Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Hahhaha....pazi,malo smo se i mi razmazili....Max 2 mi bio prevelik...ovaj sad je taman...ali opet me nesto kopka...mada kapiram da Max3 nece biti ni blizu izgledu Mix2....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Vec vidim kako ce neko od proizdodjaca uskoro da izbaci telefon na slajd, sa dva ekrana, koja ce moci da rade se zajedno kada se otvori telefon... Hahaha...tada ce biti 2x6" tj. 12" :) eto, za vas " malo mi 6" " :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Eto, nisam ni znao da vec postoji..Ocekivano...:)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Samo mora da pise XIAOMI umesto Zte. [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
već dugo merkam nešto ove veličine oko 7" i opet nema band 20 za 4g :smash: a konkurencija u tom segmentu veličine je poslednje modele izbacila još 2015 godine...trenutno je aktuelan samo neki ulefone t ultra, ili tako nekako, ali nakon jednog ulefonea koji mi se pokvario posle nekoliko meseci neka hvala...a baš sam se nadao da će ovaj mi max 3 da kompletiraju...

sad tek vidim da pominjete da su neki mi max imali band 20, jel to tačno? možda ipak ima nade za mi max 3...:)
 
Poslednja izmena:
Procitao si verovatno moj post u Max 2 temi, mrka kapa od band20 na Max 2.

Inace ako ti samo nedostatak band 20 bude bio problem kada budes kupovao, primetices mozda tu falinku samo tamo gde nemas wifi i to moooozda, sve radi kao sat i bez band20, malo je prenaduvana ta cela prica.



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nije prenaduvana, imao sam Max1 i većinom nisam imao 4G signal jer u mestu gde živim a i u okolini je sve na bandu 20.Jedini razlog zbog čega sam ga prodao je band 20.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Pa dobro, zavisi sve iz licnog ugla. Meni je band20 prica prenaduvana, jer nemam potrebu za istim i 4g.
 
Nisu ni prethodnici imali,tako da neće ni trojka.Verovatno...
 
Ma imace...xiaomi sve vise pravi globalne modele, tako da ne vidim zbog cega ne bi omogucili i band 20... :)
 
Bilo bi lepo...
 
Kakva zver :)

6.9-inch large screen, 5400mAh battery, Sony IMX363 12 million pixel camera (post-left vertical double vertical), 6GB memory, 128GB storage , which are consistent with the new network, there are double Amplifier stereo speakers, black, gold two appearance.

Surprisingly, the processor really is expected in the dragon 710.

c206cc7d8697428eb2e43432e67bcbb7.jpg
 
Kakva zver :)

6.9-inch large screen, 5400mAh battery, Sony IMX363 12 million pixel camera (post-left vertical double vertical), 6GB memory, 128GB storage , which are consistent with the new network, there are double Amplifier stereo speakers, black, gold two appearance.

Surprisingly, the processor really is expected in the dragon 710.

c206cc7d8697428eb2e43432e67bcbb7.jpg
Nesto ti ne ucitava sliku, evo ja da okacim ako uspem. A o ovom telefonu cu samo reci, najverovatnije moj sledeci fon, ali iskljucivo zbog dijagonale ekrana (pa sve onda ostalo jer je stvarno sjajna specifikacija novog maxonje). Dalje da kazem da je izgleda ovo stvarna slika telefona jer je trust score cak 100% na slashleak .img-82ef2ec13a031904aeb466778a33035f.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
cfc030bf285a719634a708801d36f28d.jpg
 
Poslednja izmena:
Deluje brutalno, 300e lagano bi mogao kostati kad stigne na KP. Mislim da sve ispod toga cini ovaj fon, bar ako budu ove specifikacije, nestvarnim dealom.
 
Sjajno izglefa,isplatilo se cekanje Maxa 3.Ipak je bilo dobro sto sam odoleo nekim telefonima da ne kupim poput RN5,N7+..Jos da sacekam da pristigne kod nasih na KP..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Koliko se u proseku čeka od predstavljanja da se pojavi kod nas u prodaji ?
 
Koje su dimenzije Max 3 Pro?

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dva mm duži od max2.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
A sirina?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Bice skuplji nego inace sigurno.

Ako budem uzimao uzecu 128 GB verziju, ali to nece biti skoro verovatno, ne vidim razlog da menjam jos uvek a taman ce da prodje kroz early adopters masu i da se iskristalise kakav je u praksi.

Na papiru je solidan, ali nov chipset + veci ekran i slicna baterija, treba sacekati.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kako stoje stvari, malo sam danas istrazivao, bice kao sto rekose ljudi ovaj sa SD710 Pro varijanta, a "obican" sa SD 636 sto je isto vrh. Ako bude oko 50tak jura obican i oko, ili malo preko 300e pro, stvarno vrh prica. Valjda ce u oba biti isti kapacitet baterije, sa njom i sve boljom optimizacijom MIUI-a, lagano 9h+ sot. Moja procena, naravno.
 
Treba sacekati 2-3 meseca od izlaska dok se apdejtuje par puta,ispegla,da se vidi kako radi kod ljudi i tek kupi,kazu da je predstavljanje krajem jula..Bice ovo dobra masinica..
 
Nazad
Vrh Dno