Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Kako stojite sa SOT om na androidu 10?

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
10h bez problem, uglavnom interneta, filmova

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Zanimljivo. Brightness na auto, dao sam mu šansu iako sam pre koristio manuelni... Jutros skinut sa punjača.

P.S. Dark temu sam stavio pre par sati, nisam je nikad koristio pa kao ajde malo za promenu...

48f3a35a6331edb833b714959ee6757e.jpg


Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvi test baterije na androidu 10, 8h 45min koje sam nekako uspeo da razvučem na 3 dana. Osvetljenje je bilo skoro uvek na max, internet nisam gasio, a uglavnom su to bili mobilni podaci, plus povremeni gejming. Ja sam prezadovoljan, verujem da su se i na ovom polju malo poboljšali.
d8d82102bf40aba252657e51944601b1.jpg
b8d3f8ad96591d7f790e2a527c6e37ab.jpg


Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Jel koristi neko neki AOSP rom, da preoruci neki, bez nekih većih problema i to? Smorio me MIUI (mi room, poslednji na androidu 9, extra radi). Na MiMax3 telegram grupi sam dobio preporuku za havoc pie

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kazu da je Havoc trenutno najbolji, na Mi Max 3 nisam probavao druge, jer sam zakljucio da mi je Miui najbolji. Na Max 1 sam mislim probao sve sto je postojalo, Resurrection mi je bio najbolji.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam jedno vreme koristio Pixel Experiance, radio je dobro, što se izgleda tiče meni se bas svideo i prijala mi je promena u odnosu na miui. Nisam imao zamerke osim na slabiji zvuk u slušalici, na bt-u i eho u toku razgovora koji čuje sagovorniknzbog čega sam se i vratio na miui. Na kidencetovu preporuku probao sam Mi room I nisam se pokajao, stabilan Rom, dobra baterija, sa svim nepotrebnim stvarima izbačenim, jednina zamerka što su promenili smajlice. U medju vremenu probao i mi globe rom ali mi nešto nije odgovarao, pa se ipak vratio ma miroom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Како се појачава звук на слушалици за разговор

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Kao i za sve ostalo, samo tokom razgovora

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Tokom razgovora mi daje da pojačam mikrofon

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Mikrofon? Mikrofon se ne moze pojacati, ali moze zvuk u slusalici

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ikonica jeste mikrofon, tako je i kod mene, ali služi za podešavanje glasnoce gornjeg zvucnika, kada si na spikerfonu tada je ikonica zvučnik i podešavaš glasnocu na donjem zvučniku, u slučaju da je neki bluetooth audio uredjaj povezan onda je ikonica nešto kao bluetooth...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da li je neko instalirao i probao novi EU ROM "xiaomi.eu_multi_MIMAX3_V11.0.2.0.QEDCNXM_v11-10.zip" sa Androidom 10?

Kako radi? Da li radi Gcam?

Šta je sa njihovim sajtom xiaomi.eu?
 
Poslednja izmena:
To je China based 11.0.2 itd, ja sam na slicnom, ali beta, Globe rom.

Gcam ne radi na Android 10,na Mi Max 3 nece ni raditi.

Kome treba neka ostane na Android 9

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam i dalje na 8ici, rutovan, buduci da treba malo da ga procistim jer imam svega 1. 5gb free odradio bih i up na 9ku,ali... Obzirom da mi je laptop doziveo havariju izgubio sam linkove tutoriale itd itd bas sve.... Pa akk neko ima uputstvo i ako ga ne mrzi da okacio bio bih zahvalan.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kakva je kamera nocu na 10ki? Ako nije kanta kao inace mozda bih se prebacio i na 10.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni deluje isto mada je nisam ni koristio nesto specijalno.

Samo zbog bolje fluidnosti vredi preci na 10ku.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kamera je ista. Nema poboljsanja. Po danu dobra, uvece polu upotrebljiva.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja bih pre rekao neupotrebljiva noću, ali sva sreca pa koristim drugi telefon sa gCam za noćne fotografije. Da li postoji mogućnost da će nekada izbaciti gCam za desetku?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Verovatno da smo svi ovde odabrali ovaj telefon upravo zbog njegove velike baterije, pa evo jednog pitanja na tu temu. Da li praktikujete da punite bateriju do 100% ili je radije "čuvate" na duže staze punjenjem do nekih 80-85% ?
I koji punjač koristite, onaj koji se dobija uz telefon ili neki drugi?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja koristim njegov i punim preko noći, na dva dana otprilike, ako ima baterije da se oba dana preguraju, ako ne po potrebi. Gledam da ga ne punim kratko ali kada zatreba i u žurbi sam bude i tako.
A što se tiče kamere preko dana je dobra, koristim i MIUI I Gcam, Gcam pogotovu za noćne i gde ima manje osvetljenja i ne bih rekao da je za bacanje.
Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sa gcam je druga prica, pricamo za njegovu fabricku kameru na android 10.
Ja ga punim kada dodje do nekih 40% obicno. Punim ga sa nekim punkacom narucenim sa alija sa vise izlaza za punkenje. Ali punim ga na sporo punjenje 2A izlaz. Puni se duze ali meni to ne smeta. Tako radim sa svakim tel. I baterija gura godinu dana bez znaka ikakvog slabljenja. Toliko obicno koristim tel na duze staze, verovatno i duze moze bez slabljenja. [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sa gcam je druga prica, pricamo za njegovu fabricku kameru na android 10.
Ja ga punim kada dodje do nekih 40% obicno. Punim ga sa nekim punkacom narucenim sa alija sa vise izlaza za punkenje. Ali punim ga na sporo punjenje 2A izlaz. Puni se duze ali meni to ne smeta. Tako radim sa svakim tel. I baterija gura godinu dana bez znaka ikakvog slabljenja. Toliko obicno koristim tel na duze staze, verovatno i duze moze bez slabljenja. [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
A da li ga puniš do 100% ili manje, baš zbog tog slabljenja baterije?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Do 100% u 90% slucajeva.
Ali najbitnija stvar u svemu je da ne koristis tel dok se puni. Mislim da to ubija dodatno bateriju. Ja imam pored Max 3 i Mi 9T pro i Pocophone. Primarni je 9T, ostala 2 ne. Tako da mi nije problem da ga ne koristim dok se puni. Sem ako me neko pozove tada se javim ili odgovorim na poruku, nista vise.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E pa to je onda vrh, ako baterja ne slabi kada se puni do 100% najbolje je onda ostaviti preko noći. Takodje koristim punjač od 2A, a kada žurim koristim brzi punjač.
Na kraju krajeva, gledam sad na KP, baterija košta malo preko dve hiljade.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Neki kazu brzo punjenje ubija, punim ga na fabrickom brzom punjacu. Igram igre dok se puni, jedino ga ne punim celu noć. U avgustu ce 2 godine kako sam ga uzeo.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Neki kazu brzo punjenje ubija, punim ga na fabrickom brzom punjacu. Igram igre dok se puni, jedino ga ne punim celu noć. U avgustu ce 2 godine kako sam ga uzeo.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
I baterija i dalje drzi ok?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I dalje prosecno 10h SOT, vec sam ga otvarao bio, tako da kad dodje vreme, zamenice se baterija. Ne treba se opterecivati time, dobre su im baterije. Koristis onako kako ti odgovara.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno