Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Global je rom. Hvala na info ekipa :).
 
Da to je neverovatno za koje novce se dobije ovako dobro uklopljen telefon. Sve zahvaljujuci Xiaomi magiji.

Dok je baterija mlada trpi jos svasta.
 
Ja ne mogu bez root

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da to je neverovatno za koje novce se dobije ovako dobro uklopljen telefon. Sve zahvaljujuci Xiaomi magiji.

Dok je baterija mlada trpi jos svasta.

Imaju veliki pool, ali da se primetiti da i on malo kreću da se podižu sa cenom, ali imaju za svačiji džep.
 
Ja juče uzeo Mi 9t 6/128, čačkao, igrao se, isprobavao, do malopre...
Da je korektan uredjaj stvarno jeste ali me još nije ubedio da prebacim podatke i kartice iz Max 3 u njega... Nedostaje mi dijagonala ekrana i baterija.
A ne pruža mi značajno veću razliku u brzini rada za način na koji koristim telefon...

Oba imaju garanciju 2 godine, ni tu ne pobedjuje.

Korisriću još neko vreme oba, da vidim šta će se u mojoj glavi desiti, kojem ću se privoleti carstvu :)

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Ja još uvek ne verujem da sam telefon skinuo sa punjača u 6:30 ujutru i sad ima 65% iako ga stalno koristim ceo dan.
Monstrum. [emoji123]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hoće neko da proda Max3

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Zaboravih, Tražim verziju 6/128 gb.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
I dalje nista od gcama na desetki?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Ukoliko si na Android 10, a zelis Gcam, uradi downgrade na Android 9. Drugog rešenja nema, neće ni biti.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ukoliko neko koristi Viper4Android. Dobra vest je da sam probao verziju sa Magisk-a, i da ne zahteva karabudzenje sa TWRP vec radi posle instalacije. I vidi se kao sistemska aplikacija, sto znaci da radi i kad nije otvorena.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ima li nekih novosti,hoce li biti ove godine nov MAX ili su ga potpuno ugasili?
 
Tesko, mislim da ce da pucaju na sigurno zbog korone i da ce da se fokusiraju na ono sto najbolje ide.



Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Steta,valjalo je da su izbacili MAX 4 ili 5,nema veze kako se zove,sa ekranom 7.4",SD 720,6/64-128..Pa da se prevare i stave Amoled mada i IPS bi dosao u obzir..[emoji23][emoji16]
 
Ide zamena, redmi 9 pro max. [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Al su mu nabili ime, a telefon 6.67" ekran. Smešno....

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Totalno glup naziv ali ocigledno je marketing u pitanju. [emoji4]
 
Sta znam, deluje ok ovaj Max ali sacekacemo...

Bacite neki review koji ne rade ovi Hindusi kad naleti
 
Nema vise elegantnih procica za kupatilo kao sto bese max2 u aluminijumskom frejmu. Sada je prosečan telefon, sa manjom dijagonalom od njega, dizajna poput daljinskog upravljača tezi i deblji, od plastike i stakla.
 
Srecan svima Android 10 :)

Ko ce da otvori sezonu? :D

d159675fec61329bfc4b168a6586bc98.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Op op. Skidam :)

Edit: jbm li ga, meni ovo isto :) Mislim da malo sporije radi, kontam da će sa se slegne uskoro pa će biti ok.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Džabe kad nema Gcam za njega, zbog toga sam još uvek na 9

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kome treba Gcam, neka ne azurira. Na A10 sam vec mesecima, nema bas nikakve razlike.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kad izadje note 9 pro max i malo mu spadne cena, maxa ide u penziju. Oseca se polako stucanje, nije nista toliko alarmantno ali pokazuje polako tragove umora. Necu ga prodavati, moze mi koristiti kao navigacija i za sestrinu malu da gleda crtace. Zamena za tablet. [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nije to baš prava zamena... Ne znam što ne naprave nešto veće...

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Pa nesto najblize, prava zamena bi bila max 4, ali od toga nista za sad, pitanje je da li ce se vratiti na tu liniju u opste.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mislite da će biti velika razlika u kameri između tog Redmi 9 Pro Max i Mi Max 3?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni se cini da dosta bolji odziv ima 10ka, za sad je taj neki utisak, ovako se nista drasticno nije promenilo.

I prelazak sa aplikacije na aplikaciju je brzi dosta.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Danas kooonnnaaacccnoo stigle slusalice. Sad sam kompletan :)
c3ba2dbcbaf64d0aa205f724aa66d282.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno