Šta je novo?

Honor 10

Dokle vise sa tolikim ekranom, uskoro 22inca kao za racunar

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Evo na univerzalnom 368 Eura, brzo ce njemu padati cijena :D
Samo me zanima kakva mu je kamera?
 
Kod operatera tesko da ce padati,kod njih kao da su od zlata imaju vrednost ;)
 
Honor 10 je za 60 dinara skuplji u Telenoru u odnosu na Honor 7 kad je izasao, pricam o cifri koja se placa na 24 rate...znaci 60 dinara mesecno, to je nekih 12e vise kada se pogleda cena celog uredjaja....ako se ne varam Honor 7 je kad je izasao zvanicno bio 350e ako se ne varam, a ovo cudo ima za 400e - verzija 4/64
 
p20 lite mislis? Ja bi reko Honor 10. Ne znam doduse gde je kamera bolja mozda ima neki uporedni test.
 
Poslednja izmena:
Ne, bas sam mislio p20 obican, posto pi netu svi govore da je to skoro isto, pa reko da li neko ima iskustva iz prve ruke
 
Skoro ali nije isto. Honor 10 jedino što ima bolje je 3.5mm ulaz sve ostalo na strani p20, naročito rgbw ekran.

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Da P20 nije za porediti sa honor 10, samo p20 lite, po meni.
 
Na strani P20 je ekran i kamera. Procesor, RAM, baterija ... su isti. Sad gledam cene u telenoru, bolja je kupovina P20.

Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
 
Jedino sto od svih operatera jedino telenor nema dual sim p20...
 
Od ponedeljka i u telenoru u ponudi p20 dual sim.... Elem, uzeo honor10. Plavi, prelep. Dobio uz njega honor band narukvicu u telenoru. Generalno zadovoljan, sem sa otiskom prsta, ovaj supersonicni citac otiska mislim da moze da se zove super promaseni citac. Kamera, zvuk i ostalo, napisacu posle nekoliko dana koriscenja ako nekog zanima.
Edit, evo dve fotke na flickru, dajte misljenje, ai kamerom slikano https://www.flickr.com/photos/155609498@N03/43349561672/in/dateposted-public/ https://www.flickr.com/photos/155609498@N03/42680659254/in/dateposted-public/
Sent from my COL-L29 using Tapatalk
Jos jedan edit, da ne bude da sam napljuvao citac. Posle apdejta koji je stigao radi savrseno, stigao i eis u apdejtu.
 
Poslednja izmena:
Na netu sam gledao skener otiska odlicno radi ali Tony u recenziji se isto pozalio da nije bas najbolji. Znaci sa novim update-om se sve resava. Kontrast boja na slici mi se bas svidja ono to je sta radi Al, a kazi mi kakve su fotke u slabom osvetljenju? Stavi neku da pogledamo kao primer. Zanima me isto kakva je citljivost ekrana na suncu?
 
Jel uz honor 10 dolazi zastitna folija na ekranu fabricki?
 
Dolazi zastitna folija, silikonska zastite, ne dolazi. Slikacu Vladane nesto u slabijem osvetljenju pa cu okaciti. Vidljivost na suncu odlicna.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Izvini nisam te skapirao? Sta ne dolazi? Koliko sam video silikonska futrola dolazi u pakovanju?
Jel cemu ta zastitna folija, moze bar neko vreme da se korisi?
 
Moze da se koristi folija neko vreme. Video sam i ja da dolazi silikonska futrola ali kod nas izgleda ne dolazi. Bar ja nisam dobio, otvorio kutiju licno.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Naravno da moze, ne radi samo slowmotion snimanje ako ti je od nekog znacaja.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
super, snimanje slabo i koristim..., našao sam "gcam tool" sa prodavnice ali izgleda nije to to...

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel zna neko ima li negde neki silikon za ledja? Npr nilkin nature, reklamiraju na kp ali nema niko na stanju.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Stiglo...
9625ab01c2a9b6fbfe9ce52200e9ca7c.jpg


Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Na kojoj si mrezi? Kod mene je drugacije, nije samo za gpu..
a774b8eec6e463bc761d86877d630b26.jpg


Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
isto je samo nisam skrolovao...

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ne mogu da nadjem da se iskljuci "fast charging" ili uvijek puni tako?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Ako hoces da ti ne puni brzo samo uzmi sporiji punjac.Inace mislim da ne moze da se iskljuci.
 
Mislio sam mozda steti bateriji. Na Samusngu Note 5 moze da se iskljuci, pa sam mislio da moze i ovdje.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno