Šta je novo?

Fractal Design Define C Tempered Glass Edition - Video recenzija 4K

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Pozdrav svima, Fractal mi se nedavno obratio sa željom da testiram i promovišem neko od njihovih novijih kućišta, pošto su od skoro ponovo prisutni kod nas na tržištu preko novog uvoznika. Odabrao sam Define C sa stranicom od kaljenog stakla, nisam žurio i srljao sa recenzijom (nikad to i ne radim) a rezultat možete pogledati u priloženom videu.
 
Odlican review, odlicno kuciste, odlicna linija povucena izmedju Fractala i MS-a, sve na mestu :)
 
Fractal je oduvek za mene vazio za top kvalitet, imam R4 Black Pearl sa prozorom, vec 4-5 godina, kao da sam ga juce izvadio iz kutije, ni tackica mu ne fali.. Komp. unutra hladne, ciste, necujne.. Ako u buducnosti i budem menjao, ovako nesto novije generacije ce biti sigurno na stolu. :) Sjajna recenzija matori!
 
Imam nameru da ga kupim, samo me zanima asl moze AIO napred lepo da se smesti. Nadam se da ces uskoro izbaciti video sa 240 AIO vodenim h. u Define C.
Odlicna recenzija.

Pozzz.
 
Imao sam planirano da u videu pohvalim uputstvo, koje je predivno dizajnirano i ilustrovano, ali mi je bilo malo too much (kao da im se uvlačim) na kraju. Inače tamo sve u vezi radijatora može da se nađe. Ukratko 240mm staju regularno, a 360mm samo kad otvoriš poklopac tunela i pomeriš HDD kavez ka napajanju. Mada jedan HDD može direkt na dno kućišta da se postavi sa sve gumicama pa HDD kavez može i da se izbaci.

Probaj Manual da skineš http://www.fractal-design.com/home/product/cases/define-series/define-c-tg ima 11MB.
 
Nazad
Vrh Dno