Šta je novo?

Pomoc oko kupovine dig. aparata.

  • Začetnik teme VujadinO.
  • Datum pokretanja
V

VujadinO.

Guest
Ovako, posto sam veliki ljubitelj fotkanja, svega i svacega, posebno prirode. Nazalost fotkanje mob. uredjajem. Odlucio sam se za kupovinu nekog dig. fotoaparata koji ce me oduseviti svojim ostrim, ekstra kvalitetnim fotografijama. S' toga bih zamolio ovde nekog ko je dobre volje da mi preporuci neki aparat za poluprofesionalnu upotrebu koji ce zadovoljiti moje potrebe, a da je u toj sumi izmedju 100e-150e. Da ima zadovoljavajuc fokus, zum, ostrinu, stabilizaciju, konkretno kvalitet. Hvala najlepse.
 
Poceo sam i ja tako i na kraju uvideo da za taj novac nrma nista korisno i ono sto ti hoces, cak i za veci novac mozes da uzmes nesto ali da precrtas skoro sve stavke koje si naveo, aj nek se javi neko bolje upucen

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Samo nesto polovno i ne tako novo...
И то баш не ново, ако хоћеш да личиш на фотографа, fuji film има не тако лошу серију фотоапарата прозумера од пре доста година, употребљиво и данас, мислим боље од телефона.
 
Mozda mozes da nadjes neki sony nex 3 za te pare, sa kit objektivom (polovan, naravno), ili neki stariji canon 450d, 500d ako bas imas srece, 40d... Posluzice dok ne skupis pare za nesto bolje, a sto puta pravi bolje fotke od telefona i jeftinih kompakta...

Ili uzmi nokiu 808 :)
 
Nazad
Vrh Dno