Šta je novo?

Savet za upgrade

DjoleMC

Slavan
Učlanjen(a)
18.04.2005
Poruke
2,509
Poena
445
Burazer ima r7 260 i I3 4160 ili 4170. Hteo bi da uzme neku grafiku, oko 200e+- koji evro. Ovako na brzinu sam video da je 1050 tu negde sa cenom. Moze preporuka za konkretan model?

Da li bi bilo pametno da zameni cpu za neki I5, ne znam sta je sad aktuelno?

Ima 8gb i ok napajanje, 600w, ne znam tacan brend ali nije kinez

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Za GTX 1050 mu ne treba jači procesor. Problem je što ja ni u ludilu ne bih dao 200€ za tu kartu. Jedino ako misliš na GTX 1050 Ti. Ali ni za nju ne bih dao taj novac. Ne znam koliko mu se žuri, ali ja ne bih kupovao GPU dok se cene vrate u normalu
 
Da, mislio sam na Ti sa 4gb, ona je oko 22000 ako sam dobro video na brzinu. Ne zuri mu se nesto mnogo, ali mu ni 20-30e gore dole ne znaci previse, sumnjam da ce se cene uskoro vratiti u normalu. Da preformulisem pitanje, sta je sad best bay u srednjoj klasi?

Jos uvek ima 1680x1050 monitor, i ako ga bude menjao bice neki full hd. Takodje nije prezahtevan, ne mora sve na ultra da bude

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Konkretno za ~200e ima Strix 1050Ti, a i polovne 970, možda sa nekom preostalom garancijom.
i5-4460 (ne sa S i T na kraju oznake) recimo ne bi škodio kao naredni upgrade, ne znam koliko je u oglasima.
 
Imam ja 4460, mada se ne igram previše , sasvim ok cpu. Videcu šta ima za oko 150e kod madjara.

Grafika mora sa domacom garancijom

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dosta bolja.
 
Za GTX 1050 mu ne treba jači procesor. Problem je što ja ni u ludilu ne bih dao 200€ za tu kartu. Jedino ako misliš na GTX 1050 Ti. Ali ni za nju ne bih dao taj novac. Ne znam koliko mu se žuri, ali ja ne bih kupovao GPU dok se cene vrate u normalu

A cene ce se vratiti u "normalu" (narocito ovde u Srbistanu) kada na vrbi rodi grozdje...
 
Nazad
Vrh Dno