Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Kakva zver u najavi. Steta samo sto ce ga biti u dve boje, crveni bi bio brutalan. :)
Ipak mislim da ce predstavljanje biti 3. jula. Ostaje da se vidi.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da ce Max 3 brze nego sto se ocekivalo... :)

https://youtu.be/SK4DyeQbxZA

"Na oko" deluje da je kutija veca, vrlo lako biti Max 3, ali obicno u ovakve kutije pakuju Mi Note...pa me ne bi zacudilo da ovo bude mozda i Mi Note 4 :)

Na onoj slici gde pada telefon u klipu, levo... kao da stoji koji je model, samo treba "provaliti" ;)



Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Poslednja izmena:
Mislim da ipak nece biti max 3, da ce ovo biti neka specijalna edicija telefona koji vec postoji.
Izgleda da ce max 3 ipak sacekati jos koji dan... :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Vrlo moguce, ti obicno budes u pravu i pogodis, saznacemo sutra. :)
Kutija kada se uporedi sa onim telefonima pored deluje ogromno, cak i za Max model. Moguce da je neki special edition u pitanju, ili mozda neka posebna vezrija Mi Pad-a.
 
Malo sam posvetlio i na onoj tabli levo od kutije pise ili MAX ili NOTE
 

Prilozi

  • Screen Shot 2018-06-27 at 11.40.05.png
    Screen Shot 2018-06-27 at 11.40.05.png
    208.9 KB · Pregleda: 134
Vrlo moguce, ti obicno budes u pravu i pogodis, saznacemo sutra. :)
Kutija kada se uporedi sa onim telefonima pored deluje ogromno, cak i za Max model. Moguce da je neki special edition u pitanju, ili mozda neka posebna vezrija Mi Pad-a.
Zna i da omasi [emoji39]
 
To mu dodje oko 260$, ali toliko ce verovatno biti osnovna verzija, tesko ova Pro sa S710 i 6/128, malo je nerealno. :)
 
Ako su ono gore juani, onda je to 220e. Odnosno sa uračunatim porezom 31000d. Najjača verzija bi trebalo da bude 300e sa uračunatim porezom.
 
LCD ekran Max trojke, trust score 100%htb1p8dak_dybenksmlyq6xfnvxah.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Band 20 koristi i HAARP, slucajnos'???????

Elem ova fotka meni izgleda kao da su u okvir od Max 2 stavili veci ekran.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Tako i treba da bude. Dovoljno je veliko kuciste. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa isto kao i rn4 vs r5+ i rn5...izbacili dugmice i gornji bezel smanjili i eto max 3 ;)
Nema sanse da bude kao kod mix 2 ekran...

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Posto je Mix "spao" na 6 inca, idealna bi prica bila da je Max 3 ostao na 6.5 uz nesto manje dimenzije kucista. Ali i ovako je odlicno ako uspeju skoro 7 inca da ubace u dosadasnje dimenzije, jer je ipak to neka gornja granica. :)
 
7" ako bude u istom kucistu kao i kod Max2,bice top!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Vrtim Weibo kao zapeta puska :). Svaki dan.

Pasce prvi pre-order cim izadje.
 
Jel to možda krenulo zvanično predstavljanje,ne mogu više da čekam?
 
Pretpostavio sam za kamere, ali dobro. :)
Sta kazu za datum objave, zna li se nesto?
Bice interesantno videti onaj Huawei od 6.9 i uporediti direktno sa Max-om, kod njega pominju bateriju od 6000 mAh.
 
5500mah + fast charging!
Ovo ću da kupim matorcima - veliki ekran/fenomenalna baterija/dobra kamera - idealno za njih :)

 
Poslednja izmena:
Pa verovatno isto kada i max3 :) direktni konkurenti.( Dan , dva razlike )

Zove se honor note 10
 
ako ima band 20 taj huawei je moj sledeći metalika dobar drugar :) mada će max verovatno biti jeftiniji i bolja kupovina...a i taj note 10 će verovatno biti teško naći kod nas, ni ovi prošli te veličine se nisu lako nalazili...
 
Realno pre ćeš uzeti ovaj max3. Previše dilera na KP je specijalizovano i živi od prodaje samo Xiaomi telefona
 
pretpostavljam...huawei note 8 koji je imao 6.6" praktično nikad nisam video u prodaji kod nas...bio je i neki lenovo te veličine, njega je čak imao i telenor u ponudi, ali je i on bio redak na oglasima...muka je sa tim telefonima između 6.5" i 7"...na kraju dana je mi max i najpovoljniji i najlakše nabavljiv...
 
Da li se konačno saznalo za prokleti band 20?
 
Nazad
Vrh Dno