Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Kako kad, nekad ispadnu bolje nekad ne. Sve zavisi kako on odradi sliku.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni je bolje sa ukljucenim AI. Ja nikako ne vidim rucnu opciju za nocno snimanje, a koja se pojavljuje samo u slucaju da je AI ukljucen.
 
Nemam pojma, nikad nisam ni koristio taj AI, mada kamera mu definitivno nije jača strana

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kamera mu je odlicna

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Razocaran sam trajanjem baterije. Samo 5h SOT. Mozda je to moglo mnogo vise





PBcP4Rb.png


da sam koristio dan ili dva

01352b00e1914879039530fb36f1373a--smiley-symbol-happy-faces.jpg



DEj3XWb.png
]
 
Tu nesto nevalja, mora biti dosta vise.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hahahahahahahahahahaha

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ma kamera po danu sabija život, uveče onaj grain sahranjuje [emoji28]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja 4 Sara SOT, 2-3 dana izdrzi. Ali opet, ponekad pola dana držim data ukljucen pa izjede 20% baterije.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Evo ovo je moja baterija, nikad ispod 9h mislim da nije bilo, i plus sam danas bio veci deo dana van pod losom mrezom i nikada ne gasim podatke, ni gps, sve ukljuceno uvek
ccc1d6f8c1afd24358537c352a7ed134.jpg
5a9a36c9c6533328a5c11c918e2d54fe.jpg
101589cc5d87bd83d70723fce40f4e51.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Stigao update, izgleda da su rešili problem sa dnd ali videćemo još

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Taman da vidim kako ce proci Ota uz zadrzavanje root i ostalo

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Valja li Android 9.0? 1.7gb update sunce ti.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Naravno da nisu sredili DND ... Ne znam kako tako retardirano razmišljaju kada DND radi na telefonima koji su stari 6+ godina a na telefonu iz oktobra prosle godine ne mogu da reše problem ...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Konacno sredjen viber i skype i verovatno sve ostalo gde druga strana nista nije cula kad je u pitanju video poziv ili kad se stavi sagovornik na zvučnik :D

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Koja verzija MIUia? Posto me ubi Rn5 kod keve sa tim.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Naravno da nisu sredili DND ... Ne znam kako tako retardirano razmišljaju kada DND radi na telefonima koji su stari 6+ godina a na telefonu iz oktobra prosle godine ne mogu da reše problem ...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Šta ti je problem sa dnd?
 
Aha, ja mislio da oni uz andorid unaprede i MIUi.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Problem kod DND je što ne mute-uje Messenger, WhatsApp ili Viber nego mi blastuje full on zvuk za notifikacije.
Jedino šta mute-uje je Instagram :S

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni radi mute ne probijaju dnd, doduše Mi8 i xeu beta 9.3.1, ali trebalo bi da je isto. Whatsapp i Viber sve ok, messenger ne koristim.
 
Odlepio. Od juce mi stoji ona notifikacija za novi update (Android 9), kliknem malopre na nju da ostavim fon na pola sata da instalira, I izbaci mi no updates available. Oh well...
eed6c5b8490c7dfedd8c54b42ca2c56c.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Restartuj tel

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mogli su uključiti camera API 2 ... Osim toga radi fino.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Ja sam primetio par bugova, mislim da je prethodna verzija bila stabilnija. Krenuo da upalim ekran, dok je na punjacu, pojavile se neke linije, mislio sam da je crko displej. Presekao sam se xD. Opet ugasio ekran, sve uredu

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam primetio par bugova, mislim da je prethodna verzija bila stabilnija. Krenuo da upalim ekran, dok je na punjacu, pojavile se neke linije, mislio sam da je crko displej. Presekao sam se xD. Opet ugasio ekran, sve uredu

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
I meni se juče oko 10-11 ujutru desio taj bag samo što nije bio na punjaču, ali čim se ugasio fon i upalio kao da ništa nije bilo [emoji1305]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno