Šta je novo?

Huawei P20 lite

Drugari, čitam na forumima da P20 lite ima problema sa žutim mrljama koje se pojavljuju na ekranu. Da li je neko imao sličnih iskustava?
 
Da li se ovo isplati preci sa samsunga a5 201 na ovaj,ovaj p20 lite mi se svidja zbog dimenzija i male tezine...
 
Drugari, čitam na forumima da P20 lite ima problema sa žutim mrljama koje se pojavljuju na ekranu. Da li je neko imao sličnih iskustava?
Ja još nisam video/čuo da postoji Huawei ili Honor bez problema sa žutim mrljama. Dobije ih ko god malo više pegla kameru ili nešto drugo što greje telefon.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Drugar dobio žutu mrlju posle 2 meseca.

Moram ovih dana da nosim u pro mobi.
 
ima li neko preporuku servisa za zamenu zadnjeg stakla ili gde bi moglo da se kupi?
 
hvala, zvacu ih sutra.
 
nadjoh kod komsije u servisu kopiju za 1.500 sa ugradnjom tako da nosim sutra da mi zameni.
zvao sam promobi, nepotrebne peripetije i zakazivanje a i poprilicno su skuplji. verovatno imaju original ledja ali to je samo komad plastike ili cega vec tako da nije mnogo ni bitno.
 
Ако ти баш не лежи полеђина тј. буде ружна или слично стави неку фолију. Ја сам ставио црну карбон фолију, а имаш и на алију имитације провидне карбон фолије.
c5c41bde743f33c371442e6409c9b142.jpg
f3b4ac03258c01261d6be5da83e24c18.jpg
 
hvala za ideju, verujem da ce biti sve ok a porucuo sam i crnu nilkin zastitnu maskicu tako da ce biti kao nov :)
 
Meni da ali nisam još odradio.
Telefon uzet u Gigatronu a mreža mts.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Мени стигао пре петнаестак дана, сад ми систем гута рам меморију, иде од 1.5 до 1.7 рамаScreenshot_20190624_193218_com.android.settings.jpeg
 
Meni nijednom nije dosao update,kupljen tel u Septembru.Pisao sam mts i huawei al nista.Kazu da je za rumunsko trziste.Svasta sam probao,al nijednom nikakakv update da mi da,sto mi se do saD nikad nije desilo.Ima li neko ideju kako dobiti update.Mada koliko citam,nikad nista nije pametno ni izaslo.Moj je i dalje 8.0
 
Drugar uzeo u mts, požutio ekran tamo kod sata, i krenulo se širiti, bio star mjesec dana. Dobio novi i ista stvar nakon 3 mjeseca. Djevojka njegova uzme isti i sve isto... Evo sad dobila novi i opet žuto xD
 
moja supruga ga nosi vec godinu dana i nema nigde nista, sad sa emui 9.1 se i ubrzao drasticno telefon, posebno scroll na webu, nema vise stucanja, kocenja, glavljenja kad iskoci veca reklama. Baterija traje isto, kamera takodje poboljsana, boje vise nisu tako vestacke. Skroz ok telefon.
 
Baš htedoh da pitam je li neko digao na 9.1, sad mi je stiglo obaveštenje, nisam hteo da se zalećem.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Meni radi skroz korektno osim što ponekad neće da mi isključi wifi iz prve nego moram par puta da klikćem na ikonicu u status baru.

Sent from my p20 lite using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno