sa slike jer po ovom upustvu da se smanji na minimum se nista ne desava.
e11142fb4981ecdfc76f9e7cd31e7fa6.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je l neko na poslednjem xeu? Čisto da iznese utiske o bateriji i fluidnosti. Ja sam trenutno na 9.3.21 pa reko možda se nateram ovih dana da flešujem noviju verziju.
 
Nema razlike u bateriji/fluidnosti u poslednjih 15 verzija. Mislim, gde ćeš fluidnije od ovoga [emoji14]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
A reko da ne bude da nešto zeza. Pa da bude posle da sam džabe krečio. :d kako radi edge lighting?
 
Zna li neko kad bih kupovao polovan Mi8 kako najlakse prepoznati da li je mjenjan displej,posto vidim da na AliExpresu ima LCD za ovaj tel?
 
Otvoriš crnu sliku, pojačas osvetljenje do kraja.Ako ne vidiš backlight, onda imaš amoled.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Flešnuo upravo poslednji xeu 9.7.4. Podešavanja baš liče na One UI. :d javljam utiske kad sve instaliram i podesim, pošto sam radio clean install.
 
Gde u Bg odneti xiaomi na servis? Ćerki izgleda usled pada (nekoliko njih) crkao zvučnik slusalice odnosno radi ali sa manje od pola snage pa sam mislio da ga zamene pošto može da se razgovara samo u potpunoj tisini

Sent from my MI MIX 3
 
Je l ima neko problem na xeu 9.7.4 na clean install da mu ekran bude crn i da mora restart da se radi? Meni se desilo jutros nakon nekih 8h nekorišćenja, bukvalno ekran ne radi a npr ir skener i fp rade. Dosta njih se na xeu forumu žalilo, mada većina ih je imala dirty flash.
 
Ja sam preskočio taj update. Kad se javi troje četvoro znam da su plz halp mi tutani, a ja nikakav problem, ali dosta njih je prijavilo, ujedno i ti tako da sam preskočio update.

Ja sam na pretposlednjem.

Imaš neke module u magisku?
 
Ja sam preskočio taj update. Kad se javi troje četvoro znam da su plz halp mi tutani, a ja nikakav problem, ali dosta njih je prijavilo, ujedno i ti tako da sam preskočio update.

Ja sam na pretposlednjem.

Imaš neke module u magisku?
Substratum i Vanced. Stereo i center Clock dipper sam flešovao preko TWRP-a.
Moraću da testiram danas, sutra i prekosutra pa ako se ne ponovi onda ostajem, ako se ponovi radim downgrade. Na kojoj si verziji?
 
Ajde probaj bez tih modula, pa vidi kako ide.

9.6.27 sam ja.
 
Možda je zbog Magiska, imam 19.3. Mada teško. Pre bih rekao da je nešto do MIUI kad ode u deep sleep. Awake skoro da nisam imao.
 
Nazad
Vrh Dno