Šta je novo?

Honor 10

Znam. Ali mi deluje povoljno ako uporedimo cenu kod nad i u Americi(ne bih placao nikakav porez, niti taksu, tako da bi kostao 430$ tj oko 370€.
Bolje uzmi na oglasu honor 10 350e mozda i manje od Madjara.

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Kako vas sluzi telefon sad posle duzeg vremena koriscenja, jel postoje neke mane? Jel je dosta poboljsan night mode ko sto tvrde?
 
poboljsan je, zasad sve ok...

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam uzeo H10. Pored S8 koji imam ipak nista posebno. Kamera je nocu losija, ali mi se softwer mnogo dopao jer ima lom stvari za igranje xD, dok S8 bar po meni ima siromasniji softver kamere ali stabilniji. Kod mene kada slika sa ukljucenim AI desi se da zabaguje i ne snimi fotografije. Tj ja slikam ali ih program ne snimi i nema ih nigde... Ovo se desava ponekad samo. Tel je prelep, kvalitetna izrada, displej ne moze prici S8.. Na suncu je dosta slabije vidljiv od S a i primecujem malo probijanje svetlosti po donjim ivicama. Takodje bih dodao to da tel ima 95 battery health posle samo 3 punjenja dok S8 ima toliko posle 6 meseci koriscenja ako je verovati ovom accubat programu. Osim povremenog bagovanja u mesendzeru radi solidno. Sto se kupovine tice uvek bih preporucio S8 na nekih 420e pre nego ovo na 350, koliko je otprilike sada na kp

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
aeeae60319ed51d42716f4553f2adea7.jpg
 
Poslednja izmena:
Devojka vaga da li da uzme Honor 10. Trenutna cena je 310e u Saturnu i Mediamarktu. Ja imam Honor 9 i prezadovoljan sam, pogotovo u odnosu na koliko sam ga platio.
Pa me interesuje komentar nekog ko ga ima da li vredi? Ili ako ima neko da predloži neki drugi telefon do 350e maksimalno koji je eventualno bolji.
 
Jel moze neko da napravi screenshot aplikacije poruke, kid mene je totalno cudna, tj nije kao sto je bila do pre neki dan. Retko koristim sms pa nisam provalio kad se ovo promenilo

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Mogu li mi vlasnici Honor 10 telefona reci kakav je senzor otiska prsta? Da li lepo reaguje? Verujem da nije najbrzi kao sto svi i kazu, ali da li je sasvim zadovoljavajuce brzine i vredan koriscenja?
Vredi li preci sa P20 Lite-a na Honor 10?
 
Evo da ti kazem da posle skoro dve godine koriscenja na P9 Lite, da i dalje radi perfektno. Tako da, ne verujem da moze lose da radi na Honoru

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Mogu li mi vlasnici Honor 10 telefona reci kakav je senzor otiska prsta? Da li lepo reaguje? Verujem da nije najbrzi kao sto svi i kazu, ali da li je sasvim zadovoljavajuce brzine i vredan koriscenja?
Vredi li preci sa P20 Lite-a na Honor 10?
Da li vredi preci neznam, otisak prsta radi bez greske. Bio je malo problematican i usporen ali su ga izgleda sa jednim apdejtom sredili. Otvara isto ko i honor9, munjevito. Sto se brzine tice sve radi bez problema. Nisam zadovoljan kamerom u lowlight uslovima, bas treba da se iscimas da bude fotka kako treba

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobro, brinuo sam za skener kakav je, ali mislim da je onda sasvim okej. Na P20 lite nisam jedino zadovoljan prednjom kamerom kada slikam npr. u zatvorenom prostoru, pogotovo uvece. Slika bude mutna, ima kao sum.
Zbog kamere sam razmisljao da uzmem Honor 10 i zbog velicine koja bi mi odgovarala. Pitam se da li je nesto mnogo bolje...
 
Nema greske na Honor uredjajima sa fp senzorom, jeste kod 10ke malo drugacije resenje u odnosu na ona standardna, ali verujem da se brzo naviknes....

Da li vredi preci sa P20 Lite? Svakako, Honor 10 je vise u rangu P20, P20 Lite ti je nesto poput sada tek izaslog Honor 8X....vredi preci bez mnogo razmisljanja..
 
Tako cu i uciniti ubrzo. Prvo sam planirao da uzmem S8 Plus, ali nekako sve manje mislim da cu uzeti njega. Skuplji je, ima malo losije pozicioniran senzor pozadi, vidim da skoro svaki u prodavnicama ima vidljiv burn in, tako da mislim da cu pre kupiti Honor 10 i nadam se da se necu pokajati.

Prvo sam uzeo Huawei P20 lite jer mi je Huawei bio poznatija firma, ali mislim da Honor nudi vrlo slicno, mozda i bolje, a i sve je popularniji brend rekao bih.
 
Od Plite serija definitivno nudi mnogo vise

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Znam da je pitano za skener otiska prsta i kažete da se to sada popravilo na bolje. Da li treba baš da se stisne onako dobro da bi prepoznao otisak?
Razmišljao sam prvo da uzmem Honor Play ali tamo je tema izgleda mrtva i izneti su utisci samo jednog korisnika. Na ovom su kamere bolje i jedino što me može odvratiti je ovo stiskanje prstom ili eventualno neki problemi oko ekrana.
 
Ne treba da se stisne, dovoljno je staviti prst i to je to. Kakvi problemi oko ekrana?

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Mislim da nema problema sa ekranom, pogledaj po koju recenziju, ako se ne varam i Toni je odradio H10 , dovoljno je da se prisloni, osetices kao vibraciju.....

Telefon je apsolutno bolji od P20 Lite, Honor ti je cerka firma Huawei-ja, mislim da dobijes mozda 10% losiji proizvod u odnosu na Huawei, negde moraju da ga osakate da tako kazem , ali i dalje odlicni uredjaji.
 
A sta ce ti root za gcam? Ustvari sta ce ti gcam na honoru kad ne radi kako treba? Svaka verzija ima neku falinku

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Nijednu nisam naso da sve radi zato i pitam. Ne svidja mi se kad slikam sa blicem na prednjoj kameri usne su bas crvene a iskljucio sam beaty mode.
 
Meni AccBattery pokazuje da je Battery health trenutno nа 85%. Imam ga od premijere i punim svako vece do 100% iako obicno bude na oko 60% na kraju dana.
 
Taj Accubattery health ne pokazuje tacno stanje baterije generalno, nego samo u zavisnosti od vremena kad se telefon stavlja na punjac pa onda on radi proracun preostalog healtha. (ali ne stavljate telefon uvek u isto vreme i uvek istu kolicinu vremena da se puni.)

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Meni je na P10 lite ta aplikacija pokazala preko 100% health-a, samo je bilo ćao-zdravo.

Sent from my 3310
 
Meni AccBattery pokazuje da je Battery health trenutno nа 85%. Imam ga od premijere i punim svako vece do 100% iako obicno bude na oko 60% na kraju dana.

Ovako funkcionisu i moja sestra i devojka, ne vidim poentu....pa covece ako potrosis 40% za dan i pod uslovom da te isti dan ceka i sutra (ne neki put ili sta vec, zavisno cime se bavis) izdrzace i sutra sa tih 60% , poneses punjac ili kupis power bank kao prvu pomoc i problem resen....secam se kad mi je na Honoru 7 ostalo 9% baterije u 20h, izdrzao je do 21.30 od Vojvode Stepe do Novog Beograda (blok 21) sa slusanjem muzike, kod Usca se iskljucio, ali mi nije ni bilo bitno kada sam skoro pa kod kuce.....

Verujte malo vise tim telefonima....
 
Jel neko koristi nillkin sparkle futrolu, hteo bih da je uzmem ali ne znam kakva je. Ili neko da preporuci drugu futrolu da je na preklop?
 
Pazario pre 2 dana. Za sada radi kao sat, osim što me nervira ovo osvetljenje koje sam probao da sredim savetima sa foruma na internetu ali ne ide. Postavim na 1/4 osvetljenja, uđem na Chrome i grune osvetljenje automatski. Nije to ne znam ni ja koliki problema ali me nervira :).
 
To im je boljka, imas hrpu toga po netu, nije ispeglano, verovatno jer utice na battery drain....
 
Video sam da ima hrpa ali baš glupo što to ne peglaju. I još jedna stvar koja mi je onako malo čudna. Gledam negde u stranu telefon, i on uspe preko face recognition da se otključa? Potpuno sumanuta stvar. Čak mi se dešava da krenem da spuštam telefon na sto, udaljen sam od njega, i on se otključa.
 
Nazad
Vrh Dno