Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Uh...nznm zasto bi bio 300e ako unutra metnu SD 636...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pa skuplji model 300e,u njemu ce biti sd710..Neko moje misljenje,ako bude jeftiniji jos bolje.

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
 
Ja kapiram da nece trpati razlicite chipove u jacu/slabiju verziju....ali ajde da vidimo jos,dok se ne pojavi,nista nije sigrno sa ludim kinezima :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pro verzija sa SD710 nema trika da bude ispod 300e.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Pa to je i moje neko ocekivanje u vezi skupljeg modela.Opet ubacuju nov cipset,bolje kamere,ne znam sta ce jos biti drugacije u odnosu na slabiji bodel u kom ce biti sd636.

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
 
Ti za 300-350 ces moci da uzmes P20 ako pricamo kroz prizmu kroz 4-6 meseci( bice ih uvek preko mreze). I jos neke zanimljive modele koje mi padaju na pamet. Tada ce sigurno i Mix da padne.Ne znam za mene je to previse za Max.
Ovaj Max 2 je mislim bio 240e na KP i to mu je bila cena dobrih 3-4 meseca. A posle je mogao da se nadje i za 200e.
Mislim da je 300e bas prevelika cena ali ajde da ne lupamo u prazno.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
P20 nema sta da trazi pored max 3, totalno dva razlicita tel. Max ima svoju klijentelu od ne tako puno korisnika kao za neke "standardne" tel. I svako ko hoce da ga kupi, kupuje ga u 90%, slucajeva zbog ekrana i baterije. Cena ce biti oko 300e, 10, 20e, dole, gore za pro model.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne shvatam zasto bi bila prevelika cena za telefon koji poseduje nov cipset SD710 i onakve kamere,ekran od 7" i onoliku bateriju,zar moze da se pohvali neki jos telefon sa takvim karakteristikama za cenu od 300e na primer,nema sanse..Pogledaj na primer nokiju 7 plus,ubacili joj SD 636 sve drugo standardno kao svi drugi telefoni u tom rangu i pocetna cena joj bila 350e kad se pojavila,e to je preskupo za takav telefon,sa druge strane obican MAX 3 sa SD636 ce moci da brise pod sa Nokijom a bice u startu oko 270e..
 
Sta je bolje, sacekati Mi Max 3 ili kupiti Mi Mix 2s? Ukoliko sam dobro razumeo, Mi Max 3 izlazi ovog meseca, dok Mi Mix 3 tamo Oktobra?
 
u pravu si,greska,na 660 sam mislio a napisao 636..U svakom slucaju poenta je ista..
 
Zato sto Xiaomi je bio brend svima dostupan. Odlicno znam sta pruza telefon i koje su njegove karakteristike, ali opet jedva cekam da vidim cenu.
Opet cu ponoviti nisu me odusevili nesto sada sa novim modelom sta vise veoma nemastovito i predvidivo.
Pricate od SD cipovima kao da su od zlata i kao da su neka sada inovacija. Baterija na Max 2 je slabija od Max 1, dok je Max2 estecki lepsi. Tako da ne vidim ni da je baterija nesto sad vau, nek upgrejd.
Ekran sta treba da budem odusevljen sa ovim ekranom? Ne znam bruda....


Za clana koji je pitao za Mix
Jedna sugestija ako ti se nisu svidjali Sony telefoni estecki i po izgledu, ako ti nisu lezali u ruci onda Mix2s nije telefon za tebe. Za mene mnogo cetvrtast i kockalone. Sto se tice izgleda , materijala ekrana fluidnosti telefon kida.


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pa i jeste veliko poboljsanje SD 636 u odnosu na 625, kamo li 660 i 710.

Verovatno ce ostati ista/slicna cena kao za Max 2(kad se stabilizuje), imace primetno bolji chipset i bolju kameru, veci displej u slicnim dimenzijama kucista i to je to, mozda jos poboljsanja za neke sitnice.

To je skroz dobar napredak za godinu dana razlike u istom segmentu, drugi proizvodjaci naprave inkrementalni napredak, uloze u marketing i podignu cene kao da je drugi uredjaj.
 
?

Mi Max 1 = 4850 mAh
Mi Max 2 = 5300 mAh

Sent from my Mitsubishi Trium using Tapatalk
Evo iz iskustva cu ti reci da mi je na kecu baterija izdrzavala vise. Kako god okrenes ja nisam imao telefon sa brutalnijom baterijom od Maxerice.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Evo iz iskustva cu ti reci da mi je na kecu baterija izdrzavala vise. Kako god okrenes ja nisam imao telefon sa brutalnijom baterijom od Maxerice.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

To nema sanse da bude tacno, odmah da ti kazem. A milion review-a to potvrdjuje. Dvojka ima osetno veci kapacitet baterije i sd 625 koji dosta manje trosi od sd 650. Realna razlika u sot-u je 25% na strani dvojke, minimum. Telefon po tom pitanju bolje stoji od rn4x.
 
Baterija je toliko dobra da komotno nema potrebe ni da se prica o njoj. Zato sam i batalio da kacim SS, ali izgleda mora opet.
972a8b02413148a3a09014794bbed74e.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Niko i nije rekao da baterija nije brutalna ako je nesto na ovom telefonu ispred konkurencije to je sigurno baterija. Mislim na celokupnu seriju.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
According to the data given by the Ministry of Industry and Information Technology, Xiaomi Max 3 is equipped with an eight-core processor, the CPU clocked at 1.8GHz, speculated that it may be Xiaolong 636.

3a4ca16346d6bfd46c5b4f4248799b90.jpg
 
Jedina druga opcija je SD 450, kao 8-core na 1.8GHz, ili neki MediaTek, tako da je ovo 99,9% SD 636.
 
Sd450 i bat 5.5k = sot 20+h
SD636, to se znalo od pocetka...

RN3PRO - SD650
Max 1 - SD650

RN4 - SD625
Max 2 - SD625

RN5 - SD636
Max 3 - SD636

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Mi Max 3 Pro - Snapdragon 660 ili 710, slika sa crnim modelom...
A ova dva bela su Mi Max 3 - SD 636crop.php(3).jpgcrop.php(2).jpgcrop.php.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno