Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Ljudi, instalirao sam po vasoj preporuci ovu Gcam sa slike. Međutim, selfi kamera je katastrofalna i ima ili bijelu ili ljubicastu 'izgorenost'. Sta da radim?

Druga stvar, imam Mi8 Global Version sa najnovijim Miui stable. Ima li neko od vas problema da kada ubaci dvije kartice ne moze dobiti 4G mrezu? Meni konstantno vraca na H+ ili 3G
cff24a9613fa0c69ccc29335388757d7.jpg
 
Skini gcam iz prvog posta i imaš podešavanja isto i nema greške.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^ koja je verzija GCam na tom linku sa libs? Ima li noćni mod?
 
Ista ova 2e kao sa prve stranice, samo malo modovana za folder u portret modu i te libs

Sent from my Mi 8 using Tapatalk
 
Tek mi sada ponudio novu betu :)

uploadfromtaptalk1555346599224.png

Edit : napokon fensi always on :)
Preozbiljna sw podrška , jedva čekam da pređem na novi mi flahsip tipa mi10 ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lepo, lepo. [emoji4]
I sa OP imam slicno iskustvo po pitanju romova, samo beta dolazi u obzir kada su Kinezi u pitanju. [emoji3]
 
Nisam ga nikada primetio :) što je čudno jer to inače najviše mrzim kod android mobova ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisam ga nikada primetio :) što je čudno jer to inače najviše mrzim kod android mobova ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ja sam odmah primetio kad sam sa 9.3.28/10.2.3.0 prešao na 9.3.21. Na prva dva secne a na ovom baš onako klizi kako treba. Ali bolje nemoj zagledati i tražiti ako si kao ja, posle će te nervirati dok ne promeniš. [emoji1]
 
Xiaomi eu 9.3.21 i magisk 18.1 sam instalirao na Mi8. U magisku prolazi test sigurne mreze. Problem se javlja kada pokusam da pokrenem aplikaciju mPay (Raiffaisen banke) za placanje mobilnim telefonom. Izbaci sledecu gresku:
Alert Security check failed! Error:31
Ima li neko iskustvo sa mPay aplikacijom, odnosno da mu radi aplikacija i sa otkljucanim bootloaderom i ne global romom?
 
Jesi isključio optimizaciju baterije za te app?
Ja doduše nisam, i opet nemam tih problema.
Znam da su se žalili neki ljudi na forumu za kašnjenje notifikacijama na raznoraznim telefonima, na kraju ispalo da je do rutera valjda(SBB beše koliko se sećam)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Da li znaš kako su rešili taj problem? Novi tj drugi ruter ili?

Da li može problem sa notifikacijama da bude u tome što sam stavio da na zaključanom ekranu pokazuje obaveštenja ali ne i sadržaj ili to što sam stavio da se ne budi ekran za nova obaveštenja (koristim AOD pa mi je bezveze da budi ekran kad svakako vidim ikonicu kad se pojavi).
 
Poslednja izmena:
Xiaomi eu 9.3.21 i magisk 18.1 sam instalirao na Mi8. U magisku prolazi test sigurne mreze. Problem se javlja kada pokusam da pokrenem aplikaciju mPay (Raiffaisen banke) za placanje mobilnim telefonom. Izbaci sledecu gresku:
Alert Security check failed! Error:31
Ima li neko iskustvo sa mPay aplikacijom, odnosno da mu radi aplikacija i sa otkljucanim bootloaderom i ne global romom?
Hide Magisk i Hide Magisk folder u podešavanjima. Trebalo bi da radi nakon toga.
 
Uzeh i ja pre neki dan Mi8, fino, fino telefonce, mada malecno, duplo manji od MiMax2 :D
Lepo izgleda, lepo radi, mada ga nesto ni ne cackam preterano, nemam vremena, za sada je sekundarni telefon.
Nego ima li ko viska neko dobro staklo? bio danas da vidim u mobileoutfiters one zastite sto nude, zesca glupost koja kosta 5000... da li ima neko viska neko dobro staklo, futrole? ne ceka mi se mesec dana iz Kine...
 
Da li znaš kako su rešili taj problem? Novi tj drugi ruter ili?

Da li može problem sa notifikacijama da bude u tome što sam stavio da na zaključanom ekranu pokazuje obaveštenja ali ne i sadržaj ili to što sam stavio da se ne budi ekran za nova obaveštenja (koristim AOD pa mi je bezveze da budi ekran kad svakako vidim ikonicu kad se pojavi).
Pojma nemam, mislim da je bila tema neka na forumu baš o tome.

To prvo nije problem sigurno, to drugo ne znam ni ja, kod mene je na show animation podešeno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koji SOT moze da se ocekuje kod novog telefona na auto svetlost?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zavisi od toga kako ga koristiš

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je prosek na nekih 24h , vise wifi manje 4G SOT oko 5h, nekad manje, ali ne vise od 5h za 24h
 
Ne znam gde da postavim pitanje, postavicu ovde pa ako mu nije tu mesto brisite :)
Kako na Xiaomiju podesiti da dobijem izvestaj o isporucenim porukama?
U samoj aplikaciji poruka to ne vidim. Gboard je default.
Hvala
 
Pa piše ti levo od poruke da li je primljena ili ne ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne znam gde da postavim pitanje, postavicu ovde pa ako mu nije tu mesto brisite :)
Kako na Xiaomiju podesiti da dobijem izvestaj o isporucenim porukama?
U samoj aplikaciji poruka to ne vidim. Gboard je default.
Hvala

Udjes u poruke, gore desno imas tri tacke, preko njih udji u podesavanja. Pod sekcijom Notifications ces imati Delivery sound i status opcije ;)
 
Nazad
Vrh Dno