Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Moj se aktivno koristi od momenta kada je kupljen. Krajem jula 2018 godine, baterija i dalje preko 10 sati SOT. Brzo punjenje od prvog dana.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ima ja neku ne koriscenu. Ako nekome treba. Ako iskopam mozda ima i vise od jedne. Ali jedna je ne koriscena. Bas kvalitetna. Stigla kada sam prodao tel. Mislio da cu opet kasnije kupiti max 3, ali nista od toga ipak.
 
Aj slikaj je pa mi pošalji da vidim kakva je ta nekorišćena i baš kvalitetna, brate.
 
Pozdrav!

Koristim Xiaomi Mi Max 3, i avgusta prosle godine posle update-a je nestao Google Play, kao i ostale Google usluge. Pokusao sam sve moguce i nemoguce, nista.
Zaista sramota, 330$ sam platio nov telefon. Inace je chi/eng ROM u pitanju.
Da li iko ima ideju sta da uradim i vratim Google Play?
 
Nemam ni blizu ideju šta je moglo da uzrokuje nestanak Google Play. Hajde da je u pitanju neka klasična aplikacija ali ovo je market sa aplikacijama... Zaista ne znam.
Nadam se da će ti neko pomoći ovde.
Inače, Mi Max 3 koristim od januara 2020. god i prezadovoljan sam.
 
Screenshot_2021-11-09-10-00-18-912_com.miui.securitycenter.jpg I dalje je čudovište što se tiče baterije. Ja stvarno ne znam koji će mi biti sledeći fon ne samo zbog baterije već i zbog veličine ekrana. Ja samo da se javim čisto da tema bude oživljena malo.
 
Danas je tačno dve godine kako imam Max 3.
Nikad izneverio ili se ugasio, restartovao sam od sebe, nikad problem sa Wifi i kako čujem sagovornike i kako me oni čuju.
O bateriji suvišno je i trošiti reči.
Sasvim je jasno zašto Xiaomi Mi Max 3 uživa status kultnog i legendarnog fona.
 
Danas je tačno dve godine kako imam Max 3.
Nikad izneverio ili se ugasio, restartovao sam od sebe, nikad problem sa Wifi i kako čujem sagovornike i kako me oni čuju.
O bateriji suvišno je i trošiti reči.
Sasvim je jasno zašto Xiaomi Mi Max 3 uživa status kultnog i legendarnog fona.

Sta na trzistu moze da zameni Mi Max3, sa obzirom je Max4 otkazan?
Na primer, da li ima telefona sa odnosom 18:9 i slicne velicine ekrana oko 7”
 
Jeste on ima qc na 18w, a punjac je na 20w.
 
Ljudi, koju mi memorijsku karticu preporučujete za ovu "ciglu" koja će uskoro napuniti 3 god kod mene? Koja memorijska?
 
Hoće li mi formatiranje sd kartice obrisati SVE podatke u telefonu?
 
IMG_20230104_175406.jpg Sve je super, prihvatio je fon odmah. Odmah formatirao i podesio da sve slike i galerija generalno idu na sd karticu. Nisam ja neki app korisnik... Hvala ti, buraz.
 
Neka te dobro sluzi :)

Imao ovaj Kingston 64GB u Max 3 i bila neko vreme u trenutnom S20 FE, zamenih je sa Samsung EVO Plus 128GB pred odlazak na more dok je Kingston zavrsio u tabletu.

Imam utisak da mi je Kingston imao vise read / write brzine, mada kad sam poslednji put proveravao ovaj moj Samsung cini mi se da su brzine postale jednake. Moguce da je brljavio ovaj program za benchmarkovanje kartice.

U svakom slucaju preporuka i za Kingston i za Samsung kartice.

tvzwjkenbhadorpmcygx
 
2.200, 00 din. je bila Kingston 128 gb.
4.490, 00 din. je ova Kingston 256 gb.
Hteo sam od 128 znajući da mi je i to mnogo ali realno memorijska kartica se ne kupuje svakog dana i tako uzeh od 256 gb.
Svakako ne može da škodi... Na neki način hteo sam da častim mob na 3 godine besprekornog služenja.
Zvuči smešno ali eto tako je. 😊
 
Nazad
Vrh Dno