Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Preslikani RN5 u vecem izdanju :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kad bi napravili neku srednju verziju, 6,3-6,4 inča 18:9 uz bateriju 4500-5000 [emoji5] Ovaj Note 5 je mali u odnosu na LG G Pro 2 koji sam koristio, ništa presudno, ali bi mi odgovaralo da je malo veći a siguran sam da bi mi opet max 3 bio preveliki.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mi Max 3 Pro - Snapdragon 660 ili 710, slika sa crnim modelom...
A ova dva bela su Mi Max 3 - SD 636Pogledajte prilog 254058Pogledajte prilog 254059Pogledajte prilog 254060

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ovaj crni model je busted tj. fotosopovan Mi 6x...
ef49f87d94ca4ebc5899ab54798a1bf9.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da, izgleda prelepo. Steta sto nema i crveni ali kapiram da ce naknadno i njega uvrstiti u ponudu. :)
 
Kome maxa mali evo zamene.
Original Xiaomi Mi Pad 4 mipad 4 Ta...xpress.com/iUZbaAZz?fromSns=Copy to Clipboard

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A cena od 163 do 298 dolara. Koliko vidim na Weibu, Xiaomi stavio da se pogadja cena 1*99 juana.

Nadam se modelu sa 6GB rama, mada i 4 radi dobro i na miui 10.

Svejedno za 12h cemo videti sve.
 
4GB je sasvim ok na duze staze. Meni se takodje svidja ovaj plavi, mada bih vise voleo da je komplet plavi sa ovom nijansom, drugar ima takav Mi Note 3.
Ili jos bolje svetlija plava pozadi, bela napred, kao kod bratovog rn5 :d
 
Ako kamera bude na na nivou rn5,moj sledeci fon

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kao sto sam davno krenuo sa Galaxy Note serijom i od N2 ispratio svaku (N8 sad), tako pratim i Mi Max. Jedino se promenilo sto mi je primarni fon do Max-a 1 bio Note, a od prve kupovine Max. Obrni okreni, na kraju je baterija najvaznija. Za fotkanje Note, za ostalo Max. Jedino mi zao sto je Max2 na direktnom suncu prilicno los u odnosu na Samsung telefone.

Ali ni ne ocekujem iste specs za 250e.

Svakako cu pazariti crni max u najjacoj verziji (ako ih bude vise) ako bude pre-order od sutra. Cenim 250-260e da ce biti prvih mesec plus carina.
 
Tako ce sigurno i biti 4GB/64GB model. Mozda 250-260$,
+carina.
 
Znači li to da proja ima i B20,ili se za oba čekaju global varijante?
 
Poslednja izmena:
Kako da ga spominje kada ne postoji?
Uzgred,ovo je sada i zaista razvučeni RN5.Ako su se već bavili razvlačenjem,mogli su da razvuku i neki od 6.4"
 
Poslednja izmena:
Sto uopste nije losa stvar, slozicemo se. RN5 sa full metal unibody, vecim ekranom i realno ocekivati jos vecim sotom, no to tek treba videti. Samo da zadrze i kamere na istom nivou i top. Mada realno postoji prostor i za mali upgrade.
 
Mene vise zanima da li ici na 4/64 ili 6/128. Najvise zbog rama.

Inace sam jutros narucio sa alija 'staklo' i silikon dok ne izadje neki protective.
 
Kao sto sam i mislio,samo jedna verzija chipseta....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Dve verzije cipseta je preskupo za njih da razvijaju. Nije to toliko popularan tel i ne prodaje se u ogromnom broju kao na primer RN4 a mozda i sad RN5 bude imao slicnu prodaju. Ipak je to model za specificne korisnike. I plus im je sto su napravili 3 verzije tel. Jedan ce biti global 100%, ostaje samo da se vidi koji. 4/64 ili 6/128. Ali mislim da ce pre biti ovaj prvi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kao sto sam i mislio,samo jedna verzija chipseta....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Iskreno, ako bude samo SD636, meni je to deal breaker... Imao sam MiMax1, sa tada SD650/652, koji je bio bliži flagship performansama, nego srednjoj, a kamoli nižoj klasi, i malo je reći da je telefon radio odlično. Pa sam onda prešao na MiMax2 sa SD625, koji i pored još bolje baterije i manjeg grejanja, je činio da je telefon poprilično štucao, na nekim zahtevnijim aplikacijama, video materijalima itd (igrice ne igram). Posle toga se vratim na Mi Note 3, sa SD660, i naravno pobrojani problemi nestanu. Sada mi ne pada na pamet da idem ni na šta slabije od 660. Trenutno koristim Psmart, sa Kirinom 659, fon secka, oseti se u radu, al posto sam ga dobio od firme, neka ga malo , da ne bude da mu nisam dao šansu

P Smart
 
Poslednja izmena:
To je sto je,Mi Max je uvek sa cenom bio tu negde oko 250-270€ u pocetku,kapiram da bi sa jacim chipsetom cena lagano prelazla 300€,a to bi vec bilo previse rizicno po meni,jer sam telefon i nema bas neku siroku popularnost,tj veliku ciljnu grupu korisnika...Takodje,skoro je pa izvesno da nece ni biti modela sa b20 podrskom...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Odakle ti to? Evo ja sad vrtim sajtove da vidim gde je najniza cena modela od 4gb i svuda pise da ima b20.
 
Iskreno, ako bude samo SD636, meni je to deal breaker... Imao sam MiMax1, sa tada SD650/652, koji je bio bliži flagship performansama, nego srednjoj, a kamoli nižoj klasi, i malo je reći da je telefon radio odlično. Pa sam onda prešao na MiMax2 sa SD625, koji i pored još bolje baterije i manjeg grejanja, je činio da je telefon poprilično štucao, na nekim zahtevnijim aplikacijama, video materijalima itd (igrice ne igram). Posle toga se vratim na Mi Note 3, sa SD660, i naravno pobrojani problemi nestanu. Sada mi ne pada na pamet da idem ni na šta slabije od 660. Trenutno koristim Psmart, sa Kirinom 659, fon secka, oseti se u radu, al posto sam ga dobio od firme, neka ga malo , da ne bude da mu nisam dao šansu

P Smart
SD 636 ima isti cpu deo kao SD 660?
 
Tako i ja pročitah, ali nesto ne bih rizikovao, 660-636=24, nešto mi to velika razlika :D

P Smart
 
Nazad
Vrh Dno