Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Dao sam Miui cn beta drugu sansu
Ovaj put urađen clean install 9.10.17,poslednja beta verzija.
Oktobarski security patch, mogućnost smanjenja ikonica.
Ono sam primetio, brzina, nenormalno je brz u odnosu na prvu verziju. Verovatno je i clean install uticao. No, prosto leti, i baterija deluje dobro. No, naredni dani će pokazati

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sad jos da ga puste medj' raju i to je to.

Kako ti radi gestures? Na 10.3.5. global ima to neko blago usporenje koje malo bode oci, pa ako su i to sredili to je to.
 
Zna na sta mislis, primetio sam da prvi put kao malo zapne. Svaki sledeci radu kao podmazan.
Ono sto je sredjeno, bar kod mene, konacno za sve aplikacije imam notifikacije na ekranu. To ranije nije bio slučaj. Po meni, jako lepo radi, brzo, prosto plovi kroz meni.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ono sam danas primetio kao promenu. Recimo, radim nesto na telefonu, i neko me pozove. Kao i di sada, gore se pojavi zeleni i crveni taster. Sada je dodat i plavi taster, za speaker. Sto dosta olakšava u odnosu na ranije, kada smo morali da se javimo, pa tek onda pritisnemo taster za speaker.

Sto se baterije tiče, vrlo sam zadovoljan, u prilogu dokazi
e7c1a11f7b29b037feac4d8223dd7563.jpg
Screenshot_2019-10-23-20-17-52-806_com.miui.securitycenter.jpg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Svaki put podjem da odgovorim i nesto mi odvuce paznju.

Dobro je to za gestures ako je samo inicijalno prevlacenje takvo a da je posle ok, podnosljivije je.

Kad smo vec kod poziva, koristite li neki eksterni contacts app? Iz navike koristim Contacts+ ali vidim da drupe ima nekih finih opcija, sta jos ima na taj fazon?
 
Izasao update 9.10.24 beta, uradjen dirty flash.
Razlika je u nacinu biranja velicine ikonica(live preview), i animaciji ikonica kada se otključa ekran. Lepo izgleda
21f6df0ef1d23374978bc82c27c71111.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Uzeo sam na kraju drupe, ponude opciju za 20% popusta kada odustanes od kupovine i u popup poruci odaberes opciju "the price is too high".

Dobra stvar i ima dosta opcija, dojadile su mi reklame raznorazne u proslom dialeru.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel probao neko miui 11?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
U petak cena 13 somica..... Znaci tuga.... Dodje mi jos jedan da uzmem kad je bukvalno dz [emoji2962]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ako ga ugrabis, verovatno su male količine

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Bice ih 10 komada verovatno, ali nek je sa srecom :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel postoji mogucnost da su to neki izlozeni primerci ili slicno? Tesko mi je da poverujem da im se ta cena isplati.
 
Ne verujem, pre ce biti da gledaju da se ispromovisu i otarase se starih zaliha.

Mi Max 3 za ove pare je kupovina bez razmisljanja, jedini telefon koji se iole razlikuje i od ovih ostalih sto ce da valjaju, sve je to jedno te isto sad.
 
Telefoni u proizvodnji nisu vise od 40-50e, isplati se

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ih, sad ga pretera. Mnogo su vise od tih 40-50€. [emoji6]
Ta cena od 13k je nerealno dobra. Imaju oni cesto dobre akcije.
Eno i uz novi Mi Note 10 se dobija Amazfit Verge za 1 RSD. [emoji4]
 
Sobzirom na cenu, i treba da daju :D. mogu da se kladim, da nije veca cena od 50e po komadu.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I manja. Verovali ili ne.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Mislim da nikako neće biti 13.000 rsd. Piše da su cene od 13.000, ne verujem da će da ga poklone, mada ga recimo u MiStore u Ada Mall-u nema, tražio sam ga. Mislim da će biti gaženje preko ljudi samo tako da se zagrabi za uređaj.
 
Ja sam razumeo da su svi 12999. No, marketing je čudo

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Svi navedeni modeli ce toga dana (22.11.) biti 13k, samo u Uscu.
Obezbedice odredjene kolicine sigurno. Pa i po 10 mobova da daju to je odlicno. [emoji4]
 
Daj Bože ali čim piše od a ne po, sve je moguće. Igra rečima svakako. Gledam recimo po radnjama sada, najjeftiniji je 20.000, pa na više.
 
Nigde ne pise u smislu od te cene pa na vise, lose si skapirao.
"Odabrani telefoni od 4GB RAM memorije po ceni od 12.999". Ne moze jasnije. [emoji4]
9334390f8c5025fa0ce2b875b3677809.jpg
72c2de4cb2294ee228dac6f63e39e90c.jpg
 
Ako je tako super, ali mislilm da će biti stampedo. Borićemo se jer je Max 3 ubedljivo najbolja kupovina.
 
To je vec druga stvar. [emoji4]
Ali kao sto napisah, i da obezbede 10 komada po toj ceni skidam kapu. Odlicne akcije imaju dosta cesto. [emoji4]
 
Da da, samo nista u Novom Sadu hahahaha

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nemoj da si na kraj srca, lakše dođeš do Ušća nego neko ko prelazi Savu :D

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
To si u pravu :D

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Piletina iz Lidla se ponavlja. Ne računajte na telefone s obzirom da ima preko 120 ljudi u redu. [emoji88]IMG_20191122_094123.jpeg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno