Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Meni je i ovaj 625 sasvim dovoljan, stedljiv i brz

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Jel porucio neko mozda? [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zna li neko dal se ekran vidi ako imas polarizovane naocare?
I ako je neko imao prilike da ga drzi, koliko je udoban za koriscenje i pre svega za nosenje u dzepu? Pogotovo kad trebas da sednes negde, dok ti je to cudo u dzepu?
 
Zavisi od osobe i odela. Ja imam max 2 sto ti je skoro isto kao i ovaj. Nije bas za dzep. Iz trenerki zna da mi se izvuce. Tako da sam poceo da nosim torbicu. Ne naravno zbog njega. Ali i on je sad bezbrizan od ispadanja. U farmericama se plasim da sednem dok je u dzepu. Malo sam krupniji pa zategne u dzepu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije Max serija nikako za dzep....ja sam se zlopatio poprilicno,torbica je resavala problem uglavnom.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Dok sam imao MiMax1 i ako je telefon u prednjem džepu farmerica nisam se usuđivao da vežem pertle na patikama...
 
Ne mozes se sagnuti nikako a da ne rizikujes ds nesto ne pukne. Kroz polarizacione se vidi najnormalnije. Sa jednom rukom se moze korsititi jedino za osnovne stvari, recimo da se javis ili nesto procitas. Sve ostalo zahteva obe ruke

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ok, definitivno odustajem od kupovine.
Hteo sam Mi A2, ali obzirom da je bez micro sd i 3.5 mm i da se ekran ne vidi kroz polarizovane naocare, moracu da kupim RN5, ne vidim sta drugo... doduse ni on se normalno ne vidi kroz polarizovane, ali to su kinezi, mora negde da se skrati kvalitet, za te pare...
 
Ok, definitivno odustajem od kupovine.
Hteo sam Mi A2, ali obzirom da je bez micro sd i 3.5 mm i da se ekran ne vidi kroz polarizovane naocare, moracu da kupim RN5, ne vidim sta drugo... doduse ni on se normalno ne vidi kroz polarizovane, ali to su kinezi, mora negde da se skrati kvalitet, za te pare...
To ti je problem sa svakim uređenjem koji ima displej. Samo se razlikuje kako je orijentisan. Neki se neće videti uspravno postavljeni, a neki se neće videti u landscape kada okreneš. Nema tu nikakve veze Kinez ili ne. Inače mali off zato piloti ne koriste u avionu polarizovana stakla na naočarima, jer ne bi videli instrumente.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Da, upravu si, mada ovaj moj LG G3 se normalno vidi uspravno postavljen, a kad se stavi u landscape onda se dobrano zatamni, ali se i dalje vidi, nije da je ko da je ugasen ili da prikazuje neke dugine boje...
Dok sam za A2 cuo da kad pogledas, ne vidis uopste ekran, sad ne znam kolko je tacno.
Meni ne smeta ako se vidi normalno u uspravnom polozaju, a u landscape-u moze i da bude zatamnjen, ne smeta mi, jer mi je mnogo redje mobilni u tom polozaju.
Ako neko zna da mi kaze za RN5, A2 i ovaj Mi Max 3, da li je u uspravnom polozaju normalan?
 
Za druga dva teze, jedva da ih neko ima, za Max 3 mislim da jos niko nije dobio.

Iskreno mislim da ukoliko ne gledas satima kroz polarizacione naocare u telefon, to bi trebalo da izuzmes kao faktor, ionako je tesko odabrati pravi vec duze vreme.
 
Mi. Max 1 ima bas tanak panel, ugao vidljivosti je odlican. Verujem i da će Mi Max 3 da se vidi odlicno, i sa polarizacionim socivima.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Evo kako Max 3 izgleda u prednjem i zadnjem dzepu normalnih pantalona,posebnu ce muku muciti osobe koje vole da nose za dva broja manje farke i da se utezu u njih..:zgran:

 
Hvala Bogu pa muskarci ne nose uske pantalone :)
 
Na zalost ima ih..Vidim da se na temama o Max i Note uredjajima kadkad provuku pitanja "dali bi smetao ako se stavi u prednji ili zadnji dzep jer nosim uske farke"..Verovatno su pripadnici duginih boja..:mad:
 
Ja češće nosim uske farke nego cargo pants a nisam "duginih boja". Svako nosi šta mu stoji, šlampave pantalone poslije određenog godišta su malo neozbiljne. U suštini koliko god da su uske pantalone sve zavisi od džepova, a i kad staje u džep to ne znači da je praktično.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I ja nosim malo uze pantalone, bitno je da je dzep dubok. Mozes šetati normalno sa njim. Mislim da onaj ko trazi tu velicinu ekrana, zna da je to problematika. Ja cu ga imati, makar ga stalno u ruci nosio. To mi je najmanja briga

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ako ti velicina nije problem ovaj naravno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Evo sam u Šangaju. Imam ovde mi max 3 8gb 128gb za 250$. To je ok cena je l' da? Našao sam i mi mix 2s za 450$ midel sa 8GB rama.

Uzeću jedan od ova dva fona. E sad, zanima ne... Hoću li imati LTE u Srbiji ako uzmem kineske modele? Tj šta ce biti kada stavim global rom? Imaju li kineski modeli isti hardver kao evropski?
 
Ako si na telenoru u vecini slucajeva neces imati 4g, sa vip i mts bi trebalo da imas...stavis globalni rom i to je to...ostatak hardvera je isti... :)
 
Ali zar Max3 ne podrzava B20???


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve zavisi sta ti hoces od tel. Ako ti je bitna kamera, ekran, brzina procesora, keramicko kuciste, manji bazeli... svakako idi na mix 2s. Ako ti treba veci ekran, baterija a ne zelis previse para da das, max 3 je jednostavno best buy. Sto ne znaci da ima losu kameru, ekran ili da je procesor spor. Ali mix je ipak flag ship telefon i za ocekivati je da mora biti bolji. Ali i skuplji. Ja na primer imam RN5 i max 2. Planiram da predjem na max 3 uskoro. I to je serija tel koji cu uvek posedovati, dokle god ne izadje adekvatna zamena. Za citanje, gledanje snimaka, i ko voli igrice jednostavno prava stvar. Sta god da radis sa njim baterija mora da ti traje 24h, meni konkretno 2 dana traje baterija.
A mi max 3 ili mi mix 2s ili cekati mi mix 3?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Uzimaj to bez razmisljanja. 8GB/128GB model te izadje 215e, sto je bruka deal.

A sto se tice band 20 i 4G, ja iskreno ne znam zasto tolika fama oko toga. Msm ok razumem da neko nadje primenu, ali meni recimo 3G dobacuje lagano 20 mbit/s, sto je npr. vise nego duplo od onoga sto treba za 1080p stream. Navodim primer samo.
 
Max2 VIP Niš, stalno na 4G, tako da nema problema

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
+1. Ne pamtim kada sam upalio 4g. Mnogo stabilniji signal i manja potrosnja baterije na 3g. Bas retko ga palim, nisam opterecen giga, mega, ultra speed.
Uzimaj to bez razmisljanja. 8GB/128GB model te izadje 215e, sto je bruka deal.

A sto se tice band 20 i 4G, ja iskreno ne znam zasto tolika fama oko toga. Msm ok razumem da neko nadje primenu, ali meni recimo 3G dobacuje lagano 20 mbit/s, sto je npr. vise nego duplo od onoga sto treba za 1080p stream. Navodim primer samo.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Zavisi koja mreža. Telenor 3g može najopuštenije da se koristi, pokrivenost odlična. Vip 3g bez obzira na pokrivenost ne može da se poredi sa Telenorom.
 
Meni mreza stoji na "3G only" od kako sam ga kupio, jos nisam primetio bilo kakav problem zbog toga.

Na Telenoru sam inace.



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno