Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Ne bulaznite bre. Telefončić je zmaj ;)

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Kada se moze ocekivati na KP? Proslo je dosta vremena.
 
Ima već ali samo 1 lik pa je cena devijantna

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Valjda treba prvo da se stabilizuje prodaja/ponuda u Kini pošto su i dalje flash prodaje.
Nisam siguran da je tražnja za ovim mobom na nivou npr MI5 tako da će brzo sve da dođe na svoje mesto
 
Poslednja izmena:
Da, videh, ima i 6X i SE ali nije to to dok ne dodje do ovih glavnih prodavaca, a i cene su mu jake. :)
 
Nekako imam osecaj da ce ovaj fon dugo imati jaku cenu u moskvi je cena 465eura za najslabiju verziju ako uporedimo da je u istoj radnji mix2s 395€ a note 5 4/64 175€ tesko da mozemo ocekivati cenu manju od 500€ kod nas

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Možda do godine u ovo vreme cena bude pristupačnija. Dotle, ne verujem.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Realno mi8 ne odvaja ništa od konkurencije , čak je i u nekim poljima lošiji od nje.. tako da mu ostaje samo uz nižu cenu da pokuša nešto da uradi.
Ja mislim da će on brzo doći na nekih 400e , pogotovo kada izbace 4/64 verziju.
 
Se varijanta meni ovde deluje dosta bolje, dosta slabija konkurencija u toj klasi.

Ako bude oko 300e i to model sa 6GB rama, sto realno nema sanse, al ajde, definitivni best buy u toj klasi. Sad ostaje pitanje dal je uopste potrebno uz sd 710 toliko rama, sd 660+4GB je super combo.
Lagano 350e biti 6GB model na kp, kad stigne global rom. Sto je najveca fora, trenutno i ne bi imao neku realnu konkurenciju, ako gledamo ovogodisnje modele.
 
Od globalne konkurencije ga odvaja to sto ima SD 845, a ne Exynoss ubicu(ubicu baterije i optimizovanosti, ne performansi :D) ili Kirina od kog je svakako bolji.
 
Mi 8 SE podržava samo TD-LTE opsege, što će reći nema B20 koji je u nas rasprostranjen dok se Mi 8 pravi kao unibody (FD/TD-LTE) a iznedriće samo Global ROM/Global package (EU punjač :d)

Generalno i svakako će biti jeftiniji, a mislim i bolja kupovina, od Oneplus 6 ili 5T koji su papreni.
 
Poslednja izmena:
Isti kao X ova jabuka. Vidim da ima na KP vec od 500e

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Valjda je tek puštena u HK. To realno niko ne može da zna , ali verovatno uskoro
 
"Očekujemo da će Mi8 biti dostupan u prodaji tokom avgusta." Izgleda da ce ga biti i kod nas kod zvanicnog uvoznika.
 
Na jandeksu ruskom pre 2 dana bio 410, danas skocilo na 440e....Pasce opet brzo, ali u svakom slucaju, po mom misljenju, je bolja kupovina mix 2s, iako mi privlaci ovde prednja kamera i ekran..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Danas na KP 460e verzija 6/128. Lepo je krenulo na dole..

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Jel to global verzija na KP?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok za pocetak, sasvim ok. Ne kazem da bih uzeo pored Mi mix 2s, ali za novi fon ok.
Brzo ce kad nabave 6/64 na ispod 400e, tu mu nijedan fon pod tim (cenovnim) uslovima nece moci nista.
 
Pa jel se to isplati uzimati ili čekati globalnu verziju? Opako se razmišljam između njega i mi mix 2s...
Ja bih uzeo Mix2 S,ekran odlican (nece ti faliti amoled pored ovog ekrana) plus sve moguce i nemoguce frekvencije (famozni band 20 ),global varijanta telefona,nema notch......:)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Da li je moguce podesiti ovaj Šaomi tako da izgleda i radi kao klot Android, da ima klasicne tastere za navigaciju umesto "gestures" i slicno? Znam da launcher moze da promeni izgled, ali sta je sa tasterima za navigaciju i ostalim sitnicama?
 
Bolje uzmi Mix 2s, ovaj ima precagu (koja mi je izuzetno ogavna), pa možda za dve godine izbace iz upotrebe, nego ovako da uzmeš Mi8 i furas sa tim.
 
Nazad
Vrh Dno