Šta je novo?

Povoljni 1440p monitori

veljko4u

Poštovan
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruke
54
Poena
59
Pozdrav svima.

Trazio sam po forumu, ali nisam primetio da je iko komentarisao/kupio AOC Q2778VQE. Ja se razmisljam da ga pazarim (27'', ali nije IPS), pa me zanima da li je neko imao iskustva.
Druga opcija je Lenovo L24Q, ali vec postoji tema. Vise me interesuje 27ica. Uglavnom za gaming, CAD i office (nije mi bitna tacnost boja). Oba modela su oko 230e. Izgubih oci na 22". Super slika, ali mali realestate.
Nadam se da je OK da se otvori novi thread.

Hvala!
 
Taj AOC koristim na glavnoj masini, dobro je fabricki kalibrisan i za te pare je meni odlican (ne igram igre) za office upotrebu.
Imao je par setajucih pixela u pocetku, ali se sam sredio u medjuvremenu :)
 
Taj AOC koristim na glavnoj masini, dobro je fabricki kalibrisan i za te pare je meni odlican (ne igram igre) za office upotrebu.
Imao je par setajucih pixela u pocetku, ali se sam sredio u medjuvremenu :)

Hvala, na informaciji. Ne znam sta su setajuci pikseli :). Procitao sam na netu da je input lag oko 38ms. Samo po sebi to nije strasno, ali znam kad igram D2, kada je ping oko 70ms i vise, to se bas fino oseti. Ping je inace oko 30-50ms. E sad me interesuje da li je ispravno razmisljanje da bi ukupan lag bio (38+50) = 80 do 90ms, ili ne funkcionise bas tako :). Svakako ako neko ima ovaj monitor i korsiti za gaming, nek javi iskustva, pa da odem da kupim.
 
lupio sam naziv za setajuce pixele :), radi se o bad pixelima koji su se u pocetku pojavljivali na random mestima i nestajali potom.
Nisam nista masirao..
 
Nazad
Vrh Dno