Šta je novo?

Promena zemlje - visestruki nalozi?

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,415
Poena
390
Ovako. Keva ima android. Neophodno joj je da koristi Google exchange services kako bi joj radio jedan porodicni zajednicki outlook kalendar, odnosno push notifikacije. Posto svi koristimo osim nje ios uredjaje, gde ovo radi godinama bez problema, a jedino kod nje na androidu stalno pravi probleme, ukapirao sam da se ovo mora rucno instalirati da bi push radio. Posto je opet poceo da zeza, pokusao sam da provalim verziju ES i video da postoje (valjda) novije verzije. E sad, na njenon playstore-u nema uopste ovoga za install. Ja ne znam kako uopste na androidu da proverim na koju zemlju je ps prijavljen. Posto pretpostavljam da je Srbija i da iz nekog razloga ES nema na tom store-u, zanima me da li je moguce i kako rucno, trenutno, promeniti zemlju na USA (valjda ga tamo ima), ili jos bolje, da li je moguce kao na ios-u da se naprave dva google naloga, da se svaki prijavi na jednu zemlju (store) i da onda telefon, bez obzira na kojoj je zemlji, automatski radi provere za update sa oba store-a?


I jos nesto. Gledam ove verzije za exchange services. I sada, stoji


Exchange Services 6.4.123892212.release - June 8, 2016

a ispod stoji

Exchange Services 6.5 April 30, 2015

Sad, nije mi jasno kako je veci broj, starija verzija?
 
Store se automatski prilagodi IP adresi sa koje pristupaš, a Exchange Services ima na našoj.

Exchange Services 6.4.123892212.release - June 8, 2016 to ti je zadnja verzija koja postoji na Play Store, ta je kod mene instalirana.
 
Nazad
Vrh Dno