Šta je novo?

Internet preko STRUJE ?

Na drugom kraju switch, radilo... Ne ocekuj super brzine da ti odmah kažem

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Da li bi radilo u dva odvojena stana,u istoj zgradi.Stan do stana?
 
Ne bi jer je potrebno da su oba uredjaja na istom brojilu.
 
Izvinjavam se sto budim malo stariju temu, ali da li je neko probao ove uređaje na većim udaljenostima, tipa 50-100 metara?
Naravno, podrazumijeva se da su iza istog brojila (konkretno pokušavam da nekako dopremim internet do garaže)...

Na videu iz prvog posta navedeni TP-link navodno radi do 300m, ali kakva su iskustva iz prve ruke? Ima li velikih gubitaka?
 
Hvala puno za info, meni ce biti nekih 60-70m.
Znaci definitivno mora i ista faza... Posto sam negdje citao da navodno i ne mora, ali ocigledno je bila dezinformacija (ili pak postoji drugi tip ovih uredjaja).
U svakom slucaju, to mi ne predstavlja problem, ruter mi je kod glavne razvodne table pa mogu iskoristiti bilo koju fazu.
 
Mislim da na novijim uredjajima ne mora da bude ista faza...namestio sam kod mojih i izvlači 90mb/s,iz jednog dela sprata u skroz drugi deo prizemlja
 
Aha, znaci noviji uredjaji ovog tipa podrzavaju razlicite faze, ali je definitivno zrtvovana brzina protoka.

@Mudri Kazi mi koliki protok otprilike postizes ti na 50m (ista faza, znaci)? Jel koristis TP-Linkove uredjaje?
 
Ne secam se, musteriji sam montirao. Samo znam da mi je protok bio bas tanak dok nisam namestio na istu fazu. Jeste TP-link neki model od pre par godina.
 
Jasno. Znaci na istoj fazi to pristojno radi.
Hvala puno za info.
 
Nazad
Vrh Dno