Šta je novo?

Honor 10

Pa Honor 9 se do juče prodavao za 59.999 tek od pre neki dan su mu spustili cenu na 49.999
Desetka će koštati kao što su i naveli 69.999
Ne znam odakle vam da će cena biti 54.999?
 
ne kontam kako je u Srbiji toliko skup Honor 9? U Bosni je oko 640KM (39000din), nov sa garancijom. Postavio bih link al da ne reklamiram...
 
I kod nas je na sajtovima kao što je univerzalno odmah po izlasku bio 45000 din :)
U logicshopu je 41k trenutno.
 
Poslednja izmena:
ne kontam kako je u Srbiji toliko skup Honor 9? U Bosni je oko 640KM (39000din), nov sa garancijom. Postavio bih link al da ne reklamiram...
Postavi slobodno kakva reklama, kad imamo najskuplje gorivo i sve živo, zašto ne bismo i telefone

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ako je h9 prilikom pojavljivanja kod nas kostao 59.990 sa cenom na evropskom trzistu od 450e mislim da je jasno kako dolazimo do zakljucka da sada sa cenom od 400e predstavljenom mora da bude jeftiniji od tih 59.999 , a da ne pricam o 69.999.

Ako bude stvarno tih 70k pa vise ce se isplatiti naruciti ga sa nemackog ili nekog drugog Amazona, telefon 400 , pdv 20% , to je 80e , nek idu i neke carine, ovo , ono , nece izaci 70k

A da ne spominjem Madjare......
 
Poslednja izmena:
I kod nas je na sajtovima kao što je univerzalno odmah po izlasku bio 45000 din :)
U logicshopu je 41k trenutno.

mislio sam na univerzalno radnju a ima i na pik.ba dosta sa slicnim cijenama
 
Predstavljanje u Londonu, Benchmark ekipa : https://www.youtube.com/watch?v=3RhmbMqWYqc

Zanimljiv video, nisam znao ove podatke da ce Honor ubuduce imati potpuno razdvojeno poslovanje od Huaweija i da im je cilj da budu treci prozvodjac na svetu, isto kao sto je bio slucaj sa Huaweijem pre nekoliko godina :)
Boga mi, sa znatno nizom cenom mozda bi mogli da upadnu medju prvih 5/6 ako ovako nastave.
 
Poslednja izmena:
Stigao u Gigatron. 65 hiljada za verziju sa 64GB i 73 hiljade za 128GB.
 
Siroko

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Da se uzme i Honor 9, ekstra je kupovina

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Imam telefon (64/4GB) nedelju dana i samo reči hvale za fluidnost rada, ekran, bateriju,dizajn...Posle Nexusa 5X delovao mi je kao dobar izbor jer je po gabaritima sličan (preko toga ne želim).
Relativne mane: Malo teže mi ide da gledam nešto što nije čist android i slike koje pravi mi ponekad deluju neprirodne, sa malko ispranim bojama, u odnosu na N5X recimo. Takođe zna da se zagreje tokom rada.
Inače, telefon je sjajan za cifru od nešto manje od 400e koliko sam ga platio, tj, teško da ima bolji za te pare trenutno.
 
Imam telefon (64/4GB) nedelju dana i samo reči hvale za fluidnost rada, ekran, bateriju,dizajn...Posle Nexusa 5X delovao mi je kao dobar izbor jer je po gabaritima sličan (preko toga ne želim).
Relativne mane: Malo teže mi ide da gledam nešto što nije čist android i slike koje pravi mi ponekad deluju neprirodne, sa malko ispranim bojama, u odnosu na N5X recimo. Takođe zna da se zagreje tokom rada.
Inače, telefon je sjajan za cifru od nešto manje od 400e koliko sam ga platio, tj, teško da ima bolji za te pare trenutno.

A uzeo si ga gde?
 
Ne vidim da ima od 6gb ram-a? [emoji848]

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Мислим да је био један лик продавао 6г примерак са премијере из Лондона и то у јако лепој зеленој боји али цена му је била оптимистична...Не зна колико се исплати ићи у виши ценовни ранг за овај телефон због меморије...Онда боље гађати P20 pro.
 
Koju si boju ti uzeo?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Phantom Blue, super je isto. Phantom Green je nova boja ali nisam nasao preko KP da ih ima (osim primerka sa premijere; vidim da mu je cena spustena za 100e od kada sam ja gledao).
 
Ekstra je i plava

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Cena prodaj bubreg cak i sa 10000 popusta sto su mi dali ;)
 
Kod ovih domacih prodavnica ima samo sa 4gb rama?
Gledam gigatron i tamo je sa 4gb rama.
 
lol , 70K u prodavnici.
 
Bas su ga preterali....u Telenoru moze da izadje 66.000 ako se uzima ono na 24 rate , ali je ponovo te previse....takodje razocaran sam sto nema nigde sa 6 GB ram memorije , mozda bude u brand store-u u Uscu....
 
Pa jel jeftiniji u Telenoru od P20 ili nije?Dal ce ga Vip nabaviti,cenim da bi trebalo.
 
Pa mozda je i bolji izbor View 10.Veci ekran,6GB Rama,jaca baterija,nema notch kome smeta.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno