Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Nije bitno ko je gde za koliko kupio, bitno je da li je dobra kupovina u odnosu na druge oglase i cene u radnjama. To sto ga je on kupio za male pare ne znaci da treba da ga proda za iste :)

Art of the deal :)

Nije morao da kaci racun iz mi store-a, to mu je greska ;) Niko ga ne bi ni primetio ;)
 
Taj telefon je dobra kupovina svakako, jer ima 2 godine garancije. Pod uslovom da nije koriscen.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja ne bih kupio samo zato sto je otvarao kutiju. To automatski vise nije nov telefon i pitaj Boga da li je koriscen.
Nikad mi nece biti jasno sta probaju pa mora da otvori kutiju. Za to sluzi fiskalni racun i garancija. Ajde kad kupujes za sebe sa "garancijom" pa onda otvoris pred prodavcem i proveris.
 
Slazem se, pod uslovom da je vakum pakovanje, isao bih opcijom iz mi Store.

Da se vratimo malo na sw, konacno radi Viper4android, uz malo akrobacije. No Gcam definitivno nece raditi vise.

Trenutno na Globe rom 9.12.26, cekam 20.1.2 da se pojavi, ima lepih izmena

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Moj Max kompletno odlepio nakon poslednjeg update-a. Toliko baguje, da je sinoć zabo i kada sam izabrao restart. Sinoć iz cista mira nisam mogao da iskljucim wifi preko top bara, ne reaguje uopšte na dodir, dok recimo dodir na data normalno radi, wtf.
Kliknem na Settings da tu iskljucim wifi, ništa se ne dešava, crn ekran. Pritiskam Back, ništa se ne dešava. Odem na Restart, zabode (vrti krug u beskonacno). Sreca pa je reagovao na drzanje power tastera.
Pre neki dan ekran zabagovao najstrasnije, svaki graficki element je imao na desetine kopija iscrtanih iza sebe, ono u životu video nisam. Tu sam isto morao na Restart.
MIUI 10 je savršeno radio. Mada sad više nisam siguran da li je do 11-ice, jer nije odmah počeo da se gubi posle update-a cini mi se. Samo se nadam da nije harder. :(

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svima radi normalno. I ja sam instalirao miui 11 pre prodaje tel, radio je super. Probaj hard reset, ako se ne popravi situacija onda znas sta je.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Svima radi normalno. I ja sam instalirao miui 11 pre prodaje tel, radio je super. Probaj hard reset, ako se ne popravi situacija onda znas sta je.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Factory reset?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne znam sta je to, iskreno, od svih zezancija sto sam imao, tako nesto jos nisam.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Isto na MIUI11, sve radi ok. Do tebe je nesto, fabricki reset za eliminaciju gremlina

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mozda losa memorijska, ako je imas

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni je cesto bagovao na instagramu,nisam mogao da otvaram slike ,koju god da kliknem ,nista se ne desava.
 
Ja sam twitter, instagram, Facebook, sve naloge i aplikacije obrisao. Baterija nikad bolja hahaha

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Definitivno, nikad lepse nije radio :D

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
sad da se vratimo na pitanje cene - nije problem ako ga kupiš za dinar,problem je ako dereš kupce,a da ne pričam za dalje...

max3 ne vredi 200e,i to što je bila akcija u mi šopu nema veze sa tim.svako ima prava da prodaje svoju stvar koliko želi i svako ima prava da troši svoj novac kako želi,ali na temi na it forumu da se pravimo kako je 200e za max3 realno,ili čak dobar deal - nećemo.
 
Niko nikog ne vuce za usi da ga kupi. Nadjes jeftinije i kraj priče. Sta je uopste "realna" cena?
 
Ne razumem, recimo, pravno lice uzme 5 telefona na ime firme. Svi su 1 din na tim paketima, za koliko treba da ih proda, za 1 din? Zasto bi prodavao recimo za 350e, ako je trzisno prihvatljiva cena 500e? Da li mene kao kupca treba da interesuje cena proizvodnje ili nabavna cena, ili samo cena koju ja placam za to? Mene licno zanima samo cena toga sto želim kupiti. Necu uzeti ukoliko to prevazilazi moje mogućnosti, ili ukoliko ja lično smatram da je to previše. Sve je na individualnom nivou.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Slazem se, pod uslovom da je vakum pakovanje, isao bih opcijom iz mi Store.

Da se vratimo malo na sw, konacno radi Viper4android, uz malo akrobacije. No Gcam definitivno nece raditi vise.

Trenutno na Globe rom 9.12.26, cekam 20.1.2 da se pojavi, ima lepih izmena

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Zbog čega neće raditi Gcam? Gde si iskopao taj info?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Iz razloga sto ne moze da se otključa Camera2api na Android 10

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
undeniable:

prosečna cena za šta nešto ide ovde uz blag uticaj uloženo/dobijeno.napisao sam da svako ima pravo da prodaje i baca pare kako želi,ali stiče se uzisak ako izlistaš temu da dati na max 3 200e je okej i realno,a ne da nije nego je dranje.
 
Ja sam te nedelje kads izasao, China verziju platio 250e

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
undeniable:

prosečna cena za šta nešto ide ovde uz blag uticaj uloženo/dobijeno.napisao sam da svako ima pravo da prodaje i baca pare kako želi,ali stiče se uzisak ako izlistaš temu da dati na max 3 200e je okej i realno,a ne da nije nego je dranje.
200e za 6/128 Max 3 nije toliko strasno.
 
Ja sam vec na Android 10 nekih mesec dana, China beta Globe rom. Ne vidim razliku u odnosu na Android 9

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Instalirao sam "GCam_Pixel3Mod_1.3_build.6.1.021.apk" i "HAL3_ENABLE_MIUI_PIE.zip". Kamera radi, ne rade samo Slow Motion i Photobooth.

U telefonu (Mi Max 3) je EU ROM 11.0.3.0. PEDCNXM stable.
 
Probao sam sve opcije, ali Camera2api ne radi na Android 10,Miui 11

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno