Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

postavio sam ja slike na temi, negde pocetkom juna. Pokusat cu pronaci post
 
Koji je najbolji Rom za nas mob a da je blizu pixel stocka ? Taman kada već moram na miui stable da pre toga pređem na neki Rom sa xda :)
Godinama nisam fleshovao neki custom Rom :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Imas pixel experience, on ti je pixel, :) imas aosp verziju i caf verziju, caf verzija je prilagodjena snapdragon, a aosp je google
 
Gcam radi normalno na tim romovima ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da, radi normalno. Sad se ne secam, ali mislim da je cak u pixelexperience i implementirana gcam, samo ne znam koja verzija. Bez obzira radi gcam bez problema.
 
Mogu da potvrdi da na F1 na PE romu ima gcam preinstalirana ali može ova 9.4a bez problema da se instalira.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Danas istice 7 dana za otkljucavanje bootloadera.Tel je na global stable,koja je verzija xiaomi eu najbolja i koji firmware flesovati?
 
Danas izašao 9.7.18, rešen PiP i black screen, jedino što mora da se promeni notification style sa android na miui, inače se kod nekih app ne vidi sadržaj poruke, WhatsApp npr.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Hoću da uradim čistu instalaciju i zanima me procedura i da li moram da formatiram internu memoriju? Ajde ko ima vremena nek napiše korake :)
 
Pa, ako radis instalaciju stable, na stable, ali cisto, ne moras da brises internu memoriju. sve wipe sem internal i system
 
Ali kad otključaš bl ide format svega komplet čini mi se

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na xeu beti sam i išao bih na xeu 9.6.27

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslao ti pm.


Inače poslednja beta odlična.
 
Da li je neko imao problem da telefon nece da se upali ? Sinoc ga ugasim na nekih 5% baterije i danas ne mogu da ga upalim. Ne desava se nista kad ga zakacim na punjac, ne reaguje na power dugme ? Telefon je star 4 meseca
 
Uspeo sam da ga upalim posle nekih 20 minuta punjenja (bez ikakve indikacije da se uopste punio). Sad radi normalno, nije mi se ovo ranije desavalo.
 
Zna to tako na bilo kojem teefonu ako se doceka da se isprazni baterija.
 
Da li je neko nabavljao sirokougaono socivo za ovaj telefon? Ja sam probao par komada u prodavnici i kod svih se u uglovima slike javlja crno polje. Takodje imam jedan koji sam kupio za Iphone 6s i koji radi fino, dok za ovaj telefon kao da "ne stima" :)
 
Ja imam, treba lep da se nastima, pored toga ip6s ima samo jednu kameru a ovaj duble
 
Koja je razlika izmedju stable v10.3.3.0 i bete 9.6.27 ? Kod mene je beta trenutno, razmisljam da predjem na stable ? Moze li neko da napise koja ne procedura prelaska na stable i da li treba na nesto da obratim posebno paznju ? Jel stable ima onaj korak za face unlock izmedju da mora da se prevuce, da se ne otkljuca automatski cim pogledam ?
 
Kako da se pojaca viber notifikacija?Sve je pojacano do kraja ali viber poruka se bas slabo cuje,dok poziv normalno?I da li jis nekom bolje radi global stable od xiaomi.eu
 
Ne radi bolje global stable, sto se mene tice samo xeu bilo stable ili dev beta.
 
I ja sam sad na xeu,ovde mi se cini da malo gboard nekad laga i na global je bilo nesto sto na suncu promjeni kontrast boje ili sta vec pa se bolje vidi citljivost.Ovde to koliko vidim danas nema.
 
Ima to i na xeu, primetio sam nekoliko puta.
I ja koristim Gboard, radi kao sat, nikakvih problema nikad na xeu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel neko flesovao ove kernele sa xda npr. ovaj Sphinx,osjeti li se nekakva razlika ista?
 
Ja nisam i neću preći na XEU jer telefon nije šifrovan, ne znam kako vama to ne smeta. Ili možda može da se šifruje a ja nisam upućen?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno