Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Naravno da je veci ekran,pa iste dimenzije kucista,a duplo manji bezeli gore i dole,tu se dobilo na velicini ekrana.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ako će se možda pojaviti i pro verzija,zar nije bilo pemetnije da obična trojka ima 6.5 inča,a da pro ima 6.9???
Nekako mi deluje da je veličina od 6.5 potpuno zapostavljena,a sigurno ima jako puno onih kojima bi to bila prava mera.
Samo se nadam da će 6.9 stati u neki đžep od jakni,pantalona,sakoa.

Pro verzija ima više smisla da se zove 'mi 8 se +' verzija
 
@sylver83 ako nije tajna, za koliko para si ga kupio i što nisi verziju od 6/128?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
250e. Za ono za sta ja koristim Max (pozivi, surf, youtube), 50e dodatno je nepotrebno. Pored toga, imam i Note 8 ako nesto naleti da max ne moze da izvuce.

Na miui 10 na Max2 telefon radi odlicno sa 4GB rama i sa tuce dupliranih aplikacija, te ne vidim poentu za 6GB rama za narednu godinu. Max menjam model za model tako da duze od godinu ne ostaje kod mene.
 
Gde si ga nabavio?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ja htedoh da okacim :d Kakav doktor svog zanata, lik rastura sa review-ovioma xiaomi telefona.
 
Da...njegove recenzije obozavam da gledam :) btw,odlican maxa,kamera odlicna,60fps 1080p,fokus radi odlicno,stabilizacija takodje...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Baterija br 1, lagano 12-13h sot bez igara. Bruka.
 
Meni samo fali bezzicno punjenje ali ne mogu da ocekujem i to za 250e.
 
Imao sam bežično na L930, sto ti to fali? Ja sam na Max 1 stavio onaj magnetni adapter dole, pa mi je kacenje punjaca bas bas jednostavno. Moze li neko da proceni za koliko mogu prodati Max 1 u mint stanju? Inace, na MIUI 10 Beta, SOT je oko 6,5h uz nekih 2.5h igranje PUBG. Vrh

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
I na najbržem bežičnom punjaču bi ga punio jedno 4-5h , što je ok za noć, ali danu nema nikakvog smisla

P Smart
 
Ima smisla kad radis, pa si non stop 'tamo/vamo'. Ne moram da se hvatam za kablove. Spustim/podignem i to je to.

Ne znam kako radi punjenje na drugim modelima ali na original samsungovom fast charge punjacu ja ne vidim razliku sa/bez kabla, nebitno da li je fast charge ukljucen.

Doduse, tesko je isterati bateriju na Mi max 2/3 od ujutru do uvece :)
 
Aj ne preterujte sad i vi,bezicno punjenje za ovu cenu...kako da ne :) a to je svakako bespotrebno sa ovavim kapacitetom baterije,ko ovo uspe da isprazni za jedan dan,alal mu vera :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ali ta baterija na Samsungu je 3 do 3.5K mAh, MiMax je 5.5, veruj mi da to traje

P Smart
 
Quick charge na Max 1 ne bih menjao ni za jedan bezicni :), kazem ti, ovo sa magnetom je spas. Ne njakas usb port, samo da ti je kabel pri ruci, kao sto je i ploca za bezicno punjenje.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ima smisla kad radis, pa si non stop 'tamo/vamo'. Ne moram da se hvatam za kablove. Spustim/podignem i to je to.

Ne znam kako radi punjenje na drugim modelima ali na original samsungovom fast charge punjacu ja ne vidim razliku sa/bez kabla, nebitno da li je fast charge ukljucen.

Doduse, tesko je isterati bateriju na Mi max 2/3 od ujutru do uvece :)
Imas one adaptere na aliexpress, pa stavis ispod maske, da bude bezicno punjenje ako ti toliko znaci

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
250e. Za ono za sta ja koristim Max (pozivi, surf, youtube), 50e dodatno je nepotrebno. Pored toga, imam i Note 8 ako nesto naleti da max ne moze da izvuce.

Na miui 10 na Max2 telefon radi odlicno sa 4GB rama i sa tuce dupliranih aplikacija, te ne vidim poentu za 6GB rama za narednu godinu. Max menjam model za model tako da duze od godinu ne ostaje kod mene.
Odakle si ga nabavio,da li je globalko?
 
Evo i ja razmišljam o Mi Max 3 da ga pazarim za jedno mesec dana.
Mi A1(koji je kod mene skoro godinu dana,što ni jednom telefonu nije uspelo,toliko sam bio zadovoljan s njim) ide u penziju,pa bi da malo probam Miui do Mi A3 [emoji6]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne jos. Vec je out global version, sto je vrh, tako da ce jako brzo. Cenim na kp oko 250e 4/64GB.
 
^ to bi bilo odlično ali mislim da će biti oko 300e kad se bude pojavio pa tek posle mesec dana će biti oko 250e...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Odakle si ga nabavio,da li je globalko?

Sa Alija. Telefon jos nije kod mene, tek treba da stigne.

Kineska verzija sa global romom. Global verzija out of box jos nije izasla.

Trenutna cena je oko 250e. Na KP nema sanse da bude 250e jer iz mog iskustva je uvek cena u kini + nasa carina. Drugim recima, uvek me je izlazio koliko i sam da narucim sa dazbinama, sa cekanjem i bez garancije.

Za bezzicno punjenje, meni je prakticno skroz u kancelariji ali slazem se da je nepotrebno za ovu bateriju. Ipak, zelje...
 
Bas sam juce citao na blogu kod Bozidara (Racunalo.com),pise da je Max 3 na Qualcommovom spisku u odeljku gde se nalaze procesori 710,i da se to radi najverovatnije o Pro varijanti Max 3..Sta vas je spopao 8se pa kao Max 3 pro je 8se+,ni nalik nije Max telefonu,niti je ikad bilo price o tome.Max3 ce imati pojacanu verziju Pro varijantu sa SD710,kakav 8se+ unosite zabludu ko god da pise.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno