Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Zato što ne priznajem xiaomi EU romove :)

Moram priznati da mi mob radi brže nego na poslednjoj beti , ali to je verovatno zato što je skroz prazan

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Cekam miui 11 i android 10, do tada guram ovo. :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja kad bih se vratio na Global Stable razbio bih telefon. Meni ono jedva upotrebljivo i iritantno.
 
Ma kakvi , ovaj ću da poklonim, ne isplati se da ga prodajem za 150e :)

Samo još da se skupe pare za novi :)

Edit:
Mada i dan danas me night mod na gcam iznenadi .. pitanje da li uopšte postoji zamena za ovaj mob :)
Pogotovo što će novi pixeli ponovo imati istu kameru kao mi8

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne isplati se prodavati ga. A ne isplati se ni menjati ga. Ja ću ovo vala da vozim još godinu dana lagano. Nisam imao bolji, brži i upotrebljiviji telefon od ovoga. Svaka im čast.
 
Ako mi10 ne bude imao ois, vidim ja da će mi telefon trajati još godinu i po do mi11 :d
 
Sto kaze loznica ne isplati se prodavati ga.
Kod mene ce vrv kod keve zavrsiti ako budem uzimao neki :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Edit:
Mada i dan danas me night mod na gcam iznenadi .. pitanje da li uopšte postoji zamena za ovaj mob :)
Pogotovo što će novi pixeli ponovo imati istu kameru kao mi8

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Po meni ni jedan vredan doplate.
Videćemo to za novi pixel.

Sent from my MI 8 6/256GB using Tapatalk
 
Ako taj Mi9 Pro bude imao OIS, imace ga sigurno i Mi 10. Ili makar neka njegova verzija tipa 10T/Pro. [emoji4]
Nikad se ne zna, kinezi mogu da iznenade :d

T/pro ne uzimam, to je Redmi prepakovan. Ako izdaje pravi mi10 ili mi10 pro onda je nešto drugo i to je pravi flagship. Šteta što sad uskoro izlazi mix 4, biće 855 snapdragon, da je 865, pa da uzmem i njega u razmatranje :)
 
Pa bice Mix 4 Pro sa S865, kao sto postoji Mix 3 sa S845 i Mix 3 5G sa S855, i tako u krug. [emoji23]
Ludi Xiaomi. [emoji4]
 
Праве за сваког понешто, увек можеш да нађеш модел који ти одговара...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ali ti zato telefon jako brzo gubi na vrednosti. Ko je na proleće npr kupio Mi 8 i platio ga 320-50€, sada će ga jedva prodati za 200€. To je ~40% izgubljenog novca. Naravno, kome je to bitno.
 
Ja ga platio 375, zato i nema poente prodavati ovaj fon..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ni poente ali objektivno ni preke potrebe. Možda i najveća "potreba" je za ljude koji žele neki noviji dizajn, ovo bez noča itd. Ali po pitanju rada, kamera, itd. nema.
 
Meni je postao "kul" vremenom iako pre kupovine nisam mogao da ga smislim. Navikne se čovek... Jeste da je bolji manji ili nikakav noč prilikom gledanja videa ali dobro.
 
Ma da.. jedino što mi je baterija oslabila ali sam tu ja kriv , drndao sam dosta shadowgun legends :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je posle 5-6 meseci Accubattery pokazao 95% kapaciteta, drugaru posle 2 meseca na A50 88%. Bez igranja igrica na oba.
 
I meni je oslabila al izdrzi mi dan, navikao sam :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja ne smem da gledam , ali cenim da je na oko 70,80% .. :)
Realno iz tog razloga mi nisu jasni oni gamer telefoni, em unistis bateriju em oleo premaz .. doduše za oleo ima rešenje ali ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ali ti zato telefon jako brzo gubi na vrednosti. Ko je na proleće npr kupio Mi 8 i platio ga 320-50€, sada će ga jedva prodati za 200€. To je ~40% izgubljenog novca. Naravno, kome je to bitno.
Što je ništa u poređenju sa onim ko kupi huawei/samsung flagship i prodaje ga 6m kasnije ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne bih se složio. Samsung drži cenu dosta bolje. Ne koliko Apple, ali bolje od ovih. Samo pogledaj da je novi S9+ i dalje skoro 500e, a polovni oko 400+ da valjaju nečemu. Iste cene su bile pre 6 meseci kada sam uzeo Mi 8. Bukvalno iste.
 
Nema pravila. Pogledaj npr Max 3, njega pratim u poslednje vreme. Za godinu dana cena na KP jedva da je pala 50-ak €, ako i toliko jer se u samom startu na KP mogao naci za ispod 300€ ako se ne varam. [emoji4]
 
:
Mada i dan danas me night mod na gcam iznenadi ..

Poslednja sanity?

Ja ga platio 375, zato i nema poente prodavati ovaj fon..

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ja toliko ali maraka, duplo manje od eura. Drug ga platio kad je uzimao 400€, pola izgubio za par mjeseci. *mjau**mjau**mjau*, vecini guzica zine za novim modelima, neka placaju.

Mene jedino notch nervira ovde oz razloga sto ne stanu sve ikonice. I to je to, ostalo extra.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno