Šta je novo?

Honor 10

G7 ili Mi 8, bez dileme. Eventualno Mix 2S.
 
Lg g7 sam imao, ima ga i kolega trenutno, kada ih uporedimo s8 ima bolji ekran, kameru i nekako je cvrsci u ruci i covek bi ga menjao za S8 i da ne sme da se usudi da ga namokri. Ovi sto prodaju kisobrane, sta znam, ja im ne verujem da bi dao te pare za njihov proizvod... koga briga vise dal pise snap il sta vec, bitno da radi kak treba, bez bagova i da da radi bar 2 god, moj Poco nije i to je dovoljno. Za mene je Poco lazipara... uopste me nije briga sto mu tamo negde pise da ima Snapdragon...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako nekom treba nova providna hard case maskica za honor 10 neka se javi - prodao bih... Potpuno je nova, nikad korišćena u originalnom pakovanju - kupljena je za ovaj telefon a ja na kraju kupio redmi note 7 :D Ostade maskica....
 
Vredi li uzeti ovaj telefon za oko 260e preko kp? Sokiran sam bio kad sam video da je kod nas u prodaji i dalje 50k.
 
Da li se zna hoce li ovaj telefon Honor 10 dobiti nadogradnju na ovaj novi Android Q,zbog svega ovog sa USA itd.Vredi li kupovine.
 
zanima me ima li ovaj fon problema sa push notifikacijama i da li je night mode unapređen sa emui 9.1, odnosno da li je u rangu sa xiaomi night mode-om?
 
Pozdrav svima. Slikano sa Honor 10 telefonom. Jel ovo normalno da ponekad slike budu ovakve? IMG-272bb66d132bf52d1ff96e20e9c6ff05-V.jpg
 
Ukljucen ti je AI verovatno,iskljuci ga.Vise upropasti sliku i napuca sa bojama nego sto koristi

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno