Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

ko je u gradu, nece ni za 4g... imace na 1800 :)
 
Jeste, ali nije na svim delovima grada 1800mhz, a *mjau**mjau**mjau* valjda odeš malo van grada nekad [emoji6]
 
Pa kada odem iz grada, tada mi ne treba telefon, a ni 4G... :D i 2g zavrsava posao da se javim...
Pravite takvu zbrku i frku oko tog band20, da je to ludilo...Ljudi samo o tome pricaju, a dosta njih i ne zna sta tacno znaci to... Vecina ljudi to shvata da nece imati signal uopste, ako telefon nema band20.
 
Meni kad vidim 3G sada spor net, ako nema 4G kao da je nestao net :D
 
Meni je hit kada ljudi imaju telefon koji podrzava 4g , a furaju 3g jer nisu zvali MTS da im se aktivira 4G , i onda kukaju kako Xiaomi nevalja jer nemaju 4G, vec samo 3G.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Poslednja izmena:
Meni je hit kada ljudi imaju telefon koji podrzava 4g , a furaju 3g jer nisu zvali MTS da im se aktivira 4G , i mi onda kukaju kako Xiaomi nevalja jer nemaju 4G, vec samo 3G.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
Takvi ni ne treba da imaju 4g. Mada sam se i lično susretao sa sličnim situacijama :)

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Pa kada odem iz grada, tada mi ne treba telefon, a ni 4G... :D i 2g zavrsava posao da se javim...
Pravite takvu zbrku i frku oko tog band20, da je to ludilo...Ljudi samo o tome pricaju, a dosta njih i ne zna sta tacno znaci to... Vecina ljudi to shvata da nece imati signal uopste, ako telefon nema band20.

Realno. Ubise sa kukumancenjem, kao da je to ne znam kakav deal breaker.
 
Au *mjau**mjau**mjau* :D ja do skoro, tj dok nisam imao 100gb neta, uopšte nisam aktivirao 4g, niti mi sad isti predstavlja razliku.
Jedina primetna razlika je kad hoću da gledam klipove na netu, za sve ostale potrebe mi je i 3g dovoljan

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Upravo to, mada ja kad jednom u 100 godina, hocu na mobilnom netu da pogledam neki klip, i na 3G mi lepo YT radi.
 
Pričamo o telefonu koji košta skoro 400eur. Moj lični stav je da za taj novac ne želim da razmišljam da li ću negde, zbog nedostatka samog uređaja, imati 4g signal ili ne. Bilo u Srbiji ili inostranstvu.
 
Poslednja izmena:
Pa eto, nema razmisljanja, Mi8 ima band20, Mi8SE nema, pa ko sta voli.
 
Pa nekome je i bitno ,jer bi neko manji uredjaj, a na primer gde se ja krećem 3g ima signal, a neuptrebljiv je. I onda kada bih ostao bez 4g praktično nemam net.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
@desp

Mi 8 ima band 20 i bice 400+, dok Mi8SE nece biti toliko, bice manje od 300e.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Jedna pred-rezervacija za Mi 8 pa da mu jao*mjao*au*mjau majku :d ... Samo da bude dobra cena za 6/64
Otključaćemo ga, a izašao i TWRP za Mi 8 na XDA pa ko voli neka zamezi ;)
 
Poslednja izmena:
Nemojte se nadati, iako bih ja prvi voleo.
 
Global jedino zarad LTE Band20 kome je to neophodno... Inače se može otključati b/l pa sa xiaomieu preko twrp-a staviti "Global" ROM i voziiiii.
 
Pa čini mi se da i ova kineska verzija ima B20, a Se verzija nema B20. Ispravite me ako grešim.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mi 8 je napravljen kao "unisex" :d hardver a menja se samo punjač u pakovanju i rom (cn/global)...

Za sada neće biti mi 8 se u bilo kakvoj Global izvedbi (ni hw ni sw).

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Meni je što se tiče mi 8 malo alarmantno da toliko malo izbacuje antutu. Tu mu nikakav update ne pomaže, ako je hlađenje loše uradjeno. Pitanje je kako će se to odraziti na malo duže korišćenje telefona.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Koristićemo ga kratko :d da se ne pregreva.
Čisto sunjam da su xiomi inženjeri omanuli u tome ;)

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Ako nema milion na antutu ne treba ga uzimati u obzir uopšte [emoji23]

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Ma samo da stigne po iole normalnoj ceni. Odma' će čučne jedan!

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
215-220k ,a ostali oko 270k. Nisu u pitanju rezultati nego kako će da se hardver ponaša na duže staze,ako se greje više od ostalih.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Odakle to da se greje?
edit: video sam sada na testu gsmarena
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno