Šta je novo?

Baterije za samsung telefone

nixysx

Poštovan
Učlanjen(a)
13.11.2017
Poruke
978
Poena
70
Zanima me sledeće: Da li je situacija sa baterijama kod samsunga ista kao i kod Apple? Naime, original baterije koje Apple proizvodi ne mogu se naći na tržištu i kupiti sam proizvod već je moguće naći i ugraditi je samo u Apple Store ili AAR . Kao i sve ostale ORIGINALNE delove koje ne može svako da ima, da prodaje tek tako itd... Zanima me da li ista stvar važi i kod samsunga i ostalih proizvodjača, fokusiram se na delove za samsung, prvenstveno na baterije. Zato što drugarica na S7 hoće da zameni bateriju i našla je tone ponuda od 1500din do 3500din, naravno svi kažu da je sve original i prodavci na kp imaju odlične ocene. Ja sam pitao promobi, koji je ovlašćen i odgovorili su da je baterija 4500din sa svim ostalim troškovima. I sam promenih bateriju za iPhone u promobi i zadovoljan sam, sve je super. Bilo bi najlakše da odnese u promobi svakako ali zašto da da više novca bespotrebno i plus dodatno cimanje do Niša(najbliža promobi radnja). Tako da me zanima da li se delovi za samsung mogu naći tek tako ili isključivo u ovlašćenim servisima?
Edit: Sad sam skontao da sam temu kategorizovao pogrešno, nisam siguran ni sad gde je trebam staviti sad kad sam pogledao. Izvinjavam se zbog toga i zamolio bih nekog da je prebaci gde je potrebno. Hvala unapred[emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Imaš baterije za Samsung, originalne njihove da kupiš takoreći svuda. Pakovanje, hologram i ostalo. Bar u bolje snadbevenim prodavnicama. Pre par god sam uzeo u T*maniji za S4 npr, neznam da li ih imaju sada.
Naravno, cena nije kao kod kineza. Ova je bila preko 3.000din.
 
Gledao sam ovih dana po tim radnjama, internetu i slično i cena je uglavnom ~1500din, što je meni smešno. U promobi koji je ovlašćen je 4500, tako da ne znam. Ima li neko neku preporuku i da li je normalna takva cena ili ne? Stvarno nisam upućen toliko oko delova za samsung plus nisam ni sam korisnik.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Originalne baterije za:
- mobilne
- laptopove
- satove
- itd...
koštaju. Dosta.
Kopije koštaju smešno. Kao i sve kopije, uostalom.
Kompatibilne baterije su negde između.
Proguglaj malo, pročitaj, edukuj se...:)
 
Ja sam cerki za J5 2016 kupio kompatibilnu (zamensku) bateriju, platio je 1500 din. , drzi ona, ali nije to bas to, nesto malo je i laksa od originala, dakle nema sile da ima isti kapacitet kao originalna. Da kupujem za sebe i za neki skuplji uredjaj, tipa S7, sigurno bih dao 4,5k za bateriju. Za neke jeftinije modele se jednostavno ne isplati kupiti bateriju od 4-5000. U TC Usce ima neka Samsungova prodavnica/servis koji ima i baterije, ili moze da ih poruci.

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
 
Imas delova gde zelis skoro i baterija samo da budu provereni prodavci ili radnje.Kupio bateriju za alcatel neki itd stigla original posle 2 nedelje u servisu i sve 2000din kostalo zamena i radi kao nov
 
Nazad
Vrh Dno