Šta je novo?

Kriptovalute i Forex

techno

Cenjen
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruke
446
Poena
170
Otvorio sam racune na 2 sajta koji su mi bili interesantni a koji kombinuju trgovinu kripto valutama i normalnim valutama i dozvoljavaju depozit i kriptovalutama .

Dakle registrovao sam se i deponovao kripto na fxopen.com i 1broker.com .

Inace lista brokerskih kuca koje primaju depozit u kriptovalutama je povelika i evo nekih .

1Broker, Bit4X, CFD1000, Forex-Metal, FX Choice, FxOpen, FXPRIMUS, JustForex, LiteForex, Nova FX Trading, Profiforex, Traders Trust, Trader's Way, TradingForex.com, VenetFX

Ako ima zainteresovanih opisacu proceduru i iskustvo kod ove dve brokerske kuce kod koje sam otvorio naloge .
 
Jel trejdujes inace fx-om ili si ovo odradio samo zbog kripta?
 
Da trgujem duze vreme forex-om nevezano za kriptovalute .
Evo jos jedan broker na kome sam isto otvorio racun i koji ima zanimljivu opciju trgovanja istovremeno i forexom i kriptom sa jednog racuna i pri tome je vrlo mala margina .
Nedostatak po meni je sto je minimalno moguce kupiti i prodati 1 ETH i malo veci je spred . Ali zato BTC moze i 0.01 BTC da se kupi - proda.

Jako bitno je da je moguce sortovati kripto valute :)
nordfx.com

Oprezno . jako je rizicno :)

Inace

Trade Cryptowith Leverage 1:1000!!!!!!!!! , Sto u porevodu znaci da sa 1/1000 ETH kontrolisete 1 ETH a sve ostalo sto imate na racunu je rezerva za oscilacije valuta koje su velike .

Razlika izmedju sell i buy je prilicna i na ETH iznosi oko 4 usa $ primer 620.70- 624.45 usa $ za 1 ETH .
 
Poslednja izmena:
Evo i predvidjanja njihovih eksperata sta dalje sa kriptovalutama :)

Cryptocurrencies. After the BTC/USD rose to 9,000, experts expect the pair to roll back into the zone 7,785-8,200. In this case, it is highly likely that the fall will be even stronger, and the pair will return to the zone of 6,585-7,100.
In case the etherium breaks through the support of 500.00, the pair ETH/USD can return to the zone 360-430. Supports for the pair LTC/USD are 135, 122 and 110, as for the pair XRP/USD, they are 0.67, 0.55 and 0.43.
The opportunities for growth of these cryptopairs, according to experts, are limited to Saturday-Sunday highs of April 21 and 22.


Sve u svemu ja sam sortovao ETH na 620 usa$ ceni i postavio stop loss oko 650 usa $ sa take profit 520 usa $ ili mozda cak kasnije i nize ....
 
Poslednja izmena:
Evo nekih novih vesti vezano za trgovanje u brokerskim kucama koje prihvataju ETH , BTC i jos neke glavne valute kao depozit .
Posle nekoliko meseci koriscenja i iskustva sa nekoliko brokerskih kuca mogu reci da sam prijatno iznenadjen razvojem situacije kod nekih . Naravno neki jos misle da mogu da budu bezobrazni i da im je spred 10% ali ne bih o njima .
Trenutno postoji brokerska kuca koja je uvela da mozete da postavite svoju cenu za kupovinu i prodaju kripto valuta direkno izmedju spreda koji vidite kao kupi prodaj ponudu . Posledica ovoga je da je spred recimo na ETH pao na oko 0.7 USA$ a vi mozete biti "market maker " . Minimalni depoziti za registraciju su samo 10 $ a minimalni lot za trgovinu ETH je 0.1 ETH , dok je za BTC 0.01 ili stoti deo BTC .
Oprezno jer je ovo trgovina sa polugom , mnozete kupovati ili prodavati kriptovalute (short ) sto nije moguce na normalnim menjacnicama .

Nadam se da ce biti vise zainteresovanih za ovakvu trgovinu i da ce se tema razviti :)

Stavio sam link od brokerske kuce u potpis tako da lako mozete pogledati .
 
Nazad
Vrh Dno