Šta je novo?

Službeni telefoni

ducka

Slavan
Učlanjen(a)
20.11.2004
Poruke
1,198
Poena
375
Morao bih da izaberem za kolege nesto od telefona koje mi nude operateri, do kraja dana. Ako moze pomoc oko toga sta biste vi izbrali da vam neko ponudi sledece:

HUAWEI HONOR 8 LITE
HUAWEI P10 LITE
NOKIA 5
SAMSUNG GALAXY J5 2017
 
Koji god da uzmete nećete pogrešiti. Možda J5 zbog najbolje baterije i ekrana. Nokia 5 donosi čist android i sigurno noviju verziju androida. P10 jedini Ful HD ekran, ali mi je opet amoled bolji izbor. E da, P10 ima i više mem.
 
Poslednja izmena:
Nema u ponudi Nokia 6 ili Nokia 6 2018? U tom slucaju, Honor 8 Lite ili P10 Lite.

Nokia 6 2018>Nokia 6>P10 Lite>Honor 8 Lite>Nokia 5>J5.
 
Honor je dual sim i to mu je prednost.
P10lite mi je na papiru bolji ali mod Androida me odvraća.
Galaxy J5 ima bolji ekran ali je i dalje to šljamsung.
Nokia 5 ima najčistiji android ali je možda malo memorije.

Da li Huawei P10 lite single sim ima načina da postane dual sim?

@ivanbass i sam koristim Nokia 6. Sada nije opcija. Telefon mi se nije svideo u početku a sada smatram da je korektan.
 
Iz priloženog onda uzmi Honor. Smatram da je Dual Sim obavezna opcija za poslovne telefone. Ja lično, zbog 2 kartice, privatne i poslovne, striktno nosim dual sim telefone. Mislio sam da su svi gore navedeni dual sim.
 
Na žalost nisu svi navedeni dual sim. A i postoje oni kojima je to potpuno nevažno pa bih...
Kapiram da su razlike među navedenim telefonima minimalne. To mi i otežava izbor.
 
Pa baš zato što su vrlo slični, ne možeš ni pogrešiti:)
 
P10 lite moze da se prebaci u dual sim a ima brzo punjenje i vise memorije od Honor 8 lite.
J5 ima najbolju bateriju.

Nema u ponudi Nokia 6 ili Nokia 6 2018? U tom slucaju, Honor 8 Lite ili P10 Lite.

Nokia 6 2018>Nokia 6>P10 Lite>Honor 8 Lite>Nokia 5>J5.
Ne bih rekao da je Nokia 6 bolja od P10 lite/Honor 8 lite...
 
Poslednja izmena:
Bolja je jer ima bolju izradu, bolji zvuk i daleko, daleko bolji sistem. Losiji je chipset jedino, i to samo CPU deo, ali se ne oseca u radu.
 
Nokiu 6 kad uzmeš u ruke stvarno izaziva wow efekat. Kao da pripada višoj klasi telefona a ne cenovnom segmentu gde jeste. Ja sam ga imao na kratko u dva navrata i oduševio me je u svakom smislu sem kamere. Ona opet kvalitetativno pripada segmentu u kom jeste fon tako da se ne može reći da je razočarenje.
 
Ja sam u MTS uzeo dva Nokia 6 telefona. Oba su bila Dual Sim.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno