Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

LOL

Razlika je u GPU delu i 400MHz na performance CPU clusteru, cak ima i kernela koji omogucavaju 2.2GHz klok na SD 636.

SD 636 je blizi SD 835 nego SD 625/Kirin 659.
 
Poslednja izmena:
Odakle ti to? Evo ja sad vrtim sajtove da vidim gde je najniza cena modela od 4gb i svuda pise da ima b20.
Uh,sad tek detaljno pogledao,ucinilo mi se na GSM Areni da nije pisalo b20 :) *mjau**mjau**mjau*,treća smena radi svoje :) u tom slucaju,jos bolje.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Na Gsm areni ima samo 6/128,B20.Da li samo on ima B20 ,odnosno da li ostali imaju možda grešku u prepisivanju?
 
Ocekujte pro...nece Xiaomi odoleti da ne izbaci Pro verziju... zato, samo lagano :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Umalo ne kupih Redmi Note5,ne bih sebi oprostio...:d
 
Sviđa mi se baterija, ali telefon je ogroman. 220 grama, treba to držati u ruci.
 
Taman do spetembra da se malo stabilizuje cena pa da zamenim max 2 za trojku :)
Ako je verovati gsmareni i trojka će imati IC port? To pitam jer na areni nisu stavili da će imati stereo zvučnike a kako pročitah u članku bizmochina, piše da će imati stereo zvučnike ali ne spominju IC port...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kad izadje znace se sve, bitno je da ima dovoljno ljudi da budu beta testeri [emoji14]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Max 3 4-64 b20 350 dolara, preorder

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Sviđa mi se baterija, ali telefon je ogroman. 220 grama, treba to držati u ruci.

Pa cini ti se. Lako se navikne covek. Veci je problem sto je svaki telefon posle mali. Kad sam uzimao Note 8, jedva sam se nakanio da note uzmem. Stavim Max pored i skenjam se. Rekoh kako mali telefon *mjau**mjau**mjau* a 700e. A Max celih 250e. I onda me zena podseti sto hocu taj telefon (kamera, ekran, 5.8g wifi) i kupim ga. Ali i dalje 98% vremena se hvatam za Max-a.

Ja se nadam da ce Xiaomi otvoriti sve kanale za 5ghz wifi da bih ga mogao koristiti za video stream sa drona (Spark).
 
Nemoj zaboraviti da klikneš na buy da vidiš realnu cenu, svugde piše manje nego što je realno i negde naplaćuje više shiping, a negde uopšte ne šalju u Srbiju

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
:). Druze, nisu to levi sajtovi vec prilicno poznati i pouzdani. Tako da je to cena koja pise na sajtu i salju u Srbiju.
 
Daj link da naručim

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Na Bangood-u piše da su oba sa b20 frekvencijama.I 4/64 i 6/128...
 
Hvala za link

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel mi se cini ili je staklo ekrana previse izbaceno van kucista? Vidi se na snimku kada vrti gold varijantu u ruci.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kako mislis van kucista? Previse udaljeno od ekrana?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslao upite petorici prodavaca na Aliju i na jos 3 sajta i svi kazu sa podrzava B20. Takodje mi rekose sa je kineski rom u njemu bez google aplikacija. Max 1 je bio sa flesnutim global romom, M2 global verzija. Da li ce M3 biti global ili bar moci da se flesuje global rom, to nemam pojma.
 
Bice, polako.
 
I ja sve gledam,ali izgleda jos nista za sad.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ima ovaj poluopis , ali na ruskom :)

[YouTube]E_7yjjFMQgk[/YouTube]
 
Fali mu samo NFC da bude perfektan. Nemam pojma sto izbegavaju da stavljaju nfc u srednju klasu telefona.
 
Nazad
Vrh Dno