Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Ovo mi je najozbiljniji naslednik Mi Max 1, moram ga uzeti :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Veca verzija rn5, sa boljom zadnjom i losijom prednjom kamerom...kul je sto ima manuelni mod, steta sto to nema rn5... :)
 
Najavljivali su dual-band GPS kao na Mi8 ali sada ga izgleda nema ?
 
Mislim da je CEO najavio jos neki model vezan za MAX.
 
Kad se ocekuje u prodaji?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Meni ovaj crni izgleda brutalno!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jel su zadnji senzori na kameri isti kao na RN5?
Iz prvog videa mi se cini kao da jesu...
 
Mislim da su isti ili slicni, bar na zadnjoj kameri, prednja je samsung na maxu, a omnivision na rn5...i prednja je bolja na 5ici.. :)
 
Ovo do sad sto sam video po ovim kinesko-indijskim recenzijama,sve zadnje su bile sa Samsung senzorom.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Interesantno mi je sto RN5 nema prepoznavanje ovih 206 scena a max 3 ima sa istim senzorima. Odtuda i bolje slike. Bilo bi sjajno da nadograde taj softver i na RN5 u buducnosti.
 
Mislim da i redmi note 5 ima, ali kada se stavi neki drugi region...nisam siguran... :D
 
A cena polako pada. Vec ima za $289. Samo na stanju skoro niko nema.
 
Ako će se možda pojaviti i pro verzija,zar nije bilo pemetnije da obična trojka ima 6.5 inča,a da pro ima 6.9???
Nekako mi deluje da je veličina od 6.5 potpuno zapostavljena,a sigurno ima jako puno onih kojima bi to bila prava mera.
Samo se nadam da će 6.9 stati u neki đžep od jakni,pantalona,sakoa.
 
Poslednja izmena:
6.44 imas na prethodna dva

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Da.Mislio sam da tako i ostane na novoj trojci+-,a da PRO ima 6.9 inca.Ispada da je 6.5 inča nepotrebna veličina,a u praksi je to daleko od istine.
 
Poslednja izmena:
Ne gledaj inče, nego mma.Max 3 je malo duzi nego Max 2, za 2mm... to je smesno. Dobio si veci ekran, u "kucistu od 6.44", tj. u kucistu od max 2, a pri tom je fon ostao iste velicine.


Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Nisam siguran da je dobio veći ekran. Površinski kada se gleda mislim da je manji od max2
 
uploadfromtaptalk1532594458304.png

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Pise lepo, izvor je gsm arena...a mislim da oni dobijaju od proizvodjaca tu info...tako da verujem da je validna. Cak i da nije tacno u mm, opet se zna ko ima veci :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Poslednja izmena:
Samo da se pojavi u prodaji, lako cu ja za velicinu ekrana :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Da ladno je račun na gsmareni tačan :)

Zanimljivo, dosta dugo sam živeo u poluzabludi [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno