»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 17 od ukupno 17

Tema: Sony Xperia XZ2 Premium

Member
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        1.217
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X3 720 BE
        • MoBo: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P
        • RAM: Elixir 2x2 GB DDR3 1333
        • VGA: MSI R5770 1GB
        • MON: LG Flatron L1953TR
        • HDD: WD 400GB AAJB i WD 500GB AALS
        • OPT: PIONEER DVD-RW 111D
        • Case: ThermalTake WingRS - Chiftec CFT-600W-14CS
        • INET: Kablovska
      3. Oni prosto ne mogu da naprave telefon koji će sve imati zadovoljavajuće za većinu korisnika, uvek ga negde oskrnave, nešto za*jebu, kasne sa prodajom, deluje kao da ne znaju gde udaraju. Pa j*bt napravite rez i recite, ok sada godinu dana pravimo flagship za sledecu godinu, napravite ga krštenog i to je to, a ne ovako izbacuju telefone kao na traci, te XZ2, te XZ2 Premium, pa onda kroz par meseci na IFA treba da se izbaci nešto slično, ne razumem im tu politiku. I to se godinama dešava bez izuzetka.

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        20.828
      5. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 955 c3@ 4GHz|2,6GHz NB/Alpenföhn Brocken
        • MoBo: Asus M5A97 Pro
        • RAM: 2x4Gb DDR3 Kingston Hyper X @ 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R5850 Twin Frozr II 1Gb DDR5 @ 850/1250MHz
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: WD Black 750AALS 750 GB, WD Blue 10EALX 1Tb, WD 250Gb AAJS
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s black & silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 (CS4398)| PreSonus HD7|ATH CKX9|Sony MH750| Pioneer M390|Sony Walkman| 2.1 50W
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Sony Xperia™ Z2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      6. Videcemo sta kazu testovi ali hardverski i softverski meni je ovaj XZ2 Premium vec bolji od ultra-hajpovanog P20 Pro i egal sa S9+, prednost je to sto ce imati brzu podrsku uz primetno cistiji UI.
        To sto mi se dizajn ne svidja je posebna prica, i htc U11 mi je mnogo ogavniji fon od ovog sonija pa je cinjenica da je bio top izbor prethodne godine a i dalje je odlicna kupovina.

Sto se mene tice samo neka stancuju, sami sebi otezavaju inzenjerske i programerske poslove ali ce svejedno imati ok podrsku od 2 godine, kao i svaki njihov flagship. A to ''stancovanje'' obara cene ''starijih'' modela po oglasima, posebno u Srbiji gde cenu drze samo Samsung i Ajfoni Tipican primer su Z2 i Z3, dvojka je po oglasima dugo bila jeftinija i 100-150e u proseku a mizerno je ''losiji'' fon, da se Z3 nije pojavio dvojka bi duze drzala cenu.

XZ2P je odgovor na P20 Pro, S9+ i to veoma dobar odgovor. LG G7 i htc U12 stizu uskoro i svi ti telefoni ce biti manje-vise egal hardverski (kada se sve sabere i oduzme) a najveca razlika ce i dalje biti na polju softvera/UI i podrske a zna se da je sony uz htc tu najbolji posle Gugl telefona a moci ce da se kupi u srb sa garancijom (razlog zasto se najvise kuka na cinjenicu da Pixele nije moguce legalno kupiti u srb). Kao sto ce na jesen stici Note 9, LG V40, verovatno i htc U12+ i ko zna koliko jos tih ''plus'' flagship modela, tako ce i Japanci verovatno izbaciti neki ''Pro'' model, nista cudno osim cinjenice da su bespotrebno odlozili ovaj XZ2 Premium koji je trebao da bude predstavljen na MWC pre 2 meseca ali to nije nista cudno za kilavi sony. Pocetne cene ce biti ludacke, verovatno 1000$ a mozda i 1000e, onda ce vec za par meseci poceti snizenja na Amazonu a ako se pojavi ''Pro'' model do kraja godine ce biti primetno jeftiniji (XZP je relativno brzo pao na 500$ na amazonu ili ispod 500e po domacim oglasima).

Obican XZ2 je u poziciji kao i S9, P20 i zajedno se utapaju u neki dosadan flagship prosek.
        Menjao hsv.stoned : 17.04.2018. u 15:49
        Sony XZ2 feat ATH-CKX9
        Spiral out, keep going!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •