Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Pa i meni je doslo da se spustim do Dunava i bacim koliko mogu.

Rutujem radi bekapa, pa posle selim od telefona do telefona podatke i aplikacije.
 
Koliko vidim krenule su i dostave globalne verzije. Biće toga na KP uskoro :)

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Pa i meni je doslo da se spustim do Dunava i bacim koliko mogu.

Rutujem radi bekapa, pa posle selim od telefona do telefona podatke i aplikacije.
Ja nisam rutovao mi 5s plus pa sam bez problema prebacio sve aplikacije, poruke, call log itd na Mi Max 3.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Koliko vidim krenule su i dostave globalne verzije. Biće toga na KP uskoro :)

Sent from my LG V20 using Tapatalk

To je tacno ali nasi prodavci nemaju pojma sta prodaju i za njih ce sve biti GLOBAL rom ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako onda da se kupi prava global verzija,neko resenje?

Sent...
 
Ja sam kupio tel sa otkljucanim bootloader. Odradio root za 5 min, skinuo Globe rom, instalirao,, nikakvih problema nemam. Zvuk je kristalno čist, radi brzo, baterija odlicna. Vec sam uradio 2 dirty flash do sada.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kako da znam da li je bootloader otključan?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mora biti, ako nije vakum pakovanje kutija, onda jeste 1000%. Svakako na ekranu stoji "unlocked"

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Gde bre na ekranu? [emoji4]
Dobio ga u kutiji sa celofanom kao i svaki drugi mob.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja nisam ni keca ni trojku dobio u vakum pakovanju. Kada se upali, i pokaze MIUI logo, dole bi trebalo da pise unlocked. To znaci da je bootloader vec otključan. Ukoliko nije, podneses zahtev za otkljucavanje

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Errrmmn gde i kako da podnesem zahtev? Izvini sto mnogo pitam ali ovo je sve novo za mene.
Inače bez vakum pakovanja znači da je kutija otvarana - fon korišćen. Screw that.


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koji sam konj. Evo rebootovao sam fon i piše unlocked. Videću da skinem taj globe tom i flashnem ga. Ne znam samo sta izabrati od opcija na sajtu pri pravljenju roma?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mozes ovako, ne zaboravi prvo twrp pa magisknroot, pa tek onda Globe rom!

Edit: iz nekog razloga ne instalira sam Adaway(ad block) tako da mozes ostaviti ne selektovano, i skinuti sam
6018a306527bdf376cf7d8066784ab3f.jpg
5c72ec77736150b7293eaad7f658f4e7.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
OK, hvala.
Samo jos jedno pitanje, za šta će mi TWRP? Backup celog sistema mogu da uradim preko FastBoot-a, ako sam dobro procitao negde.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Za ove edicije sa kuvanim globe rom-om pakovanje je na kineskom, cak je i na telefonu sticker na kineskom, dok je Global edicija na engleskom?
To bi trebalo da bude prvi znak prepoznavanja istih.


Takodje malo upozorenje za korisnike kuvanog roma koji hoce da flashuju. Stagod da planirate morate prvo staviti china stable rom pa preko njega da radite se ostalo jer ako radite bilo sta preko ovog kuvanog krsa imacete samo dodatne probleme kasnije.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je bila nalepnica na ekranu na kineskom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Yeah sad pogledah par unboxinga global roma i video da su stickeri na kineskom dok je Global edicija engleski i na kutiji i na stickeru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pojavice se global max 3 zvanicno narednih dana koliko vidim. Mada i taj global je EU punjac i global rom zvanicni.

Mene zanima na tom globalu sta je pod 'swt preffered network type' u Phone info.
 
Zvanicno stize u oktobru kod nas preko uvoznika.
 
Znaci bice preko oglasa da nekom garancijom.

Za ovaj kuvani rom je garant neka debela beta bila i onda su dokoni prodavci smislili da flesuju. Ne verujem da im i to pada na pamet.
 
Zvanicno stize u oktobru kod nas preko uvoznika.

Sa samo 150€ ugradnje u cenu.

Ovaj rom sto su globalizovali niko nema pojma odakle je ali su napravili ozbiljan haos sa istim.

Ako se pojavi u oktobru zvanicno bice mrtva trka izmedju Max 3 i Motorola Power Play jer su oba sa baterijama od 5000+mha a razlika u 0.7" skoro da negira razliku u bateriji ...




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za ove edicije sa kuvanim globe rom-om pakovanje je na kineskom, cak je i na telefonu sticker na kineskom, dok je Global edicija na engleskom?
To bi trebalo da bude prvi znak prepoznavanja istih.


Takodje malo upozorenje za korisnike kuvanog roma koji hoce da flashuju. Stagod da planirate morate prvo staviti china stable rom pa preko njega da radite se ostalo jer ako radite bilo sta preko ovog kuvanog krsa imacete samo dodatne probleme kasnije.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel to proverena informacija? Ne vidim da iH8Sn0w ima problema, a izgleda da smo dobili fon u istom stanju - kineske nalepnice, unlocked, i kuvani global rom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Iskreno prema XDA oni preorucuju da se uradi clean install dok ne pocne neki haos jer kazu da je dosta toga uradjeno lose na romu pa ce se vremenom pokazati bagovi ali dok je fon nov naravno da ce sve leteti ali na duze staze moze biti rizik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trebalo bi da jeste, od strane mi-srbija operatera...
 
Nazad
Vrh Dno