Šta je novo?

Huawei P20 lite

Da, pala je cena dosta i konstantno opada. Ja ga jedva prodao :d
 
Koja je prodajna cena za neotpakovan plavi, danas uzet u MTS-u?

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Pogledaj na kp-u, na forumu su zabranjene procene

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Odličan telefon, imao P10 lite, od skoro P20 lite. Tel je prelep i jako dobar... Dosta ljudi ovde zaboravlja da ina nas dosta što in je izgled presudan. Ovaj je bez premca u toj cenovnoj klasi.. 64gb memorije, 4gb radni i šta fali ako je procesor iz prošlog modela, niti se fon greje niti pravi bilo kakve probleme, možda je ta nokia 7 bolja al je za mene ružna za medalju,, cena me vise ne interesuje. Dao sam koliko sam dao, stvsrno ne razmišljam pri kupovini koliko cu izgubiti za godinu dana...
 
Za 60 evra više na primer, Honor 10 iz iste firme, viša klasa. Pa čak Xiaomi Mi6, Mi Mix2 a Xiaomi Note 5 bolji za dosta manje para... Vredi 220 ! Hajde do 250 !

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da li se isplati uzeti ovaj telefon u prodavnici za 40 000 din, bitno mi je da se mnogo ne greje i da ne baguje pri svakodnevnom koriscenju, igram neke igrice ali ne mnogo zahtevne. Hvala unapred :)
 
Ne.

Redmi Note 5 je jeftiniji i bolji uredjaj. Nokia 7 Plus je nekoliko hiljada skuplja, takodje dosta bolji uredjaj. Za igre je bolja Nokia 7 Plus jer SD 660 ima dosta dobar GPU. Za nezahtevne nije toliko bitno :)

Za ovakva pitanja postoji "Sta da kupim" podforum, ali valjda bi trebalo da znas to, posle 16 godina :D
 
Poslednja izmena:
Odličan telefon, imao P10 lite, od skoro P20 lite. Tel je prelep i jako dobar... Dosta ljudi ovde zaboravlja da ina nas dosta što in je izgled presudan. Ovaj je bez premca u toj cenovnoj klasi.. 64gb memorije, 4gb radni i šta fali ako je procesor iz prošlog modela, niti se fon greje niti pravi bilo kakve probleme, možda je ta nokia 7 bolja al je za mene ružna za medalju,, cena me vise ne interesuje. Dao sam koliko sam dao, stvsrno ne razmišljam pri kupovini koliko cu izgubiti za godinu dana...

nije iz prošlog nego iz pretprošlog modela, i u kojoj cenovnoj klasi ? do 50k ? :D
 
E pa *mjau**mjau**mjau*, nisam zavisan od tih brojeva, od toga da li je nešto tek izašlo ili nije, ne gledamo na tel iz istog ugla. Kontam šta bi to drugo uzeo do 50k... Možemo mi raspredat do sutra, tel je odličan. Na kraju krajeva odlično se prodaje ne mislim izgleda samo ja tako osim onih koji su ostali zaglavljen u onom vremenu gde samo postoji jabuka i Samsung i koji nikako ne prihvataju da ih tamo neki Kinez dere na svim poljima
 
P20 Lite je lepo zaokruzen mid-range uredjaj, za nizu mid-range klasu, kao sto su to bili P9 Lite i P10 Lite, samo je cenovno pogresno pozicioniran.

Dok ima ljudi koji kupuju po toj ceni, za kompaniju nema greske :)
 
Mislio sam generalno na marku, uporedi P20 pro i konkurenciju... A niko ne tera nikog da kupuje bas ovaj tel... Opet se odlično prodaje.. Ako ćemo realno... Meni se prvenstveno svideo izgled a i msm da mu je drugo sve ok, 2 meseca korišćenja, nikakav problem... Samo pišem realno, ništa vise
 
P20 Pro kosta isto kao S9+ a bolji je samo u low light, ostalo isto ili losije, a ima duplo brze da gubi na vrednosti. Proslo je vreme kad je Huawei bio dobra kupovina (jako kratko je trajalo), mnogo su alavi.
 
Poslednja izmena:
Njihovo vreme tek dolazi, džaba pričaš to. Zaboravlja da je najjači model kod Huawei-a u Mate seriji a ne P, čekaj jesen tad verovatno izlazi naslednik Mate 10 pro... Toliko o tome, džaba polemisati, sekte su zeznuto stvar.. Ako razumes
 
Sta se desava slabo nesto komentara za ovaj telefon , nasao sam samo ovu temu za ovaj telefon , jel ima neka druga , jel moguce da niko nije ovde otvorio lepo temu za ovaj model kao i za sve ostale telefone koji izadju ? , jel ima neko da ga koristi bar 2 meseca , kako se pokazao ukratko ako neko moze da napise ? Kakva mu je baterija i sot ? Lep telefon pogotovo onaj plavi model ..
 
Poslednja izmena:
Pa to je u principu to, lep telefon :)

Ako bilo ko uzima telefon, a da izgled/dizajn nije na prvom mestu(po meni ovaj telefon nije lep, mada to je subjektivno), nema razloga da ga uzme. Sve je objasnjeno u ovoj temi, a i na drugim.
 
Odlican telefon, ima ga moja supruga. Mnogo brzi i fluidniji od P10 Lite, od Honora 8 Lite, cak i od nekih nazovi fensi Samsunga. Kamera je bolja nego na P10 Lite, i to dosta, a pogotovo prednja (selfi) kamera. Kvalitet izrade je odlican, baterija lagodno drzi 24h sa maltretiranjem, ima brzo punjenje, ekran je odlican za tu klasu. Nikakve zamerke za telefon, osim da je malo skup (mi smo ga uzeli za dinar zbog produzenja ugovora, inace nikad ne bih dao te novce za taj model, Huawei je malo bezobrazan s cenama).
 
Nemam pojma meni je bas lep (plavi) , al dobro o ukusima ne bi trebalo raspravljati , svako uzima sta njemu odgovara , tako to ide , pre je huawei bio dosta jeftiniji od konkurecije dok se nisu probili na trziste , sad kad su videli da ljudi masovno kupuju njihove telefone povecali i oni cene :) , al brzo huawei telefonima pada cena pa sve to dodje na svoje , ko hoce da odma kupi nov njihov model koji tek izadje morace i da plati , e sad onaj ko je strpljiv pa malo saceka par meseci taj moze dobro da prodje ...
 
Poslednja izmena:
Brzo mu pada cena... Kupis tel I odmah pri u boxing-u razmišljaš wee koliko će biti on za mesec dana... E živote
 
Naduvane cene brzo padaju, osim kod Jabuke :D

Mada i P20 Pro neopravdano drzi cenu, marketing je cudo..
 
Poslednja izmena:
Fura Huawei u svim midrangerima Kirin 659 evo vec 3 godine,pa sto da i ne obori cene malo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
146 apdejt meni doneo mnogo bolju bateriju, prvi utisci...
 
Zelim da podelim svoje iskustvo posle nedelju dana koriscenja, mozda ce nekome znaciti. Sve u svemu, posle prelaska sa Samsung Galaxy A5 telefona utisci su mi vrlo pomesani:

- Dizajn: odlican, jako lep telefon
- Ekran: jako lepe boje, ali slab kontrast zbog malo svetlije crne (ko prelezi sa Samsunga npr. moze biti razocaran)
- Kamera: zadnja - relativno dobra, prednja - nezadovoljan sam, pogotovo fotografijama kada nema dnevnog svetla
- Performanse: dosta brz, nema preteranog seckanja i cekanja tako da je to najveci benefit
- Baterija: izdrzi vise sati intenzivnijeg koriscenja, napuni se brzo - za oko sat vremena

Zakljucak: jedino ako vam je stalo do jako dobrih slika zaobidjite P20 lite, sve ostalo je na sasvim pristojnom nivou - ko je ranije koristio Huawei bice verovatno zadovoljan prelaskom na ovaj model. Na mene je ostavio manje dobar utisak u odnosu na ocekivano.
 
Oko 1.5GB koristi se uglavnom za obicniji rad, rekao bih da je tako kod vecine telefona, ostatak je slobodan.
 
Da li je neko porucivao zastitno staklo sa AE za ovaj model?
 
Ljudi pomozite mi oko otkljucavanja bootloadera i promene ominfo...

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno