Šta je novo?

Preporuka za GPU Servisera?

durrrr

Poštovan
Učlanjen(a)
20.01.2017
Poruke
17
Poena
54
Da li imate da preporucite nekog pravog servisera grafickih kartica da nije nadri majstor...imam problem sa g1 r9 390 upali se normalno i kada treba da udje u sistem samo jako zavrti ventilatore i nema slike..mislim da se cak i ukoci racunar..
 
Ako je rudarila, pitaj clanove foruma koji se ubise od objasnjavanja kako je za karticu mnogo bolje da rudari u njihovim klimatizovanim prostorijama nego da se koristi za igranje igara 3 sata dnevno.
 
to vise ide na sam GPU i tu tesko reball moze da pomogne,nadam se da gresim...elem,mozes da pokusas da izeditujes bios i zakucas na npr 300/500 i 750 mV cisto da vidis dal bi tako radila i donekle svedes dijagnostiku na to dal je sam GPU.moras da izeditujes sve profile,i boot,perf,uvd..ciscenje drajvera DDU-om i nova pasta i ciscenje se podrazumevaju.
 
Ja sam uspeo juce da je upalim zamenio sam napajanje,dakle sada se upali intalira se drajver ali kada se pokrene recimo heaven test ukoci racunar ali sam takodje primetio sto moze biti problem par elektrolita iskrivili se od vrucine:) zna li neko koji tu elektroliti idu i da li to ima da se kupi?
 
Pa procitaj na njima oznake.
Al najbolje da odneses u servis neki malo bolji pa tamo da ti odrade, kao sto si i sam napisao.
 
Pa ja ne znam ni jedan u tome i jeste stvar zato sam i otvorio temu tj znam jedan na novom Beogradu f-com ali taj zna samo da menja cip na masini i nikako nije strucan..od 20 karata koje su mu odnesene ni jednu nije sredio...bar tako kazu ovi moji drugari sto su nosili na popravke.
 
Pa da li je ovo moguce naslov pise preporuka a on meni pise da trazim po oglasima...ja bi tebi preporucio da prodas racunar.
 
Pa da li je ovo moguce naslov pise preporuka a on meni pise da trazim po oglasima...ja bi tebi preporucio da prodas racunar.

Ne vidim razlog da budeš nadrndan. Da neko zna nekoga ko se time bavi i da može da ga preporuči, sigurno bi ti to ovde napisali. Lepo ti je rečeno da vidiš sa rudarima, to ti je poseban deo foruma "kriptovalute", a na oglase se misli na KP, ima par ljudi koji to rade. Naravno, problem jeste reklamiranje drugih sajtova.
P.S. teško ćeš naći nekoga ko to radi profi a da će uzeti male pare.
 
Ja mislim da si ti vec pitao na pcberzi da servis i ja sam ti dao link: https://kizosoft.rs/. Dosta njih je preporucilo, a ako nisi to ti onda je velika slucajnost jer se isto zali na 390 karticu :)
Zovi ih i eto.
Na ZVezdari su.
 
Hajd da uzurpiram temu. Imam jednu r9 280x na kojoj se pojavljuju crvene štrafte. Dođe do windows loga i kada pređe na welcome, onda nestane slika.
Da li ovo nastaje od kuglica ili kvara ili šta već i da li ima rešenja kao reball ili je ovo početak kraja?
 
Nisam ja pitao na PC berzi..ali resio sam problem tako sto sam je poklonio,hvala u svakom slucaju.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim razlog da budeš nadrndan. Da neko zna nekoga ko se time bavi i da može da ga preporuči, sigurno bi ti to ovde napisali. Lepo ti je rečeno da vidiš sa rudarima, to ti je poseban deo foruma "kriptovalute", a na oglase se misli na KP, ima par ljudi koji to rade. Naravno, problem jeste reklamiranje drugih sajtova.
P.S. teško ćeš naći nekoga ko to radi profi a da će uzeti male pare.

Ja kada nesto ne znam ne javljam se i ne dajem raznorazne predloge da bi cisto nesto napisao.
 
Nazad
Vrh Dno