Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

8.1. :(
Znam da sam menjao model kamere u podesavanjima neko vreme i do pre neki dan sljakalo je sve kao sat... I od pre neki dan me opet zeza ako brzo skljocam, treba mu vremena za procesing hdra i ako u medjuvremenu uleti nova... On crash...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja verzija sw Android 8.0
aed4925c06a333fbdcf9f99bff86174e.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Je l bolje preci na pitu ili ostati pri 8.1? Tj je l moguc downgrade nakon updatea?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Je l bolje preci na pitu ili ostati pri 8.1? Tj je l moguc downgrade nakon updatea?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Ostani na 8.1. Jedina razlika koju ja primecujem i koja me izludjuje je senzor osvetljenja displeja nema veze s vezom

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Ova verzija Gcam, radi na 8.1, 6.x.x

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Vidis, ista verzija je i moja ali izgleda bas za Pie. isprobavao sam gomile, i ni kod jedne nije radio slow motion, jedino kod ove verzije sto sam okacio radi sve.
Radi li kod tebe slow motion ?
 
Da li je neko nabavio mozda Mi Max 3 a da nije globalna verzija?Drugar ima telefon a nije global i sve mu super radi,google play ima,sve aplikacije rade normalno.I kaze da ga je preko nesto jeftinije platio od global verzije.
 
Moj je kinezara, uzet u prvom talasu, imam global uz bootloader otkljucan. Da sad ne sirim diskusiju

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Izaso novi abdejt
Resili senzor osvetljenja jeeee

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Još uvek čekam da reše problem sa IG / FB/ WA notifikacijama koje i na Do not disturb mode-u se čuju iako ne bi smelo :S

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nemam pojma sta cekaju sa Max 4, ali me zulja da uzmem Max 3, pokusavam da opravdam sebi kupovinu trenutno :D

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
glupo mi je da uzimam mi max 3 sada ako je 4 iza ćoška, imam utisak da su dani u pitanju...
 
Mi max 3 je predstavljen u Julu prosle godine onda ce vjerovatno i Max 4 u julu
Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
mislim da će za nekoliko dana već početi fotografije da se pojavljuju i tačnije specifikacije...što je najgore treba mi još jedan telefon u kući i jedva se suzdržavam da ne uzmem mi max 3 a zaista je bezveze to raditi sada...
 
Mene interesuje najvise ta pro verzija od max 4 sto se spekulise.
Mislio sam da uzmem huawei mate20x ali cekam taj max4 pro ako ga bude bilo uopste

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
mate 20x je redak, ali i meni je zapao za oko...šta bi trebalo da donese ta pro verzija max 4?
 
Pa jaci procesor i vise gb rama i memorije

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Max 2 je izasao juna, Max 3 jula, ako se nastavi sablon Max 4 ce izaci mozda avgusta tek.

Problem je sto ne znam kako ce uglaviti Max 4 tako da ne zakopa pola telefona iz postojece ponude.
 
ne vole svi baš velike telefone, naći će on svoje mesto...
 
Već mesecima hoću da promenim max 3, najviše bog nedovoljno interne memorije (64gb mi nije dovoljno i stalno moram nešto da brišem). Čak sam jurio da kupim max 3 6/128gb verziju ali nisam uspeo. Tako da sam od prošle nedelje (26.05.) postao vlasnik Mate 20x :)



Tapatalkkal küldve az én MI MAX 3 eszközömről
 
Poslednja izmena:
Mene interesuje najvise ta pro verzija od max 4 sto se spekulise.
Mislio sam da uzmem huawei mate20x ali cekam taj max4 pro ako ga bude bilo uopste

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Takodje, cekam Max 4 vec duze vreme ali nikako da se pojavi makar neka zvanicna info, samo spekulacije i zelje.
Nisam zeleo da uzimam M20X dok ne vidim kakav ce biti novi Max. Ali ocigledno da im prodaja te serije i ne ide bas najbolje pa iz tog razloga postoji toliko kasnjenje (vec je kraj maja a od moba ni traga ni glasa).
Ako se tokom narednog meseca ne pojavi ni jedna zvanicna informacija verovatno cu traziti alternativu.
 
Poslednja izmena:
meni se ne žuri, a do kraja leta će se znati i situacija sa huaweijem, do tada će sigurno biti možda i pojavljivanje mi max 4...ne mogu sve odjednom da predstave, sad su uleteli ovi k20 modeli...

pre neki dan sam se vratio s puta i napolju gledao sve telefone, bar meni je ono užas sa ovim proporcijama ekrana, sve do 6.5" mi je smešne veličine...na kraju se setih max 3 ali sad je glupo vreme za kupovinu...neke alternative u tim velilčinama osim mate 20x praktično i nema...

ima neki drljavi huawei y max od 7.2", ali on je koliko vidim prepakovani honor 8x...
 
Poslednja izmena:
^ Upravo to. Sa ovim novim standardom odnosa stranica sve do 6.5' deluje malo, bukvalno svaki mob lici jedan na drugi, razlike u velicini ekrana izmedju 6' i 6.5' su gotovo neprimetne pri svakodnevnom koriscenju.
Dobra alternativa je Honor Note 10. Odlican uredjaj ali koliko sam uspeo da ispratim samo jedan oglas postoji na KP, samim tim je i cena malo jaca.
Redmi je sada poseban brend pa redstavljanje njihovih mobova ne zavisi toliko od Mi serije. Posebno sto sa novim K20 Pro vrlo lako mogu da uticu na prodaju svog glavnog flagshipa Mi9.
Preterali su sa modelima, ne znaju vise ni sami koliko modela imaju. [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno