Šta je novo?

Hisense 43" H43N5700 Smart LED 4K Ultra HD par pitanja?

djura2018

Zapažen
Učlanjen(a)
01.12.2017
Poruke
123
Poena
17
RGB ILI RGBW?
Chroma 4:4:4 ili 4:2:0?
Kakav je za sony 4 pro ili racunar?
 
ima VA, kako je rečeno u drugoj temi
 
jeste odgovor na pitanje, pitao si za tip panela
što se RGB(W) tiče, RGB je jer RGBW ide uz IPS (ne uvek) i, za sada, nema VA sa RGBW
 
Da ne otvaram novu temu pošto imam isti TV od juče. Na TVu ne mogu da nađem Amazon Prime Video aplikaciju, a niti da je instaliram. Da li je ovo po defaultu ovako, i da li postoji mogućnost da se instalira? Izbor aplikacija se mijenja kako mijenjam zemlju u podešavanjima (imam samo HR, SR, neke sovjetske republike i čitab Bliski Istok).

pozdrav
 
Jesam, ali ne postoji Prime Video, niti bilo šta vezano za Amazon Video. Malo mi je nelogično jer što se tiče teh. preduslova ne bi trebalo biti problema. Interesantno kada stavim CRO umjesto SRB kao zemlju, dobijem skroz drugi app store u meniju, to mi se ne dešava niti sa jednom drugom zemljom.

Pratim za sada Amazon Video preko android box-a, ali zbog nepostojanja DRM podrske ogranicen sam na SD kvalitet. Što se tiče Netflix-a, tamo sve fercera bez najmanjeg problema, tj. out of the box.
 
mislim da jesu, ali Hisense iz nekog razloga nije ubacio u verziju za nasa trzista... ne mogu objasniti da DE verzija koja se prodaje u Njemackoj ima Prive Video već predinstaliran ... elem, možda izbace kroz firmeware kasnije.
 
Nazad
Vrh Dno