Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Pa imas na zvanicnom sajtu Qualcomma podatak koji ce telefoni nositi 710,to je zvanicni podatak i obicno u 98% slucajeva ti podaci budu i tacni..Uzmi ti malo procitaj i informisi se sta li je tacnije na qualcommovom sajtu sta pise ili neki tamo sajtovi koji pisu o telefonima pa se naglabaju price kojekakvih urednika kao sto mi ovde raspredamo sta ce biti i kako..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jesi ti lud ili ti noge smrde? Kako Quallcom sajt može da zna bolje od direktora XIaomija da li će se telefon pojaviti ili ne?

Xiaomi’s product marketing director Zhi Zhiyuan has confirmed that such a device will not be released.
 
Nista od toga. Sto je izaslo izaslo je.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jesi ti lud ili ti noge smrde? Kako Quallcom sajt može da zna bolje od direktora XIaomija da li će se telefon pojaviti ili ne?

Vidi se da ti imas nekih psiho problema u glavi..Kad budes sazrelio znaces da nije zlato sve sto sija,kao i da je na bukvi pisala ona stvar ali eto neki se sivonja zaleteo jer je mislio da je to to..Elem,svedoci smo raznih pustanja buva,raznih nagadjanja i naklapanja o raznim modelima telefona po raznim sajtovima koji se bave recenzijama,forumima o telefonima kao sto je i ovaj sajt,blogovima,itd..Takodje i ovaj sajt odakle si kopirao text isto izvor nekog zanesenjaka urednika ovog texta da je navodno direktor Xaomija demanovo PRO verziju.To nije zvanicno potvrdjeno vec je preneseno u textu da je izvesni direktor rekao i onda je urednik texta na PhonAreni uneo u svoj text kao vest..Takodje je mogao da napise da je direktor Xaomija demantovao izlazak PRO verzije sa 710 ali ce zato biti sa 845,i ti bi se uhvatio za tu izjavu kao pijan plota i urlao ovde po forumu kako je to istina..Evo i jedne fotkice koja govori o PRO varijanti,neko moje misljenje da ce 95% izaci jaca verzija,videcemo u skorijoj buducnosti..

mi-max.jpg
 
Te izjave mogu da se okace macku o dzep, uvek oni tako demantuju sve i svasta pa se desi.

Nisu kinezi ludi pa da ubiju prodaju Max 3 regular i da kazu da ce izaci i Max 3 Pro jer ce onda svi oklevati i cekati Pro verziju.

A mozda i ne izbace uopste, tako to ide ovih dana, uglovi su razliciti.

Svakako nije smak sveta i nema potrebe za zurbom oko kupovine dok ne prodje kroz ruke par ljudi odavde.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Trebalo bi sutra da dobijem info o ceni kod nas. Od srede navodno moze vec da se očekuje

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Kao sto ima rn5 i rn5 pro. Verovatno cu i max 3 krstiti sa pro za neko drugo trziste.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Trebalo bi sutra da dobijem info o ceni kod nas. Od srede navodno moze vec da se očekuje

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Opaaa...to je poprilicno brzo...valjda ce i Mi A2 doci brzo... :)
Nisam neko ko voli velike telefone, i RN5 mi je na granici, ali svakako odlican uredjaj...svidja mi se sto su ivice oko ekrana jos i manje u odnosu na RN5, i sto kamera ima full manuelni mod...steta sto to nema RN5.. :)
 
Te izjave mogu da se okace macku o dzep, uvek oni tako demantuju sve i svasta pa se desi.

Nisu kinezi ludi pa da ubiju prodaju Max 3 regular i da kazu da ce izaci i Max 3 Pro jer ce onda svi oklevati i cekati Pro verziju.

A mozda i ne izbace uopste, tako to ide ovih dana, uglovi su razliciti.

Svakako nije smak sveta i nema potrebe za zurbom oko kupovine dok ne prodje kroz ruke par ljudi odavde.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Tako je lanikor, kinezi su stari lisci, iskusni i prefrigani su oni (u pozitivnom smislu)... Znaju ponekad da lage.. cuj ponekad :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Trebalo bi sutra da dobijem info o ceni kod nas. Od srede navodno moze vec da se očekuje

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Postoji sansa da ce Max3 biti i zvanicno kod nas? [emoji33]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa da...odmah je izasla i global verzija, tako da ce se sigurno pojaviti kod nas, i to poprilicno brzo... :)
 
Želim Mi A Max, Android One verziju Max 3. :D Savršen telefon.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je Miui10 tako dobar i dobro radi da ga nebih menjao ni za jedan stock android :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Vala bas, meni je bas ekstra, nikakav custom rom(osim globe rom) :). Jos da padne Mi Max 3

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Samo da ne padne. Ako padne ode ekran. [emoji3] [emoji6]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Samo da ne padne. Ako padne ode ekran. [emoji3] [emoji6]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Vala bice zabavno videti krsteni case za ovaj telefon.
OT
Ima nekog infoa za ovaj fon kod nas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Želim Mi A Max, Android One verziju Max 3. :D Savršen telefon.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Podržava Treble, lagano se flešuje GSI i eto ga klot android.
Vala bice zabavno videti krsteni case za ovaj telefon.
OT
Ima nekog infoa za ovaj fon kod nas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Niko ne zna, kontaktirao sam Xioami, ne znaju još uvek kad i da li stiže kod nas.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Bice na KP uskoro,strpite se malo :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jel neko narucio za Srbiju preko Alija? Vidim da je 240e, sto mi je prohvatljivo, kad bi na tome ostalo :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ode telefon u zaborav, nigde ni jedne vise vesti o njemu :<


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cekaju ljudi da se pojavi ovde, sto bi trebalo da bude poprilicno brzo... :D
Sve sto treba da se prica o njemu, prica se u redmi note 5 temi, s obzirom da je ovo veca verzija tog telefona... :D
 
To je to, dual zvucnici, USB-c, veci ekran i baterija, RN5 na steroidima :D
 
Pa da...mesavina par telefona, ali ipak najvise nekako podseca na rn5 ili mi 6x... :D
 
3.5mm jack je velika stvar takođe.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam narucio Bluetooth slušalice, pa imao, nemao 3.5mm cekam ga :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ima jack, ja se malo iznenadih.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Po mojoj proceni, kostace u prvi talas 270e osnovna verzija

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Za pocetak sigurno, ali morace to gadno ici dole. Taj procesor ne moze da se nadje u rangu cena sa 660.
 
Nazad
Vrh Dno